Listwy>Creativa>Listwy naścienne Creativa

Jest 57 produktów.

Pokazuje 49 - 57 z 57 elementów
Pokazuje 49 - 57 z 57 elementów

Listwy naścienne Creativa

    Sztukateria na ścianie to jeden z elementów wykańczających wnętrze w stylu klasycznym, ale także i nowoczesnym. Często listwy dekoracyjne widzimy w amerykańskim domu, czy brytyjskim wnętrzu. Profile naścienne Creativa stanowią zatem doskonały dodatek do ozdobienia i dodania szczypty designu naszemu otoczeniu.
    Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzenie aby listwy dekoracyjne zastosować także na suficie, wtedy otrzymujemy pięknie wykończony dekorami sufit, o niepowtarzalnym zdobieniu. My zawsze zwracamy uwagę, że listwy przysufitowe świetnie komponują się ze ściennymi dekoracjami, tworząc sztukaterię.

Listwa poliuretanowa Creativa

    Listwy wykonane z pianki poliuretanowej są niezwykle lekkie. Ich waga porównywalna jest ze styropianem. Jednak dzięki dużej gęstości, są bardzo twarde i odporne na uderzenia. Sztukateria poliuretanowa zaczyna być coraz częściej wykorzystywana do dekorowania wnętrza, właśnie dzięki łatwemu montażowi, dużej estetyce i atrakcyjnej cenie. Te walory sprawiają, że jest często zamawiana w naszym sklepie internetowym.

Listwy dekoracyjne z twardego polimeru HD

    Ozdobne listwy na ścianach mogą być także wykonane z twardego plastiku, który w zależności od producenta nazywany jest duropolimerem lub polimerem HD. Dużą ich zaletą, jest możliwość wykończenia nimi np. łazienki, czy kuchni, gdyż nie przyjmują wody i są całkowicie bezpieczne do stosowania w pomieszczeniach wilgotnych. Listwy ścienne Creativa dekoracyjne wykonane są z tego samego materiału co listwy przypodłogowe. Łatwe do cięcia i montażu.

Ozdobne narożniki do listwy ściennej.

    Tego typu profile są elementem dekoracyjnym, który służy do wykończenia miejsca połączenia listwy ściennej. Mogą mieć różne kształty, wymiary oraz zdobienia. Szczególnie pięknie prezentują się narożniki ozdobne (z ornamentami), ale przy prostszym stylu wystarczą gładkie elementy. Często możemy także je uzupełnić o dodatkowe rozety dekoracyjne. Oczywiście listwy naścienne Creativa profilem pasują do narożników.

Listwy elastyczne gięte FLEX

    Creativa by Cezar posiada w swojej ofercie także listwy elastyczne, które służą do wykonania łuków, czy wykończenia np. kolumny. Produkowane są ze specjalnego poliuretanu, który zapewnia niezwykłą elastyczność. Mimo, że ich cena nie jest najniższa, świetnie uzupełniają gamę wykończeniowych listew sztukateryjnych.