Listwy>Europlast

Jest 3 produktów.

Podkategorie

 • Listwy przysufitowe...

  LISTWY PRZYSUFITOWE EUROPLAST

  Profile tego producenta uważane są za najlepsze na rynku. Cała gama sztukaterii produkowana jest z pianki poliuretanowej, która jest niezwykle lekka, a przy tym sztywna i twarda. Listwy produkcji Europlast pokrywa się farbą podkładową, która powoduje dobre przyleganie farby.
  Listwy przysufitowe mają bardzo dużo plusów. Największym ich plusem jest bardzo gęsty poliuretan, niespotykany u innych producentów. Dzięki temu, profile są niesamowicie odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. Kolejnym ich walorem jest dostępność wersji elastycznej dla każdego wzoru. Listwy FLEX, służą do montażu na łukach, czy nierównościach, gdyż wykonane są z elastycznego poliuretanu.
  Profile sufitowe Europlast montujemy na kleje akrylowe jak np. Creativa, zalecamy jednak dodatkowe stosowanie kleju na łączenia, który spowoduje trwałe połączenie listwy z listwą.
  Wszystkie listwy możemy użyć jako listwy oświetleniowe, ale tutaj Europlast posiada własną linię listew, które są do tego dedykowane oraz posiadają z tyłu listwy warstwę folii aluminiowej, która dodatkowo podbija światło i daje więcej jasności.
  Mnogość wzorów, kształtów i wielkości listew przysufitowych Europlast nie ma sobie równych. Dodatkowo atrakcyjna cena w stosunku do takiej jakości, nie może być niedoceniona. Polecamy!
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa przysufitowa wykonana z gęstego poliuretanu - Euoplast 1.50.100 to listwa o średnim rozmiarze, którą możemy zastosować w różnych pomieszczeniach. W jej górnej części posiada niewielkie wybrzuszenie, którze daje tej listwie ciekawy wygląd. Łatwa w montażu i cięciu. Wystarczy piła i akrylowy klej montażowy.

  85,52 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁSymetryczna listwa przysufitowa, która posiada wklęśnięcie w środkowej części i wałeczkina zewnątrz. Odpowiednia dla każdego pomieszczenia i dzięki wymiarowi, delikatnie doda szyku naszemu wnętrzu. Listwa sufitowa Europlast 1.50.102 jest pokryta farbą podkładową, ztem łatwo ją pomalujemy. Cięcie za pomocą piły o drobnych zębach.

  73,25 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁKlasyczna listwa sztukateryjna Europlast 1.50.103. Dzięki ponadczasowemu kształtowi zwanemu "esówką" prezentuje się znakomicie w każdej aranżacji. Taki kształt listwy często wybierany jest przez projektantów i architektów wnętrz. Listwy tego producenta mają standardową długość 2mb, zatem montaż może odbywać się jedoosobowo.

  73,25 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

LISTWY DEKORACYJNE EUROPLAST

Listwy Europlast są produkowane z poliuretanu. Materiał ten pozwala na idealne odtworzenie wzoru i kształtu, gdyż w czasie wytwarzania, żywica dostaje się do każdego miejsca formy, dokładnie ją wypełniając. Profile wytworzone w ten sposób są bardzo lekkie, lecz odpowiednio twarde. Słusznie zatem sztukateria wewnętrzna Europlast, uważana jest za najlepszą na rynku.

LISTWY PRZYSFUITOWE EUROPLAST

Listwy sufitowe Europlast posiadają największą różnorodność kształtów i wzorów na rynku. Oferta obejmuje zarówno listwy klasyczne, ale i nowoczesne. Produkowane w standardowej długości 2mb. Szczególną uwagę zwracają listwy przysufitowe zdobione, gdzie jakość szczegółu oraz wykończenie powierzchni jest niesamowite. Warto także zwrócić uwagę na występowanie określonego kształtu listwy, ale w kilku wymiarach.
Europlast posiada specjalną serię listew przysufitowych oświetleniowych. Wykończone są one z tyłu taśmą aluminiową, która powoduje dodatkowe „podbicie” światła, a tym samym większą jasność.
Montaż następuje poprzez klejenie listew do ściany i sufitu (lub osobno) za pomocą kleju akrylowego Creativa, natomiast na łączeniach sugerujemy stosowanie kleju do łączeń Creativa.
Oba kleje są oparte na wodzie, zatem gdyby coś wydostało się poza listwę, należy zmyć gąbką z wodą.

LISTWY NAŚCIENNE EUROPLAST

Listwy ścienne podobnie jak sufitowe wytwarzane są z poliuretanu. Ich twardość i odporność na uderzenia są odpowiednie do stosowania na płaszczyznach podatnych na uszkodzenie. Profile idealnie nadają się do wykonania na ścianie np. ramek, w które może wkleić tapetę lub pomalować na inny kolor niż ściana. Trzeba przy tym zaznaczyć, że styl angielski lub amerykański jest coraz bardziej popularny także w Polsce. Listwy możemy także wykorzystać do odcięcia w poziomie dwóch kolorów np. na ścianie. Ważne jest, aby dobrać listwę ścienną pasującą do listwy przypodłogowej, a szczególnie wyjątkowo pięknie będą wyglądać białe listwy przypodłogowe lub wysokie listwy przypodłogowe.

ROZETY EUROPLAST

To, że dekoracja sufitu do podstawowy element sztukaterii nie trzeba nikogo informować. Ważne jest to, aby rozety były pasującym elementem do listew przysufitowych oraz źródła oświetlenia. Przy stosowaniu zdobionych listew warto dobrać rozetę o podobnym zdobieniu, jednak często można montować pięknie zdobioną rozetę do gładkich listew.
Europlast wytwarza swoje rozety przy pomocy poliuretanu, co zapewnia idealne odtworzenie kształtu i wzoru, a jest przy tym wyjątkowo twarda. Wystarczy wywiercić otwór na przewody i ewentualnie hak, następnie posmarować klejem i przyłożyć do sufitu. Po montażu rozetę należy pomalować, na dowolny kolor.