Listwy>Europlast>Listwa przysufitowa Europlast 1.50.103

Listwa przysufitowa Europlast 1.50.103

Nowy produkt

DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ

Klasyczna listwa sztukateryjna Europlast 1.50.103. Dzięki ponadczasowemu kształtowi zwanemu "esówką" prezentuje się znakomicie w każdej aranżacji. Taki kształt listwy często wybierany jest przez projektantów i architektów wnętrz. Listwy tego producenta mają standardową długość 2mb, zatem montaż może odbywać się jedoosobowo.

Więcej szczegółów

73,25 zł brutto

59,55 zł netto

  • ELASTYCZNA FLEX
  • SZTYWNA (STANDARD)


Specyfikacja

Tworzywo Poliuretan
Wysokość 5,0cm
Szerokość 5,0cm
Długość 2 mb
Dostępność od 2 do 14 dni
Wersja elastyczna DOSTĘPNA

Więcej informacji

Listwy i sztukateria EUROPLAST wykonana jest z gęstego poliuretanu i według nas ich wykonanie jest najlepsze na rynku, jednak przy tym ich cena jest stosunkowo zrównoważona. Listwy przysufitowe są łatwe do zamontowania, dzięki swej lekkości oraz cięciu, które możemy wykonac piłą o drobnych zębach. Montaż listew wykonujemy za pomocą kleju akrylowego. Dodatkowo sugerujemy stosowanie kleju na łączenia, co zapobiega ewentualnemu pękaniu jesli budynek "pracuje".

Listwy malujemy farbami, które używamy do malowania ścian. Nie wolno używac farb opartych na rozpuszczalnikach. Malowanie ułatwia biała warstwa podkładu, którym pokryte sa listwy.

Sztukateria Europlast to:
  • łatwy, intuicyjny montaż
  • listwy pokryte podkładem
  • duży wybór listew elastycznych FLEX
  • duża gęstość poliuretanu

Gama produktów Europlast zawiera panele, profile i listwy przysufitowe, listwy przypodłogowe, listwy ścienne i naścienne, rozety, panele 3D, elementy systemów oświetlenia i elementy dekoracyjne. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Pliki do pobrania

Akcesoria

2 inne produkty w tej kategorii