Listwy>Creativa

Jest 281 produktów.

Podkategorie

 • Listwy przypodłogowe...

  LISTWY PRZYPODŁOGOWE CREATIVA

  Listwy podłogowe produkowane przez Creativa by Cezar to sprawdzony produkt na polskim rynku. Pomimo krótkiej działalności, firma zaskarbiła sobie rzeszę klientów, którzy szczególnie docenili jakość oraz cenę produkowanej sztukaterii. Creativa oferuje cały przekrój listew dekoracyjnych, listew przypodłogowych, listew przysufitowych oraz innych elementów dekoracyjnych.

  Na szczególną jednak uwagę zasługują jednak listwy przypodłogowe. Listwy te standardowo produkowane są z polimeru HD, który jest kolokwialnie pisząc, twardym plastikiem. W swej strukturze jest porowaty. Listwy podłogowe posiadają z tyłu miejsce na przewody, jednak o niewielkim przekroju. Standardowo również listwy pokryte są farbą podkładową, która stanowi warstwę przyczepną dla farby wierzchniej. Produkowane są w kilku wzorach i wymiarach. Jednak najlepiej według nas wyglądają wysokie listwy przypodłogowe.

  Listwy przypodłogowe Creativa jako jedne z pierwszych otrzymały także swoją wersję już wykończoną farbą satynową o wysokiej jakości. Białe listwy przypodłogowe, są dostępne praktycznie od ręki, a to dzięki dużym stanom magazynowym. Po przyklejeniu wystarczy jedynie zrobić delikatne korekty koloru w miejscu cięcia. Trzeba podkreślić, że białe listwy przypodłogowe są prawdziwym hitem sprzedaży.
  Wraz z wprowadzeniem białych listew przypodłogowych Creativa wprowadziła listwy malowane na dowolny kolor według wzornika RAL lub NCS. Teraz można zamówić listwy przypodłogowe, których kolor będzie pasować w 100% do koloru naszej ściany. Powłoka farby malowana jest natryskowo, zatem jej powierzchnia jest idealna.
  Creativa jednak wprowadziła do sprzedaży kolejną nowość: listwy przypodłogowe INOX oraz listwy przypodłogowe ALUMINIUM, które pokryte są wysokiej jakości okleiną i świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach np. w stylu loft.

  Listwy są klejone do ściany za pomoca kleju montażowego i nie posiadają klipsów oraz gotowych narożników.
  By nie spocząć na laurach, oferta listew podłogowych jest stale powiększana o kolejne wzory i z pewnością to nie ostatnie słowo Creativy by Cezar.
 • Listwy przysufitowe...

  LISTWY PRZYSUFITOWE GŁADKIE CREATIVA

  Listwy sufitowe Creativa by Cezar produkowane są głównie z pianki poliuretanowej, dzięki czemu są lekkie, a zatem łatwe w montażu i klejeniu. Oferta obejmuje zarówno listwy przysufitowe gładkie oraz listwy przysufitowe zdobione, jednak nie ukrywamy, większość klientów wybiera listwy o gładkiej strukturze. Tego rodzaju listwy dekoracyjne pasują praktycznie do każdego wnętrza. Można je oczywiście montować w nowoczesnych aranżacjach.

  Profile sufitowe Creativa są obecnie jednymi z najpopularniejszych, głównie wynika to z ich ceny, która jest niższa niż u innych producentów sztukaterii. Na powierzchni zewnętrznej pokrywa się je podkładem, który powoduje zwiększenie przyczepności farby, jaką pomalujemy listwy. Wskazane jest malowanie farbą sufitową, chociaż nie ma przeciwności, aby same profile sufitowe malować na kolor zupełnie odmienny.

  Ważną cechą listew Creativa jest ich długość, większa od innych listew, gdyż z reguły wynosi 2,4mb. Ma to swoje pozytywne skutki w postaci zmniejszenia ilości łączeń oraz mniejszej ilości pracy przy obróbkach montażowych. Minusem delikatnym jest trudniejszy transport. W naszym sklepie internetowym jednak wszystkie paczki dostarczamy za darmo, już od 300zł (dla jednego producenta). Listwy gzymsowe montujemy na klej montażowy akrylowy – Creativa.
  Niektóre z listew przysufitowych możemy także wykorzystać do podświetlenia sufitu lub ściany, jako listwy oświetleniowe. Tego typu dekoracja staje się coraz popularniejsza, stanowiąc alternatywę dla zabudowy sufitu pod halogeny. Wystarczy taką listwę przysufitową delikatnie odsunąć od góry i przykleić tylko jedną krawędzią do ściany, a następnie z tyłu włożyć wąż świetlny lub listwę LED.
  Przy wyborze listew sufitowych, należy pamiętać o tym, aby pasowały do pozostałych listew (przypodłogowych i ściennych) oraz ogólnie sztukaterii.
 • Listwy przysufitowe...

  LISTWY PRZYSUFITOWE ZDOBIONE CREATIVA

  Zdobione listwy przy suficie to klasyczne wzory sztukaterii wewnętrznej. Listwy tego rodzaju są bardzo często bogato przyozdobione różnego rodzaju motywem np. akantem, motywem roślinnym, „bawolim oczkiem”, ornamentami, kosteczkami, czy innego rodzaju kształtem. Listwy sufitowe Creativa by Cezar swoją kolekcję listew sufitowych zdobionych oparła na listwach dekoracyjnych wykonanych metodą lania żywicy poliuretanowej. Tego rodzaju listwy sufitowe mają wiele zalet: są łatwe w montażu, lekkie, dokładnie oddają kształt formy czy niższą cenę niż sztukateria gipsowa.
  Obok całej linii listew przysufitowych, listwy zdobione są doskonałym uzupełnieniem i z pewnością znajdzie swoich odbiorców.
  Listwy sufitowe pokryte są farbą podkładową, która zwiększa przyczepność warstwy wierzchniej.
  Najlepiej malować je farbą, którą malowaliśmy sufit. Oczywiście malowanie listew dekoracyjnych na inny kolor czasami przynosi ciekawy efekt, tylko dla odważnych.
  Przysufitowe listwy zdobione montujemy za pomocą kleju akrylowego np. Creativa. Wskazane jest używanie na łączenia specjalnego kleju, który zapobiega powstawaniu spękań. Dla dokładnego przycięcia listew, sugerujemy używanie piły o drobnych zębach i korytka dla cięcia pod kątem. Niezbędna jest także miara oraz ołówek, natomiast do nakładania kleju, należy używać wyciskacza (pistoletu).

  Listwy dekoracyjne zdobione ze względu na swój charakter, muszą pasować do wykończenia naszego wnętrza. Sztukateria wewnętrzna to także listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne.
 • Listwy naścienne Creativa
  Listwy naścienne Creativa wykonywane sa głównie z pianki poliuretanowej, jednak kilka wzorów wykonanych jest ze spienionego polimeru (plastik). Listwy pokryte sa farbą podkładową i dobrze się malują. Dzięki lekkości pianki, montaż może odbywać się jednoosobowo. Klejenie za pomocą kleju montażowego i kleju na łączenia. Listwy tniemy piłą z drobnymi zębami. Listwy zdobione posiadają ornamenty i dekoracje na swoejej powierzchni, dzięki czemu należy je dostosować do ogólnego wyglądu pomieszczenia. Trudniejsze w obróbce i malowaniu od listew gładkich.
 • Rozety Creativa

  ROZETY CREATIVA

  Jednym z elementów sztukaterii wewnętrznej są, oczywiście, rozety. Jest to niezbędny element wnętrza, które jest wykańczane zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Rozety Creativa produkowane są z poliuretanu, który idealnie oddaje kształt formy, w którym został wlany. Następnie rozety pokrywa się farbą podkładową, która pozwala na lepsze przyleganie farby.
  Montaż rozet dekoracyjnych jest bardzo prosty. Podstawowym działaniem jest wycięcie otworu pod przewód lub hak. Następnie należy posmarować brzeg rozety klejem montażowym. My polecamy klej montażowy Creativa, który zapewnia bardzo dobre połączenie, a jednocześnie można go łatwo usunąć za pomocą wody. Po montażu należy uzupełnić spoinę za pomocą kleju lub za pomocą akrylu. Po tycz wszystkich zabiegach, rozetę malujemy najlepiej na kolor sufitu.
  Rozety idealnie komponują się listwami przysufitowymi. Ważne, aby dobrać wzór rozety do sztukaterii w naszym wnętrzu oraz do rozmiaru żyrandola lub innego źródła światła.
 • Nisze i Ornamenty
 • Kolumny
 • Wsporniki i obudowy
Pokazuje 1 - 12 z 281 elementów
 • Listwa Creativa LGZ-01 to klasyczny profil o ciekawej stylistyce. Składa się ze schodków, przy czym jeden z nich jest poziomy. Na dole listwy znajdują się charakterystyczne kosteczki, typowe dla klasycznewgo wzornictwa. Listwa dzięki wielkości znajdzie zastosowanie w małych i średnich pomieszczeniach.

  107,53 zł 119,48 zł -10%
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ!Ćwierćwałek Creativa LPC-01 to listwa przypodłogowa, która może pełnić funkcę także listwy przysufitowej. Jej niewielki rozmiar pasuje szczególnie to małych pomieszczeń. Listwa posiada na brzegach dwa dodatkowe elemeny, które dodatkowo podkreślają jej kształt.

  18,28 zł 20,31 zł -10%
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ!Profil naścienny Creativa LPC-02 jest niedużą listwą ścienną, która świetnie sprawdzi się na przykład do wykonania ramek na ścianie lub suficie. Łatwe cięcie i montaż to atuty, które są zdecydowanie na plus. Listwa jest zagruntowana podkładem, wystarczy pomalować farbą wierzchnią.

  23,34 zł 25,93 zł -10%
 • Listwa sprawia wrażenie niepozornej, jednak po przyjrzeniu się z bliższej odległości, dostrzeżemy piekno jej kształtu. W jej górnej częsci znajdują się delikatne schodki, natomiast na dole jest delikatne wybrzuszenie. Z pewnością listwa przysufitowa Creativa LGG-01 znajdzie klientów, którzy cenią nietuzinkowy wygląd.

  77,41 zł 86,01 zł -10%
 • Dodaj blasku swoim wnętrzom! Listwy Creativa, to świetna propozycja dla ludzi kochających odrobinę luksusu Nadają się zaówno do wnętrz kalsycznych, jak i świetnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach.

  1 174,96 zł 1 305,51 zł -10%
 • Dodaj blasku swoim wnętrzom! Listwy Creativa, to świetna propozycja dla ludzi kochających odrobinę luksusu Nadają się zaówno do wnętrz kalsycznych, jak i świetnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach.

  92,36 zł 102,62 zł -10%
 • Dodaj blasku swoim wnętrzom! Listwy Creativa, to świetna propozycja dla ludzi kochających odrobinę luksusu Nadają się zaówno do wnętrz kalsycznych, jak i świetnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach

  513,55 zł 570,61 zł -10%
 • Prosta i nieskomplikowana a zarazem ciekawa, tak można opisać listę przysufitową Creativa LPC-02. Dzieki niewielkim rozmiarom, dobrze będzie wyglądała w niedużych miejscach. Listwa posiada na środku wgłębienie, natomiast po bokach przetłoczenie. Prosty montaż na klej.

  63,03 zł 70,04 zł -10%
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ!Listwa przypodłgowa Creativa by Cezar LPC-04 jest listwą o niedużej wysokości, dzięki czemu bedzie świetnie prezentować się w mniejszych pomieszczeniach. Zaokrąglona część górna świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, gdyż będzie łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

  32,01 zł 35,57 zł -10%
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJ.Listwa sprawia wrażenie niepozornej, jednak po przyjrzeniu się z bliższej odległości, dostrzeżemy piekno jej kształtu. W jej górnej częsci znajdują się delikatne schodki, natomiast na dole jest delikatne wybrzuszenie. Z pewnością listwa przysufitowa Creativa LGG-01 znajdzie klientów, którzy cenią nietuzinkowy wygląd.

  172,92 zł 192,14 zł -10%
 • Profil Creativa LGG-37, to typowy narożnik, którym osłonimy narożnik ściany, a tym samym zabezpieczymy go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Listwa jest pokryta podkładem, zatem możemy ją pomalować dowolnym kolorem farbą ścienną. Dzięki swej długości, odpada problem z łączeniami listew.

  55,06 zł 61,18 zł -10%
 • Dodaj blasku swoim wnętrzom! Listwy Creativa, to świetna propozycja dla ludzi kochających odrobinę luksusu Nadają się zaówno do wnętrz kalsycznych, jak i świetnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach.

  938,48 zł 1 042,75 zł -10%
Pokazuje 1 - 12 z 281 elementów

SZTUKATERIA CREATIVA

Creativa by Cezar jest polskim producentem i dystrybutorem sztukaterii wewnętrznej. Swoją ofertę opiera na produktach wykonanych z poliuretanu oraz polimeru HD. Co ciekawe, listwy przypodłogowe tego producenta wytwarzane są całkowicie w Polsce. Oferta profili dekoracyjnych Creayiva jest stale powiększana. Producent nadążając za najnowszymi trendami wprowadza nowe wzory listew przypodłogowych oraz sufitowych. Sporą nowością i odpowiedzią na potrzeby rynku są listwy karniszowe, które świetnie sprawdzają się do zamaskowania szyn. Tego rodzaju listwy karniszowe, możemy zamówić już pomalowane na odpowiedni kolor według standardu RAL/NCS.

LISTWY PRZYPODŁOGOWE CREATIVA

Listwy podłogowe Creativa by Cezar są produkowane całkowicie w Polsce. Głównie w materiału nazywanego polimerem HD (HDPS), co zapewnia świetne warunki ich używania. Listwy są całkowicie wodoodporne oraz odporne na uderzenia. Dzięki takim właściwościom, możemy je myć bez obawy o ich uszkodzenie, jak to ma miejsce przy listwach przypodłogowych wykonanych z mdf. Co więcej, takie listwy możemy zamontować nawet w łazience i innych wilgotnych pomieszczeniach. Listwy pokryte są farbą gruntującą, zatem świetnie przyjmują wszelkiego rodzaju farby. Oczywiście dla wygody profile przypodłogowe możemy zamówić już malowane, które pokrywa się świetnej jakości farbą satynową. Listwa przypodłogowa tego producenta to świetny stosunek jakości do ceny. Polecamy.

LISTWY PRZYSUFITOWE

Listwy sufitowe Creativa produkowane są głównie z poliuretanu. Łączą w sobie dobrą jakość z konkurencyjną ceną. Oferta obejmuje zarówno profile klasyczne jak i nowoczesne. Listwy dekoracyjne są dłuższe niż u innych producentów, gdyż mają 2,4mb (2,44mb). Ma to swoje duże plusy. Takie długie listwy wymagają mniej obróbki na łączeniach. Minusem jest niewygoda w montażu i transporcie. Montaż następuje standardowo na klej montażowy, natomiast na łączeniach wskazane jest stosowanie kleju typowo do łączeń. Ciekawym produktem w ofercie są listwy oświetleniowe LED, które pozwalają na zamontowanie oświetlenia dającego wrażenie otoki wokół pomieszczenia. Profile sufitowe najlepiej malować tą samą farbą jaką malowane są sufity. Zaleca się stosowanie farb opartych na wodzie, a nie rozpuszczalnikach.

LISTWY NAŚCIENNE

Listwy ścienne Creativa spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych. Są odpowiednio wytrzymałe na uderzenia i świetnie się malują, a to dzięki pokryciu farbą podkładową. Najpopularniejsze są profile wykonane z poliuretan, którego twardość porównuje do twardości drewna. Występują w różnych szerokościach, zatem możemy je stosować przy każdej aranżacji. Sam montaż listew również nie nastręcza trudności. Wystarczy klej montażowy, ostra piła (najlepiej brzeszczot) i korytko do ucięcia pod kątem. Z listew dekoracyjnych możemy stworzyć piękne ramki na ścianie lub stworzyć boazerię w stylu amerykańskim czy angielskim.

ROZETY

Creativa linię swoich rozet oparła na poliuretanie, który jest sprawdzonym materiałem dla tego typu przedmiotów. Dzięki metodzie opartej na zalewaniu formy, każda rozeta świetnie oddaje kształt jaki chcemy osiągnąć. Również materiał jest na tyle lekki, że przyklejenie rozety do sufitu lub ściany nie nastręcza większych trudności. Rozety świetnie komponują się z listwami przysufitowymi, czy też naściennymi, gdyż dodatkowo podkreślają punkt w którym znajduje się oświetlenie.