Listwy>Creativa>Listwy przypodłogowe Creativa

Jest 63 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 63 elementów
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ!Ćwierćwałek Creativa LPC-01 to listwa przypodłogowa, która może pełnić funkcę także listwy przysufitowej. Jej niewielki rozmiar pasuje szczególnie to małych pomieszczeń. Listwa posiada na brzegach dwa dodatkowe elemeny, które dodatkowo podkreślają jej kształt.

  18,28 zł 20,31 zł -10%
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ!Listwa przypodłgowa Creativa by Cezar LPC-04 jest listwą o niedużej wysokości, dzięki czemu bedzie świetnie prezentować się w mniejszych pomieszczeniach. Zaokrąglona część górna świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, gdyż będzie łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

  32,01 zł 35,57 zł -10%
 • Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową!DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ!Listwa przypodłgowa Creativa LPC-06 to listwa typowa dla nowoczesnych aranżacji. Mimo średniej wysokości wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu. Jej przednia płaszczyzna jest złamana jednym kantem, natomiast część górna jest łatwa w utrzymaniu i czystości. Spora przestrzeń...

  51,10 zł 56,78 zł -10%
 • LISTWA Z POKRYCIEM ALUMNIOWYMDARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ!Listwa przypodłgowa Creativa LPC-06 to listwa typowa dla nowoczesnych aranżacji. Mimo średniej wysokości wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu. Jej przednia płaszczyzna jest złamana jednym kantem, natomiast część górna jest łatwa w utrzymaniu i czystości. Spora przestrzeń z tyłu umożliwia montaż kabli.

  48,23 zł 53,59 zł -10%
 • Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową!DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ!Ćwierćwałek Creativa LPC-01 to listwa przypodłogowa, która może pełnić funkcę także listwy przysufitowej. Jej niewielki rozmiar pasuje szczególnie to małych pomieszczeń. Listwa posiada na brzegach dwa dodatkowe elemeny, które dodatkowo podkreślają jej kształt.

  26,11 zł 29,02 zł -10%
 • Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową!DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ!Listwa przypodłgowa Creativa by Cezar LPC-04 jest listwą o niedużej wysokości, dzięki czemu bedzie świetnie prezentować się w mniejszych pomieszczeniach. Zaokrąglona część górna świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, gdyż będzie łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

  40,44 zł 44,93 zł -10%
 • Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową!DARMOWA DOSTAWA 300ZŁ!Klasyczna listwa przypodłogowa Creativa LPC-07. Ponadczasowy wzór, który świetnie prezentował się będzie w aranżacjach klasycznych. Listwa średniej wielkości. W górnej częsci wałeczek, który łamie płaską powierzchnię. Z tyłu listwy istnieje możliwość schowania niewielkich kabli.

  45,28 zł 50,31 zł -10%
 • Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową!DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ!Listwa przypodłogowa Creativa LPC-09 jest listwą wyższą. Szczególnie i wyjątkowo będzie wyglądać w większych i wyższych pomieszczeniach. Listwa posiada piękny profil u samej góry. Piękna listwa do pięknych wnętrz.

  70,41 zł 78,23 zł -10%
 • Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową!DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ!Prawdziwy hit popularności. Listwa przypodłogowa Creativa LPC-11, to jedna z najczęściej wybieranych wzorów. Listwa stosunkowo prosta z delikatnym zaokrągleniem u góry. Świetnie będzie prezentować się w każdym pomieszczeniu, zarówno klasycznym jaki i nowoczesnym. Serdecznie...

  47,76 zł 53,06 zł -10%
 • Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową!DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ!Prosty ćwierćwałek Creativa LPC-12, zwykły profil, który wypełni przestrzeń dylatacyjną przy ścianie i jednocześnie może pełnić funkcję listwy przysufitowej. Jej niewielki rozmiar znajdzie szerokie zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

  22,08 zł 24,54 zł -10%
 • Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową!DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ!Listwa przyodłogowa Creativa LPC-15 to prosty profil o wysyblimowanej górze listwy. Dzięki dlikatnemu zaokrągleniu, listwa jest odporna na nadmierne zakurzenie. Niewieka grubość nie pozwala na zakrycie okablowania z tyłu listwy.

  43,84 zł 48,71 zł -10%
 • Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową!DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁ!LISTWA POWINNA BYĆ MONTOWANA NA KLIPSY -> Prosta listwa Creativa LPC-16, przypomina listwy z typowego PCV, jednak dzięki wielkości i białemu kolorowi prezentuje się we wnętrzu znacznie lepiej. Listwę montujemy na klipsy, jednak można jązamontować standardowo, na klej...

  40,29 zł 44,77 zł -10%
Pokazuje 1 - 12 z 63 elementów

LISTWY PRZYPODŁOGOWE CREATIVA

Listwy podłogowe produkowane przez Creativa by Cezar to sprawdzony produkt na polskim rynku. Pomimo krótkiej działalności, firma zaskarbiła sobie rzeszę klientów, którzy szczególnie docenili jakość oraz cenę produkowanej sztukaterii. Creativa oferuje cały przekrój listew dekoracyjnych, listew przypodłogowych, listew przysufitowych oraz innych elementów dekoracyjnych.

Na szczególną jednak uwagę zasługują jednak listwy przypodłogowe. Listwy te standardowo produkowane są z polimeru HD, który jest kolokwialnie pisząc, twardym plastikiem. W swej strukturze jest porowaty. Listwy podłogowe posiadają z tyłu miejsce na przewody, jednak o niewielkim przekroju. Standardowo również listwy pokryte są farbą podkładową, która stanowi warstwę przyczepną dla farby wierzchniej. Produkowane są w kilku wzorach i wymiarach. Jednak najlepiej według nas wyglądają wysokie listwy przypodłogowe.

Listwy przypodłogowe Creativa jako jedne z pierwszych otrzymały także swoją wersję już wykończoną farbą satynową o wysokiej jakości. Białe listwy przypodłogowe, są dostępne praktycznie od ręki, a to dzięki dużym stanom magazynowym. Po przyklejeniu wystarczy jedynie zrobić delikatne korekty koloru w miejscu cięcia. Trzeba podkreślić, że białe listwy przypodłogowe są prawdziwym hitem sprzedaży.
Wraz z wprowadzeniem białych listew przypodłogowych Creativa wprowadziła listwy malowane na dowolny kolor według wzornika RAL lub NCS. Teraz można zamówić listwy przypodłogowe, których kolor będzie pasować w 100% do koloru naszej ściany. Powłoka farby malowana jest natryskowo, zatem jej powierzchnia jest idealna.
Creativa jednak wprowadziła do sprzedaży kolejną nowość: listwy przypodłogowe INOX oraz listwy przypodłogowe ALUMINIUM, które pokryte są wysokiej jakości okleiną i świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach np. w stylu loft.

Listwy są klejone do ściany za pomoca kleju montażowego i nie posiadają klipsów oraz gotowych narożników.
By nie spocząć na laurach, oferta listew podłogowych jest stale powiększana o kolejne wzory i z pewnością to nie ostatnie słowo Creativy by Cezar.