Listwy>Creativa>Listwy naścienne Creativa

Jest 57 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Profil Creativa LGG-37, to typowy narożnik, którym osłonimy narożnik ściany, a tym samym zabezpieczymy go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Listwa jest pokryta podkładem, zatem możemy ją pomalować dowolnym kolorem farbą ścienną. Dzięki swej długości, odpada problem z łączeniami listew.

  65,46 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Narożnik do wszelakich zastosowań. Creativa LPC-13 to listwa dekoracyjna, którą użyjemy do zabezpieczeniu narożników, głównie ścian przed uszkodzeniami. Listwę możemy pomalować na kolor ściany, dzięki czemu będzie mniej widoczna. Stosunkowo duża odporność na uderzenia oraz łatowść montażu.

  26,17 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa naścienna gładka Creativa LNG-01 to profil, który świetnie będzie wyglądał jako listwa boazeryjna, czy odcinająca powierzchnię ściany na dwie części. Szczególnie przydatne przy dwóch kolorach lub tapetach. Dzięki listwie zabezpieczymy także ścianę przed uszkodzeniem. Montaż na klej akrylowy dostępny także u nas.

  99,21 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ.Delikatne wybrzuszenie na środku listwy to zapewne element, który ją bardzo wyróżnia. Taka własnie jest listwa naścienna gładka Creativa LNG-02. Listwę możemy dociąć do żadanej długości za pomocą piły z drobnymi zębami i przykleić za pomocą kleju montażowego. Prosta i szlachetna dekoracja wnętrza. Polecamy.

  60,63 zł
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJDARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ.Delikatne wybrzuszenie na środku listwy to zapewne element, który ją bardzo wyróżnia. Taka własnie jest listwa naścienna gładka Creativa LNG-02. Listwę możemy dociąć do żadanej długości za pomocą piły z drobnymi zębami i przykleić za pomocą kleju montażowego. Prosta i szlachetna dekoracja wnętrza. Polecamy.

  130,59 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa Creativa LNG-03 to listwa, która znajdzie uznanie u klientów ceniących klasyczne kształty sztukaterii. Profil składa się kilku wałeczków, jednak najbadziej rzuca się w oczy górny i dolny. Liste można stosować także na łukach, dzięki odpowiednikowi w wersji elastycznej. Listwę przed montażem wystarczy dociąć na odpowiednią...

  71,92 zł
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJDARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa Creativa LNG-03 to listwa, która znajdzie uznanie u klientów ceniących klasyczne kształty sztukaterii. Profil składa się kilku wałeczków, jednak najbadziej rzuca się w oczy górny i dolny. Liste można stosować także na łukach, dzięki odpowiednikowi w wersji elastycznej. Listwę przed montażem...

  170,16 zł
 • DRAMOWA DOSTAWA OD 300ZŁKlasyczny wzór listwy naściennej. Dzięki wybrzuszeniu na środku profilu, listwa Creativa LNG-04, świetnie zabezpiecza powierzchnię ściany przed możliwym uderzeniem. Z pewnością pieknie przezntowac się będą także wykonane z niej ramki na powierzchniach płaskich.Listwe docinamy piłą i montujemy za pomocą kleju akrylowego.

  48,50 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa nascienna gładka Creativa LNG-05 mimo swej nie za dużej szerokości, jest prawdziwą ozdobą każdej ściany. Górna krawędź odstaje  mocniej od ściany, zatem doskonale sprawdzi się w jej zabezpieczeniu. Pozwoli także na oddzielenie dwóch kolorów lub tapety. Dzięki swej wersji elastycznej można zamontować ją także na łuku....

  44,64 zł
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJDARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa nascienna gładka Creativa LNG-05 mimo swej nie za dużej szerokości, jest prawdziwą ozdobą każdej ściany. Górna krawędź odstaje  mocniej od ściany, zatem doskonale sprawdzi się w jej zabezpieczeniu. Pozwoli także na oddzielenie dwóch kolorów lub tapety. Dzięki swej wersji elastycznej można...

  109,30 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁSzeroka listwa Creativa LNG-06 jest dużą listwą, która może z pewnością pełnić rolę listwy przysufitowej, gzymsowej. Dzięki pokryciu farbą podkładową można ja łatwo pomalować. Z pewnością znajdzie uznanie wśród osób ceniących klasyczne wzory sztukaterii.

  198,34 zł
 • DARMOWA DOSTAWA 300ZŁNieduża listwa naścienna, pozbawiona wzoru. Listwa Creativa LNG-07 spełni się jako listwa pozwlająca wykonać ramki na ścianie lub sufiice, które następnie możemy wypełnić innym kolorem lub tapetą. Listwę sztukateryjna dzięki piance poliuretanowej możemy śmiało ciąć piłką i kleić klejem akrylowym.

  35,56 zł
Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów

Listwy naścienne Creativa

    Sztukateria na ścianie to jeden z elementów wykańczających wnętrze w stylu klasycznym, ale także i nowoczesnym. Często listwy dekoracyjne widzimy w amerykańskim domu, czy brytyjskim wnętrzu. Profile naścienne Creativa stanowią zatem doskonały dodatek do ozdobienia i dodania szczypty designu naszemu otoczeniu.
    Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzenie aby listwy dekoracyjne zastosować także na suficie, wtedy otrzymujemy pięknie wykończony dekorami sufit, o niepowtarzalnym zdobieniu. My zawsze zwracamy uwagę, że listwy przysufitowe świetnie komponują się ze ściennymi dekoracjami, tworząc sztukaterię.

Listwa poliuretanowa Creativa

    Listwy wykonane z pianki poliuretanowej są niezwykle lekkie. Ich waga porównywalna jest ze styropianem. Jednak dzięki dużej gęstości, są bardzo twarde i odporne na uderzenia. Sztukateria poliuretanowa zaczyna być coraz częściej wykorzystywana do dekorowania wnętrza, właśnie dzięki łatwemu montażowi, dużej estetyce i atrakcyjnej cenie. Te walory sprawiają, że jest często zamawiana w naszym sklepie internetowym.

Listwy dekoracyjne z twardego polimeru HD

    Ozdobne listwy na ścianach mogą być także wykonane z twardego plastiku, który w zależności od producenta nazywany jest duropolimerem lub polimerem HD. Dużą ich zaletą, jest możliwość wykończenia nimi np. łazienki, czy kuchni, gdyż nie przyjmują wody i są całkowicie bezpieczne do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych. Listwy ścienne Creativa dekoracyjne wykonane są z tego samego materiału co listwy przypodłogowe. Łatwe do cięcia i montażu.

Ozdobne narożniki do listwy ściennej.

    Tego typu profile są elementem dekoracyjnym, który służy do wykończenia miejsca połączenia listwy ściennej. Mogą mieć różne kształty, wymiary oraz zdobienia. Szczególnie pięknie prezentują się narożniki ozdobne (z ornamentami), ale przy prostszym stylu wystarczą gładkie elementy. Często możemy także je uzupełnić o dodatkowe rozety dekoracyjne. Oczywiście listwy naścienne Creativa profilem pasują do narożników.

Listwy elastyczne gięte FLEX

    Creativa by Cezar posiada w swojej ofercie także listwy elastyczne, które służą do wykonania łuków, czy wykończenia np. kolumny. Produkowane są ze specjalnego poliuretanu, który zapewnia niezwykłą elastyczność. Mimo, że ich cena nie jest najniższa, świetnie uzupełniają gamę wykończeniowych listew sztukateryjnych.