Listwy>Creativa>Listwy przypodłogowe Creativa

Jest 63 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 63 elementów
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Klips montażowy Creativa LPC-17 służy do przymocowania do ściany listwy przypodłgowej Creativa LPC-16. Montaż za pomocą kołków.

  1,02 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Ćwierćwałek Creativa LPC-01 to listwa przypodłogowa, która może pełnić funkcę także listwy przysufitowej. Jej niewielki rozmiar pasuje szczególnie to małych pomieszczeń. Listwa posiada na brzegach dwa dodatkowe elemeny, które dodatkowo podkreślają jej kształt.

  20,31 zł
 • Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową! DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Ćwierćwałek Creativa LPC-01 to listwa przypodłogowa, która może pełnić funkcję także listwy przysufitowej. Jej niewielki rozmiar pasuje szczególnie to małych pomieszczeń. Listwa posiada na brzegach dwa dodatkowe elementy, które mocno podkreślają...

  29,02 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłgowa Creativa by Cezar LPC-04 jest listwą o niedużej wysokości, dzięki czemu bedzie świetnie prezentować się w mniejszych pomieszczeniach. Zaokrąglona część górna świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, gdyż będzie łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

  35,57 zł
 • 1 Recenzje

  Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową! DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłgowa Creativa by Cezar LPC-04 jest listwą o niedużej wysokości, dzięki czemu bedzie świetnie prezentować się w mniejszych pomieszczeniach. Zaokrąglona część górna świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, gdyż będzie...

  44,93 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłgowa Creativa LPC-06 to listwa typowa dla nowoczesnych aranżacji. Mimo średniej wysokości wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu. Jej przednia płaszczyzna jest złamana jednym kantem, natomiast część górna jest łatwa w utrzymaniu i czystości. Spora przestrzeń z tyłu umożliwia montaż kabli.

  46,35 zł
 • LISTWA Z POKRYCIEM ALUMNIOWYM DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłgowa Creativa LPC-06 to listwa typowa dla nowoczesnych aranżacji. Mimo średniej wysokości wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu. Jej przednia płaszczyzna jest złamana jednym kantem, natomiast część górna jest łatwa w utrzymaniu i czystości. Spora przestrzeń...

  53,59 zł
 • LISTWA Z POKRYCIEM INOX DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłogowa Creativa LPC-06 to listwa typowa dla nowoczesnych aranżacji. Mimo średniej wysokości wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu. Jej przednia płaszczyzna jest złamana jednym kantem, natomiast część górna jest łatwa w utrzymaniu i czystości. Spora przestrzeń z...

  55,19 zł
 • 1 Recenzje

  Listwa malowana na białą satynę. DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłgowa Creativa LPC-06 to listwa typowa dla nowoczesnych aranżacji. Mimo średniej wysokości wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu. Jej przednia płaszczyzna jest złamana jednym kantem, natomiast część górna jest łatwa w utrzymaniu i czystości. Spora...

  56,78 zł
 • 2 Recenzje

  Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową! DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Klasyczna listwa przypodłogowa Creativa LPC-07. Ponadczasowy wzór, który świetnie prezentował się będzie w aranżacjach klasycznych. Listwa średniej wielkości. W górnej częsci wałeczek, który łamie płaską powierzchnię. Z tyłu listwy istnieje...

  50,31 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłogowa Creativa LPC-08 to ponadczasowy kształt, który z pewnością znajdzie wielu nabywców. Listwa ma prawie 10cm, zatem świetnie będzie wyglądała w średnich pomieszczeniach. Z tyłu znajduje się niewiele miejsca na kable. Listwa jest stosunkowo płaska i łatwa w utrzymaniu czystości.

  47,44 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłogowa Creativa LPC-09 jest listwą wyższą. Szczególnie i wyjątkowo będzie wyglądać w większych i wyższych pomieszczeniach. Listwa posiada piękny profil u samej góry. Piękna listwa do pięknych wnętrz. Wykonana z polimeru HD jest twarda i odporna na uderzenie oraz w pełni odporna na wilgoć.

  64,58 zł
Pokazuje 1 - 12 z 63 elementów

LISTWY PRZYPODŁOGOWE CREATIVA

    Listwy podłogowe produkowane przez Creativa by Cezar to sprawdzony produkt na polskim rynku. Pomimo krótkiej działalności, firma zaskarbiła sobie rzeszę klientów, którzy szczególnie docenili jakość oraz cenę produkowanej sztukaterii. Creativa oferuje cały przekrój listew dekoracyjnych, listew przypodłogowych, listew przysufitowych oraz innych elementów dekoracyjnych.

    Na szczególną jednak uwagę zasługują jednak listwy przypodłogowe. Cokoły te standardowo produkowane są z polimeru HD, który jest kolokwialnie pisząc, twardym plastikiem. W swej strukturze jest porowaty. Listwy podłogowe posiadają z tyłu miejsce na przewody, jednak o niewielkim przekroju. Standardowo również listwy Creativa pokryte są farbą podkładową, która stanowi warstwę przyczepną dla farby wierzchniej. Produkowane są w kilku wzorach i wymiarach. Jednak najlepiej według nas wyglądają szerokie listwy przypodłogowe.Bardzo ważną zaletą listew z polimeru jest ich całkowita wodoodporność w przeciwieństwie do listew mdf.

BIAŁE LISTWY PRZYPODŁOGOWE

     Listwy przypodłogowe Creativa jako jedne z pierwszych otrzymały także swoją wersję już wykończoną farbą satynową o wysokiej jakości. Białe listwy przypodłogowe, są dostępne praktycznie od ręki, a to dzięki dużym stanom magazynowym. Po przyklejeniu wystarczy jedynie zrobić delikatne korekty koloru w miejscu cięcia. Trzeba podkreślić, że listwy przypodłogowe białe są prawdziwym hitem sprzedaży.

LISTWY PRZYPODŁOGOWE DO MALOWANIA

    Wraz z wprowadzeniem białych listew przypodłogowych Creativa wprowadziła cokoły malowane na dowolny kolor według wzornika RAL lub NCS. Teraz można zamówić listwy przypodłogowe malowane, których kolor będzie pasować w 100% do koloru naszej ściany. Powłoka farby malowana jest natryskowo, zatem jej powierzchnia jest idealna. Creativa jednak wprowadziła do sprzedaży kolejną nowość: listwy przypodłogowe INOX oraz listwy przypodłogowe ALUMINIUM, które pokryte są wysokiej jakości okleiną i świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach np. w stylu loft.

    Listwy Creativa są klejone do ściany za pomoca kleju montażowego i nie posiadają klipsów oraz gotowych narożników By nie spocząć na laurach, oferta listew podłogowych jest stale powiększana o kolejne wzory i z pewnością to nie ostatnie słowo Creativy by Cezar.