Listwy>Europlast>Listwa przysufitowa Europlast 1.50.102

Listwa przysufitowa Europlast 1.50.102

Nowy produkt

DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ

Symetryczna listwa przysufitowa, która posiada wklęśnięcie w środkowej części i wałeczkina zewnątrz. Odpowiednia dla każdego pomieszczenia i dzięki wymiarowi, delikatnie doda szyku naszemu wnętrzu. Listwa sufitowa Europlast 1.50.102 jest pokryta farbą podkładową, ztem łatwo ją pomalujemy. Cięcie za pomocą piły o drobnych zębach.

Więcej szczegółów

73,25 zł brutto

59,55 zł netto

  • ELASTYCZNA FLEX
  • SZTYWNA (STANDARD)


Specyfikacja

Tworzywo Poliuretan
Wysokość 7,2cm
Szerokość 7,5cm
Długość 2 mb
Dostępność od 2 do 14 dni
Wersja elastyczna DOSTĘPNA

Więcej informacji

Listwy i sztukateria EUROPLAST wykonana jest z gęstego poliuretanu i według nas ich wykonanie jest najlepsze na rynku, jednak przy tym ich cena jest stosunkowo zrównoważona. Listwy przysufitowe są łatwe do zamontowania, dzięki swej lekkości oraz cięciu, które możemy wykonac piłą o drobnych zębach. Montaż listew wykonujemy za pomocą kleju akrylowego. Dodatkowo sugerujemy stosowanie kleju na łączenia, co zapobiega ewentualnemu pękaniu jesli budynek "pracuje".

Listwy malujemy farbami, które używamy do malowania ścian. Nie wolno używac farb opartych na rozpuszczalnikach. Malowanie ułatwia biała warstwa podkładu, którym pokryte sa listwy.

Sztukateria Europlast to:
  • łatwy, intuicyjny montaż
  • listwy pokryte podkładem
  • duży wybór listew elastycznych FLEX
  • duża gęstość poliuretanu

Gama produktów Europlast zawiera panele, profile i listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, listwy ścienne i naścienne, rozety, panele 3D, elementy systemów oświetlenia i elementy dekoracyjne. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Pliki do pobrania

Akcesoria

2 inne produkty w tej kategorii