Listwy>Europlast>Listwa przysufitowa Europlast 1.50.100

Listwa przysufitowa Europlast 1.50.100

Nowy produkt

DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ

Listwa przysufitowa wykonana z gęstego poliuretanu - Euoplast 1.50.100 to listwa o średnim rozmiarze, którą możemy zastosować w różnych pomieszczeniach. W jej górnej części posiada niewielkie wybrzuszenie, którze daje tej listwie ciekawy wygląd. Łatwa w montażu i cięciu. Wystarczy piła i akrylowy klej montażowy.

Więcej szczegółów

85,52 zł brutto

69,53 zł netto

  • ELASTYCZNA FLEX
  • SZTYWNA (STANDARD)


Specyfikacja

Tworzywo Poliuretan
Wysokość 6,4cm
Szerokość 5,5cm
Długość 2 mb
Dostępność od 1 do 3 dni
Wersja elastyczna DOSTĘPNA

Więcej informacji

Listwy i sztukateria EUROPLAST wykonana jest z gęstego poliuretanu i według nas ich wykonanie jest najlepsze na rynku, jednak przy tym ich cena jest stosunkowo zrównoważona. Listwy przysufitowe są łatwe do zamontowania, dzięki swej lekkości oraz cięciu, które możemy wykonac piłą o drobnych zębach. Montaż listew wykonujemy za pomocą kleju akrylowego. Dodatkowo sugerujemy stosowanie kleju na łączenia, co zapobiega ewentualnemu pękaniu jesli budynek "pracuje".

Listwy malujemy farbami, które używamy do malowania ścian. Nie wolno używac farb opartych na rozpuszczalnikach. Malowanie ułatwia biała warstwa podkładu, którym pokryte sa listwy.

Sztukateria Europlast to:
  • łatwy, intuicyjny montaż
  • listwy pokryte podkładem
  • duży wybór listew elastycznych FLEX
  • duża gęstość poliuretanu

Gama produktów Europlast zawiera panele, profile i listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, listwy ścienne i naścienne, rozety, panele 3D, elementy systemów oświetlenia i elementy dekoracyjne. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Pliki do pobrania

Akcesoria