Panele 3D>Dunes

Jest 36 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów

PANELE ŚCIENNE DEKORACYJNE 3D DUNES

    Panele ścienne Dunes produkowane są w Polsce. Wytwarzane są z gipsu ceramicznego, który zapewnia idealne odwzorowanie formy. Płyty dekoracyjne dodatkowo wzmacniane są siatką szklaną, która zapewnia dodatkowe wzmocnienie stuktury wewnętrznej. Tak zapezpieczone panele ozdobne są trudniejsze do uszkodzenia, chociażby w trakcie transportu.
    Panele ścienne 3D wytwarza się w kilku wymiarach, jednak najbardziej popularny jest 100x80cm. Taki wymiar paneli Dunes powoduje, że po przeliczeniu na m2 cena płyt ściennych jest bardzo atrakcyjna. Każdy kaseton 3D pasuje do drugiego, zatem po montażu otrzymujemy jednolite ściany 3D, które dają nam wrażenie trójwymiaru.

PANELE GIPSOWE 3D

    Płyty na ścianę montujemy za pomocą kleju do płyt kartonowo-gipsowych, przy małej ilości paneli dekoracyjnych. Przy większej ilości, wskazane jest stosowanie gładzi gipsowej Semin CE78. Klej ten ma długo czas pracy, gdyż pozwala na godzinne jego użytkowanie. Po przyklejeniu, płyty należy poszpachlować łączenia za pomocą gładzi. Gdy łączenia wyschną, powinny zostać wyszlifowane drobnym papierem ściernym.
    Białe panele ścienne następnie gruntujemy gruntem głębokopenetrującym, który powinien być w pierwszym nałożeniu rozcieńczony, za drugim razem już nie rozcieńczamy. Kasetony 3D gipsowe możemy malować dowolnymi farbami, jdenak ciekawy efekt uzyskamy po zastosowaniu farby dekoracyjnej. Sposób montażu pokazuje także na naszym blogu.

PANELE DEKORACYJNE

    To świetny produkt, który ożywi nasze ściany. Dzięki gipsowi, panele ozdobne są w pełni ekologiczne, z naturalnego materiału. Gips powoduje także, że płyty ścienne porawiają wilgotność pomieszczenia. Gips oczywiście jest całkowicie niepalny. Płyty możemy w kazdym rodzaju pomieszczenia jednak najlepiej według nas przezntują sie w salonie, sypialni lub przedpokoju. Gdybyśmy chcieli panele zamontować w kuchni lub łazience, należy je zagruntować w celu impregnacji na wodę i wilgoć.
    Intrygujące kształty paneli ozdobnych powodują także poprawę jakości dźwięku w pomieszczeniu, rozbijając falę dźwiękową.

Tego typu dekoracje ścienne oferujemy w niskich cenach w naszym sklepie internetowym do którego serdecznie zapraszamy.