Listwy>Creativa>Listwy naścienne Creativa

Jest 57 produktów.

Pokazuje 13 - 24 z 57 elementów
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa sztukteryjna Creativa LNG-08 wykonana jest z pianki poliuretanowej, która pokryta jest farbą podkładową, dzięki czmu jest gładka i świetnie przyjmuje farbę. Listwa o niedużych rozmiarach, może służyć do budowy ramek - także dzięki możliwości dokupienia narożników lub listwy elastycznej FLEX

  41,03 zł
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJDARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa sztukteryjna Creativa LNG-08 wykonana jest z pianki poliuretanowej, która pokryta jest farbą podkładową, dzięki czmu jest gładka i świetnie przyjmuje farbę. Listwa o niedużych rozmiarach, może służyć do budowy ramek - także dzięki możliwości dokupienia narożników lub listwy elastycznej FLEX

  93,55 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁSymetryczna listwa z jednym, dużym wybrzuszeniem. Dzięki pokryciu podkładem listwa naścienna gładka Creativa LNG-09 pozwala na pomalowanie jakąkolwiek farbą. Listwę montujemy za pomocą kleju akrylowego. Wersja elastyczna FLEX pozwala na montaż na łukach.

  41,93 zł
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJDARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁSymetryczna listwa z jednym, dużym wybrzuszeniem. Dzięki pokryciu podkładem listwa naścienna gładka Creativa LNG-09 pozwala na pomalowanie jakąkolwiek farbą. Listwę montujemy za pomocą kleju akrylowego. Wersja elastyczna FLEX pozwala na montaż na łukach.

  77,06 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa naścienna gładka, która może być wykorzystana jako gzymsowa. Dzięki górnej części odstającej mocniej, Listwa Creativa LNG-10 dobrze zabezpiecza ścianę przed uderzeniem. Może śłużyć do oddzielenia dóch części ściany lub zakończenie boazerii. Montaż na klej. Profil pokryty farbą podkładową, gotowy do malowania.

  101,72 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁWysoka listwa naścienna, któa może pełnić także rolę gzymsu. Dzięki szerokości świetnie prezentuje się w wysokich pomieszczeniach. Naścienna listwa gładka Creativa LNG-11 wykonana jest z pianki poliuretanowej, dlatego jest lekka i łatwa w montażu, wystarczy piłka do cięcia i klej montażowy. Łatwa w malowaniu.

  167,29 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa ścienna gładka Creativa LNG-12 jest jedną z najpopularniejszych listew. Dzięki swojemu wymairowi oraz kształtowi pasuje praktycznie do każdej listwy sufitowej i przypodłogowej. Delikatne wybrzuszenie nawiązuje do klasycznych wzorów sztukaterii. Listwa poliuretanowa jest przygotowana do malowania, dzięki pokryciu farbą...

  74,51 zł
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJDARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa ścienna gładka Creativa LNG-12 jest jedną z najpopularniejszych listew. Dzięki swojemu wymairowi oraz kształtowi pasuje praktycznie do każdej listwy sufitowej i przypodłogowej. Delikatne wybrzuszenie nawiązuje do klasycznych wzorów sztukaterii. Listwa poliuretanowa jest przygotowana do malowania,...

  160,58 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁSymetryczna listwa z dwoma brzuszkami i wklęsłością na środku. Listwa ma średnią szerokość, która idealnie wygląda w każdym pomieszczeniu.  Wspaniale będzie wyglądać jako odcięcie dwóch kolorów lub tapety. Spełni się także w funkcji ochronnej przed uderzeniami. Listwa naścienna Creativa LNG-13 pokryta jest farba podkładową i...

  76,15 zł
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJDARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁSymetryczna listwa z dwoma brzuszkami i wklęsłością na środku. Listwa ma średnią szerokość, która idealnie wygląda w każdym pomieszczeniu.  Wspaniale będzie wyglądać jako odcięcie dwóch kolorów lub tapety. Spełni się także w funkcji ochronnej przed uderzeniami. Listwa naścienna Creativa LNG-13 pokryta...

  175,13 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁBliźniacza listwa wzoru LNG-13. Symetryczna listwa z dwoma brzuszkami i wklęsłością na środku. Listwa ma większą szerokość, która idealnie wygląda w większym pomieszczeniu.  Wspaniale będzie wyglądać jako odcięcie dwóch kolorów lub tapety. Spełni się także w funkcji ochronnej przed uderzeniami. Listwa naścienna Creativa LNG-14.

  94,89 zł
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJDARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁBliźniacza listwa wzoru LNG-13. Symetryczna listwa z dwoma brzuszkami i wklęsłością na środku. Listwa ma większą szerokość, która idealnie wygląda w większym pomieszczeniu.  Wspaniale będzie wyglądać jako odcięcie dwóch kolorów lub tapety. Spełni się także w funkcji ochronnej przed uderzeniami. Listwa...

  199,42 zł
Pokazuje 13 - 24 z 57 elementów

Listwy naścienne Creativa

    Sztukateria na ścianie to jeden z elementów wykańczających wnętrze w stylu klasycznym, ale także i nowoczesnym. Często listwy dekoracyjne widzimy w amerykańskim domu, czy brytyjskim wnętrzu. Profile naścienne Creativa stanowią zatem doskonały dodatek do ozdobienia i dodania szczypty designu naszemu otoczeniu.
    Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzenie aby listwy dekoracyjne zastosować także na suficie, wtedy otrzymujemy pięknie wykończony dekorami sufit, o niepowtarzalnym zdobieniu. My zawsze zwracamy uwagę, że listwy przysufitowe świetnie komponują się ze ściennymi dekoracjami, tworząc sztukaterię.

Listwa poliuretanowa Creativa

    Listwy wykonane z pianki poliuretanowej są niezwykle lekkie. Ich waga porównywalna jest ze styropianem. Jednak dzięki dużej gęstości, są bardzo twarde i odporne na uderzenia. Sztukateria poliuretanowa zaczyna być coraz częściej wykorzystywana do dekorowania wnętrza, właśnie dzięki łatwemu montażowi, dużej estetyce i atrakcyjnej cenie. Te walory sprawiają, że jest często zamawiana w naszym sklepie internetowym.

Listwy dekoracyjne z twardego polimeru HD

    Ozdobne listwy na ścianach mogą być także wykonane z twardego plastiku, który w zależności od producenta nazywany jest duropolimerem lub polimerem HD. Dużą ich zaletą, jest możliwość wykończenia nimi np. łazienki, czy kuchni, gdyż nie przyjmują wody i są całkowicie bezpieczne do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych. Listwy ścienne Creativa dekoracyjne wykonane są z tego samego materiału co listwy przypodłogowe. Łatwe do cięcia i montażu.

Ozdobne narożniki do listwy ściennej.

    Tego typu profile są elementem dekoracyjnym, który służy do wykończenia miejsca połączenia listwy ściennej. Mogą mieć różne kształty, wymiary oraz zdobienia. Szczególnie pięknie prezentują się narożniki ozdobne (z ornamentami), ale przy prostszym stylu wystarczą gładkie elementy. Często możemy także je uzupełnić o dodatkowe rozety dekoracyjne. Oczywiście listwy naścienne Creativa profilem pasują do narożników.

Listwy elastyczne gięte FLEX

    Creativa by Cezar posiada w swojej ofercie także listwy elastyczne, które służą do wykonania łuków, czy wykończenia np. kolumny. Produkowane są ze specjalnego poliuretanu, który zapewnia niezwykłą elastyczność. Mimo, że ich cena nie jest najniższa, świetnie uzupełniają gamę wykończeniowych listew sztukateryjnych.