Listwy>Europlast>Listwa przysufitowa Europlast 1.50.100

Listwa przysufitowa Europlast 1.50.100

Nowy produkt

DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ

Listwa przysufitowa wykonana z gęstego poliuretanu - Euoplast 1.50.100 to listwa o średnim rozmiarze, którą możemy zastosować w różnych pomieszczeniach. W jej górnej części posiada niewielkie wybrzuszenie, którze daje tej listwie ciekawy wygląd. Łatwa w montażu i cięciu. Wystarczy piła i akrylowy klej montażowy.

Więcej szczegółów

85,52 zł brutto

69,53 zł netto

 • ELASTYCZNA FLEX
 • SZTYWNA (STANDARD)


Specyfikacja

TworzywoPoliuretan
Wysokość6,4cm
Szerokość5,5cm
Długość2 mb
Dostępnośćod 1 do 3 dni
Wersja elastycznaDOSTĘPNA

Więcej informacji

Listwa przysufitowa wykonana z gęstego poliuretanu - Euoplast 1.50.100 to listwa o średnim rozmiarze, którą możemy zastosować w różnych pomieszczeniach. W jej górnej części gzyms sufitowy gładki posiada niewielkie wybrzuszenie, które daje tej listwie ciekawy wygląd. Łatwa w montażu i cięciu. Wystarczy piła i akrylowy klej montażowy.

Listwa przysufitowa Europlast 1.50.100 gzyms sufitowy gładki

    Listwy przysufitowe dekoracyjne Europlast stanowią najnowszą ofertę sztukaterii wewnętrznej na polskim rynku. Wykonane są z najwyższej jakości poliuretanu, materiału o dużej gęstości i lekkim jak styropian. W przeciwieństwie jednak do profili styropianowych, listwy sufitowe tego producenta są twarde, z twardością porównywalną do drewna. Oferta sklepu internetowego obejmuje wszelkiego rodzaju listwy dekoracyjne, ale przed wszystkim listwy fasety na sufit, na ścianę, oświetleniowe, gzymsowe karniszowe czy  listwy przypodłogowe, rozety sufitowe, kolumny, pilastry i inne elementy dekoracyjne. Europlast nie posiada listew elewacyjnych (sztukaterii zewnętrzej).
    Listwy przysufitowe tego producenta są warte uwagi również z powodu ich dużej ilości rozmiarów, nawet w obrębie jednego wzoru. Jest to dość nietypowe, gdyż Orac Decor, NMC, Mardom Decor, czy Creativa by Cezar na ogół nie mają takiej możliwości i jeden wzór profilu dekoracyjnego ma tylko jeden wymiar. Fasety można także montować we wszelkich pomieszczeniach, nawet w łazience czy kuchni, gdyż są odporne na wilgoć. Gzymsy montujemy na klej montażowy akrylowy.

Dekoracyjne listwy ścienne Europlast, czyli profil wykańczający na ścianę

    Na szczególną uwagę należy zwrócić przy listwach naściennych stosowanych na ścianę, gdyż właśnie profile tego producenta, dzięki twardości, są polecane do ich wykończenia. Doskonale nadają się jako ramki, które są coraz popularniejsze. Mogą być użyte także jako listwa wykańczająca lub odcinająca dwa kolory na powierzchni ściany czy sufitu. Ważną cechą jest atrakcyjna cena i łatwa dostępność. Listwy naścienne pięknie prezentują się w salonie, pokoju czy przedpokoju.

Listwy przypodłogowe Europlast, zwane także cokołami podłogowymi.

    Wykonane z twardego poliuretanu, listwy przypodłogowe, mają dużą odporność na uderzenia, podobną do listew mdf. Ich plusem jest posiadanie odpowiednika każdego wzoru w formie listwy elastycznej giętej FLEX. Profile podłogowe można malować dowolnymi kolorami, gdyż są przygotowane do malowania. Naszym zdaniem te szerokie listwy przypodłogowe, pięknie wyglądają jednak białe. Profile montujemy podobnie do listew klejonych mdf.

Listwy oświetleniowe oraz karniszowe Europlast, nowość w sztukaterii wewnętrznej

    Europlast jako jedyny oferuje listwy oświetleniowe, które już fabrycznie podklejone są folią aluminiową, która wzmacnia światło pochodzące z taśmy LED. Profile wykonane są standardowo dla tego producenta z poliuretanu, zatem są sztywne i przy montażu nie ma potrzeby stosowania dodatkowych kołków. Listwy karniszowe doskonale nadają się jako zabudowa i ukrycie karniszy sufitowych. Tego rodzaju maskownice są ostatnio niewzykle popularne, gdyż pozwalają schowanie szyn czy karnisza.

Rozety sufitowe Europlast

    Dzięki wysokiej gęstości pianki poliuretanowej, rozety sufitowe są doskonałym wyborem jeśli chodzi o tego rodzaju dekoracje sufitową. Naszym zdaniem rozety Europlast to najlepsze rozety sufitowe na rynku. Każda z nich doskonale odwzorowuje detal, dodatkowo jest łatwa w montażu dzięki swej niewielkiej wadze. Przy tym rozety sufitowe są niezwykle atrakcyjne cenowo w naszym sklepie internetowym.


Listwy Europlast praktycznie do każdej listwy sztywnej, posiadają także listwy elastyczne gięte tzw. FLEX, co zwiększa ich możliwości w aranżacji wnętrz np. na łukach czy na kolumnie.

    Szeroka gama profili dekoracyjnych stanowi stanowi podział na sztukaterię klasyczną i nowoczesną o prostych, ascetycznych wzorach. Standardowo listwy mają 2 metry długości i montowane są na klej akrylowy. W przypadku problemów z montazem zapraszamy na naszego firmowego BLOGa.


 • łatwy, intuicyjny montaż

 • listwy pokryte podkładem

 • duży wybór listew elastycznych FLEX

 • duża liczba wzorów i kształtów

 • listwy oświetleniowe podklejone folią

 • najlepsza gęstość poliuretanu

Pliki do pobrania

Opinie o produkcie

2018-01-22

Europlast

Polecam sklep. Przyjemny kontakt ze sprzedajacym.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Listwa przysufitowa Europlast 1.50.100

  Listwa przysufitowa Europlast 1.50.100

  DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ

  Listwa przysufitowa wykonana z gęstego poliuretanu - Euoplast 1.50.100 to listwa o średnim rozmiarze, którą możemy zastosować w różnych pomieszczeniach. W jej górnej części posiada niewielkie wybrzuszenie, którze daje tej listwie ciekawy wygląd. Łatwa w montażu i cięciu. Wystarczy piła i akrylowy klej montażowy.

  Napisz opinię

  Akcesoria

  10 inne produkty w tej kategorii