Listwy>Orac Decor>Listwy przypodłogowe Orac Decor

Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁProfil CX132 ćwierćwałek wykończeniowy. Może zostać użyty jako gzyms lub listwa przypodłogowa - profil osłaniający szczeliny pomiędzy ścianą, a podłogą. Element jest wodoodporny i wytrzymały na uderzenia dzięki mieszance polimerów o wysokiej gęstości. Teraz również dostępny w wersji elastycznej Flex.

    21,52 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Listwy przypodłogowe Orac Decor

Cokoły podłogowe Orac Decor produkowane są z twardego na uderzenia duropolimeru, autorskiego materiału stosowanego przez firmę Orac. Listwy podłogowe wytwarzane z tego materiału są w pełni wodoodporne, zatem nie ma przeszkód do ich stosowania w łazience. Nie ma z nimi problemu, jaki posiadają listwy mdf.

Listwy podłogowe Orac Decor

Cokoły Orac Decor coraz częściej stają się nie tylko elementem zabezpieczającym dylatację podłogi, czy zabezpieczającym ścianę przed uszkodzeniem. Obecnie klienci szukają także pięknego wyglądu. Do drewnianej podłogi najzwyczajniej nie pasuje listwa przypodłogowa do paneli, czy mały cokół mdf. Orac Decor jako jeden z nielicznych producentów oferuje listwy przypodłogowe szerokie, jako idealne wykończenie ekskluzywnej podłogi. W realizacjach projektantów systematycznie pojawiają się tego typu listwy podłogowe, gdyz pasują do sztukaterii. Naszym zdaniem listwy do paneli podłogowych, powinny zostać tam gdzie najlepiej pasują, czyli w marketach ;)

Białe listwy przypodłogowe

Cokoły przypodłogowe produkowane przez Orac Decor posiadają delikatnie matowo-satynową powierzchnię, która świetnie nadaje się do malowania. Mimo, tego że listwy są białe, to warto je jednak przemalować. Listwy przypodłogowe białe są bardzo uniwersalne, stąd z reguły klienci podejmują decyzję o właśnie takim kolorze. Cokoły przypodłogowe Orac Decor najlepiej malować dobrej jakości farbą do szorownia, zabezpieczy nam to listwy przed uszkodzeniami. Listwy przypodłogowe do malowania nie muszą być specjalnie przygotowane. Wystarczy farba wierzchnia dla dobrego efektu.

Listwy mdf?

Czy cokoły mdf są alternatywą dla listew polimerowych? I tak i nie :). Listwy mdf wytwarzane ze sprasowanych wiórków są wyraźnie tańsze niż listwy przypodłogowe Orac Decor, jednak ma to swoje przełożenie na walory użytkowe. O ile białe listwy przypodłogowe opinie mają na ogół dobrą, to niestety po czasie mogą się wypaczyć ma łączeniach czy narożniku. Spowodowane to jest słabą odpornością na wilgoć czy wodę. Plusem tych listew jest trochę niższa cena.