Listwy>Europlast>Listwa przysufitowa Europlast 1.50.100

Listwa przysufitowa Europlast 1.50.100

Nowy produkt

DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ

Listwa przysufitowa wykonana z gęstego poliuretanu - Euoplast 1.50.100 to listwa o średnim rozmiarze, którą możemy zastosować w różnych pomieszczeniach. W jej górnej części posiada niewielkie wybrzuszenie, którze daje tej listwie ciekawy wygląd. Łatwa w montażu i cięciu. Wystarczy piła i akrylowy klej montażowy.

Więcej szczegółów

85,52 zł brutto

69,53 zł netto

  • ELASTYCZNA FLEX
  • SZTYWNA (STANDARD)


Specyfikacja

TworzywoPoliuretan
Wysokość6,4cm
Szerokość5,5cm
Długość2 mb
Dostępnośćod 1 do 3 dni
Wersja elastycznaDOSTĘPNA

Więcej informacji

SZTUKATERIA EUROPLAST

Listwy dekoracyjne Europlast stanowią najnowszą ofertę sztukaterii wewnętrznej na polskim rynku. Wykonane są z najwyższej jakości poliuretanu, materiału o dużej gęstości i lekkim jak styropian. W przeciwieństwie do listew styropianowych, listwy poliuretanowe Europlast są twarde, z twardością porównywalną do drewna. Oferta obejmuje wszelkiego rodzaju listwy dekoracyjne, ale przed wszystkim listwy sufitowe, listwy przysufitowe, listwy naścienne, listwy ścienne, listwy przypodłogowe, rozety, kolumny, pilastry i inne elementy dekoracyjne. Europlast nie posiada listew elewacyjnych (sztukateria zewnętrzna).

Listwy tego producenta są warte uwagi również z powodu ich dużej ilości rozmiarów, nawet w obrębie jednego wzoru. Jest to dość nietypowe, gdyż Orac Decor, NMC, Mardom, czy Creativa na ogół nie mają takiej możliwości i jeden wzór profilu dekoracyjnego ma tylko jeden wymiar.

Listwy Europlast praktycznie do każdej listwy twardej, posiadają także listwy elastyczne tzw FLEX, co zwiększa jej możliwości w aranżacji wnętrz. Natomiast listwy oświetleniowe, są z tyłu podklejone folią aluminiową, która doskonale odbija światło LED.
Naszym zdaniem rozety Europlast to najlepszy produkt na rynku. Każda rozeta, doskonale odwzorowuje każdy detal, dodatkowo jest łatwa w montażu dzięki swej niewielkiej wadze.

Szeroka gama profili dekoracyjnych stanowi stanowi podział na sztukaterię klasyczną i sztukaterię nowoczesną o prostych, ascetycznych wzorach. Standardowo listwy Europlast maj 2 metry długości i montowane są na klej akrylowy.

  • łatwy, intuicyjny montaż
  • listwy pokryte podkładem
  • duży wybór listew elastycznych FLEX
  • duża liczba wzorów i kształtów
  • listwy ośiwetleniowe podklejone folią
  • najlepsza gestść poliuretanu

Pliki do pobrania

Akcesoria

2 inne produkty w tej kategorii