Listwy>Creativa>Listwa karniszowa Creativa LK-02

Nowy PROMO Listwa karniszowa Creativa LK-02 Zobacz większe

Listwa karniszowa Creativa LK-02

Nowy produkt

DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ
PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ

Listwa karniszowa Creativa LK-02 to idelany profil do zasłonięcia karniszy czy szyn sufitowych. Zasłona wykonana jest z twardego materiału, który nazywany jest polimerem, o tej samej twardości co listwy przypodłogowe. Listwę maskującą możemy malowac dowolnymi farbami, a sam montaż przebiega bezproblemowo, gdyż wystarczy klej.

Więcej szczegółów

122,02 zł brutto

99,20 zł netto

bruttoSpecyfikacja

TworzywoPolimer HD
Wysokość15,0cm
Szerokość4,5cm
Długość2,44 mb
Dostępnośćod 1 do 3 dni
Wersja elastycznaNIEDOSTĘPNA

Więcej informacji

Listwa karniszowa Creativa LK-02 to idelany profil do zasłonięcia karniszy czy szyn sufitowych. Zasłona wykonana jest z twardego materiału, który nazywany jest polimerem, o tej samej twardości co listwy przypodłogowe. Listwę maskującą możemy malowac dowolnymi farbami, a sam montaż przebiega bezproblemowo, gdyż wystarczy klej.  Taka zabudowa jest niezwykle sztywna i nie ma problemu z uszkodzeniem. Warto nadmienić, że profil posiada miejsce na zamocowanie taśmy LED, któa daje dodatkowy efekt ozdobny.

 Więcej inofrmacji na temat zabudowy karniszy (kliknij).

Sztukateria Creativa

Sztukateria Creativa jest jedną z nowszych propozycji firmy Creativa by Cezar, która jest obecna na polskim rynku od dłuższego czasu, a jednocześnie ma ugruntowaną pozycję solidnego producenta listew dekoracyjnych. Jednak nowa linia skupia się głównie na elementach dekoracyjnych związanych ze sztukaterią wewnętrzną oraz sztukaterii o nowoczesnych, współczesnych wzorach. Creativa opiera swe produkty o listwy poliuretanowe oraz listwy polimerowe, które nazywane są listwami z polimeru HD, o wysokiej twardości. Sztukateria styropianowa oraz listwy styropianowe, nie są planowane do produkcji.

Listwy Creativa dzielą się na kilka grup:

- listwy przypodłogowe Creativa (listwy podłogowe)
- listwy przysufitowe Creativa (listwy sufitowe)
- listwy naścienne Creativa (listwy ścienne)
- listwy oświetleniowe Creativa
- listwy karniszowe Creativa (nowość w ofercie!)
- rozety sufitowe Creativa
- pilastry i kolumny Creativa- elementy dekoracyjne Creativa

Białe listwy przypodłogowe Creativa

Listwy przypodłogowe Creativa są najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o stosunek cena - jakość. Produkowane w Polsce, są zatem dostępne cały czas, bez zbędnego oczekiwania na dostawę. Na szczególną uwagę zasługują wysokie listwy przypodłogowe Creativa, które perfekcyjnie wyglądają w większych wnętrzach. Listwy przypodłogowe w standardowej wersji pokryte są farbą podkładową. Istnieje możliwość zamówienia listwy malowanej wysokiej jakości farba satynową lub listwy malowane kolorem NCS/RAL (na specjalnie zamówienie). Listwy podłogowe wykonywane są z polimeru HD, który jest odporny na uderzenia oraz odporny na wilgoć w przeciwieństwie do listew MDF. Często występują wzory listew w wersji elastycznej FLEX. Listwy przypodłogowe Creativa mają długość 2,44m, zatem mają mniej łączeń i są klejone do ściany za pomocą kleju Creativa.

Listwy sufitowe Creativa

Listwy przysufitowe oraz listwy naścienne Creativa produkowane są z poliuretanu oraz polimeru, który następnie pokrywany jest farbą podkładową. Listwy Creativa mają długość 2,4m zatem, są dłuższe niż u innych producentów. Kleimy do ściany i ze sobą za pomocą kleju montażowego Creativa. Przy łukach polecamy listwy elastyczne FLEX Creativa. Listwy naścienne Creativa polecamy do wykonywania ramek na ścianie (ramki ścienne), głównie dzięki ich wysokiej twardości i możliwość malowania na dowolny kolor.

Rozety Creativa

Rozety sufitowe Creativa to doskonały wybór. Duży wybór wzorów oraz średnic, pozwala na zastosowanie w każdym wnętrzu. Rozety poliuretanowe są łatwe w montażu, nie wymagają kołków, a jedynie klej montażowy.

Szczególną uwagę zwracamy na listwy oświetleniowe oraz listwy karniszowe. Tego rodzaju profile są nowością na rynku. Listwy oświetleniowe Creativa służą do pośredniego oswietlenia sufitu, głównie dzięki montażowi tylko do ściany. Listwy karniszowe Creativa mają za zadanie ukrycie szyn lub karniszy tuż za listwą. Tego rodzaju sztukateria wygląda bardzo estetycznie.

Opinie o produkcie

Napisz opinię

Listwa karniszowa Creativa LK-02

Listwa karniszowa Creativa LK-02

DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ
PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ

Listwa karniszowa Creativa LK-02 to idelany profil do zasłonięcia karniszy czy szyn sufitowych. Zasłona wykonana jest z twardego materiału, który nazywany jest polimerem, o tej samej twardości co listwy przypodłogowe. Listwę maskującą możemy malowac dowolnymi farbami, a sam montaż przebiega bezproblemowo, gdyż wystarczy klej.

Napisz opinię

Akcesoria

30 inne produkty w tej kategorii