Listwy>OracDecor>Listwy przypodłogowe OracDecor

Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów

LISTWY PRZYPODŁOGOWE ORAC DECOR

Listwy przypodłogowe Orac produkowane są w Europie, a dokładnie w Belgii, zatem o i ich jakość i wykończenie możemy być pewni.
Profile wytwarzane są z materiału nazwanego duropolimerem, który jest spienionym PCV (plastikiem). Powoduje to, że listwy są odporne na uderzenia, a jednocześnie chłoną wody jak listwy przypodłogowe MDF. Można je stosować w pomieszczeniach wilgotnych , takich jak łazienki z prysznicem, ale nawet w codziennym użytkowaniu, przy myciu podłogi nic z nimi się nie dzieje. Niektóre z listew przypodłogowych możemy wykorzystać także jako listwy naścienne, jako obudowy drzwi lub futryny.
Powierzchnia listew jest delikatnie matowa, co powoduje, że przy malowaniu mamy pewność, że farba będzie się jej bez problemu trzymać. Malowanie możemy wykonać jakąkolwiek farbą, jednak polecamy farby lepszej jakości.
Listwy podłogowe Orac Decor mają standardową długość 2mb. Do ich przyklejenia polecamy klej akrylowy FDP500, który zapewni nam optymalne połączenie ze ścianą. Klej produkowany przez Orac Decor świetnie nadaje się jako szpachlówka do połączeń, oraz dobrze pokrywa się farbą, którą malujemy listwy przypodłogowe.
W przypadku dużych krzywizn ścian lub łuków, polecamy listwy elastyczne zwane listwami FLEX, które mają podwyższoną giętkość. Profile elastyczne dostępne są do wybranych wzorów listew przypodłogowych i są dostępne na zamówienie.