Listwy>Creativa

Jest 281 produktów.

Podkategorie

 • Listwy przypodłogowe...
  Świetny produkt w dobrej cenie. Listwy przypodłogowe Creativa są produkowane w Polsce i dzięki nowoczesnemu parkowi maszyn, ich jakość jest porównywalna z produktami zachodnimi. Listwy mogą być pokryte dowolnym kolorem NCS lub RAL lub pokryte aluminium i inox (stal szczotkowana). Listwy występują również jako gięte (elastyczne), dzięki czemu możemy dostosować je do krzywizn.
 • Listwy przysufitowe...
  Listwy przysufitowe Creativa wykonywane sa głównie z pianki poliuretanowej, jednak kilka wzorów wykonanych jest ze spienionego polimeru (plastik). Listwy pokryte sa farbą podkładową i dobrze się malują. Dzięki lekkości pianki, montaż może odbywać się jednoosobowo. Klejenie za pomocą kleju montażowego i kleju na łączenia. Listwy tniemy piłą z drobnymi zębami. Listwy gładkie sa pozbawione wszelkich zdobień, zatem są dosyć uniwersalne w dekoracji. Łatwe do malowania i obróbki.
 • Listwy przysufitowe...
  Listwy przysufitowe Creativa wykonywane sa głównie z pianki poliuretanowej, jednak kilka wzorów wykonanych jest ze spienionego polimeru (plastik). Listwy pokryte sa farbą podkładową i dobrze się malują. Dzięki lekkości pianki, montaż może odbywać się jednoosobowo. Klejenie za pomocą kleju montażowego i kleju na łączenia. Listwy tniemy piłą z drobnymi zębami. Listwy zdobione posiadają ornamenty i dekoracje na swoejej powierzchni, dzięki czemu należy je dostosować do ogólnego wyglądu pomieszczenia. Trudniejsze w obróbce i malowaniu od listew gładkich.
 • Listwy naścienne Creativa
  Listwy naścienne Creativa wykonywane sa głównie z pianki poliuretanowej, jednak kilka wzorów wykonanych jest ze spienionego polimeru (plastik). Listwy pokryte sa farbą podkładową i dobrze się malują. Dzięki lekkości pianki, montaż może odbywać się jednoosobowo. Klejenie za pomocą kleju montażowego i kleju na łączenia. Listwy tniemy piłą z drobnymi zębami. Listwy zdobione posiadają ornamenty i dekoracje na swoejej powierzchni, dzięki czemu należy je dostosować do ogólnego wyglądu pomieszczenia. Trudniejsze w obróbce i malowaniu od listew gładkich.
 • Rozety Creativa
  Rozety Creativa wykonywane są za pomocą pianki poliuretanowej, są zatem lekkie a zarazem proste w montażu. Nie wymagają kołkowania jak w przypadku rozet gipsowych, wystarczy klej montażowy. Przed montażem należy wyciąć otwór do haczyka i przewodów. Rozetę dobiera się wilkością do żyrandola. Po montażu rozetę malujemy farbą sufitową, jest to łatwe ze względu na pokrycie jej farba podkładową.
 • Nisze i Ornamenty
 • Kolumny
 • Wsporniki i obudowy
Pokazuje 1 - 12 z 281 elementów
 • Listwa Creativa LGZ-01 to klasyczny profil o ciekawej stylistyce. Składa się ze schodków, przy czym jeden z nich jest poziomy. Na dole listwy znajdują się charakterystyczne kosteczki, typowe dla klasycznewgo wzornictwa. Listwa dzięki wielkości znajdzie zastosowanie w małych i średnich pomieszczeniach.

  109,92 zł 119,48 zł -8%
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ!Ćwierćwałek Creativa LPC-01 to listwa przypodłogowa, która może pełnić funkcę także listwy przysufitowej. Jej niewielki rozmiar pasuje szczególnie to małych pomieszczeń. Listwa posiada na brzegach dwa dodatkowe elemeny, które dodatkowo podkreślają jej kształt.

  18,68 zł 20,31 zł -8%
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ!Profil naścienny Creativa LPC-02 jest niedużą listwą ścienną, która świetnie sprawdzi się na przykład do wykonania ramek na ścianie lub suficie. Łatwe cięcie i montaż to atuty, które są zdecydowanie na plus. Listwa jest zagruntowana podkładem, wystarczy pomalować farbą wierzchnią.

  23,85 zł 25,93 zł -8%
 • Listwa sprawia wrażenie niepozornej, jednak po przyjrzeniu się z bliższej odległości, dostrzeżemy piekno jej kształtu. W jej górnej częsci znajdują się delikatne schodki, natomiast na dole jest delikatne wybrzuszenie. Z pewnością listwa przysufitowa Creativa LGG-01 znajdzie klientów, którzy cenią nietuzinkowy wygląd.

  79,13 zł 86,01 zł -8%
 • Dodaj blasku swoim wnętrzom! Listwy Creativa, to świetna propozycja dla ludzi kochających odrobinę luksusu Nadają się zaówno do wnętrz kalsycznych, jak i świetnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach.

  1 201,07 zł 1 305,51 zł -8%
 • Dodaj blasku swoim wnętrzom! Listwy Creativa, to świetna propozycja dla ludzi kochających odrobinę luksusu Nadają się zaówno do wnętrz kalsycznych, jak i świetnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach.

  94,41 zł 102,62 zł -8%
 • Dodaj blasku swoim wnętrzom! Listwy Creativa, to świetna propozycja dla ludzi kochających odrobinę luksusu Nadają się zaówno do wnętrz kalsycznych, jak i świetnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach

  524,96 zł 570,61 zł -8%
 • Prosta i nieskomplikowana a zarazem ciekawa, tak można opisać listę przysufitową Creativa LPC-02. Dzieki niewielkim rozmiarom, dobrze będzie wyglądała w niedużych miejscach. Listwa posiada na środku wgłębienie, natomiast po bokach przetłoczenie. Prosty montaż na klej.

  64,43 zł 70,04 zł -8%
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ!Listwa przypodłgowa Creativa by Cezar LPC-04 jest listwą o niedużej wysokości, dzięki czemu bedzie świetnie prezentować się w mniejszych pomieszczeniach. Zaokrąglona część górna świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, gdyż będzie łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

  32,73 zł 35,57 zł -8%
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJ.Listwa sprawia wrażenie niepozornej, jednak po przyjrzeniu się z bliższej odległości, dostrzeżemy piekno jej kształtu. W jej górnej częsci znajdują się delikatne schodki, natomiast na dole jest delikatne wybrzuszenie. Z pewnością listwa przysufitowa Creativa LGG-01 znajdzie klientów, którzy cenią nietuzinkowy wygląd.

  176,77 zł 192,14 zł -8%
 • Profil Creativa LGG-37, to typowy narożnik, którym osłonimy narożnik ściany, a tym samym zabezpieczymy go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Listwa jest pokryta podkładem, zatem możemy ją pomalować dowolnym kolorem farbą ścienną. Dzięki swej długości, odpada problem z łączeniami listew.

  56,29 zł 61,18 zł -8%
 • Dodaj blasku swoim wnętrzom! Listwy Creativa, to świetna propozycja dla ludzi kochających odrobinę luksusu Nadają się zaówno do wnętrz kalsycznych, jak i świetnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach.

  959,33 zł 1 042,75 zł -8%
Pokazuje 1 - 12 z 281 elementów