Listwy>Orac Decor>Listwy przypodłogowe Orac Decor

Jest 29 produktów.

Pokazuje 13 - 24 z 29 elementów
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa przypodłogowa Orac Decor SX165 to mniejsza odmiana bardzo popularnej i eleganckiej listwy SX118. Dzięki delikatnym barokowym zakrzywieniom na samej górze  i minimalistycznemu wzornictwu może łączyć zarówno przeszłość i przyszłość. Posiada wnęki z tyłu  na zagospodarowanie kabli. Listwa dostępna...

  36,81 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa w wersji elastycznej FLEXListwa przypodłogowa Orac Decor SX165 to mniejsza odmiana bardzo popularnej i eleganckiej listwy SX118. Dzięki delikatnym barokowym zakrzywieniom na samej górze  i minimalistycznemu wzornictwu może łączyć zarówno przeszłość i przyszłość. Posiada wnęki z tyłu  na...

  109,89 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁProjekt tej listwy przypodłogowej wykonał znany belgijski projektant Ulf Moritz. Ta biała listwa przypodłogowa idealnie pasuje do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz. Delikatne łuki podkreślają łączenie podłogi ze ścianą, a dzięki materiałowi z którego są wykonane, są odporne na uderzenia.

  126,54 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa przypodłogowa Orac Decor SX171 osłaniająca, o której można tez napisać: listwa renowacyjna. Została specjalnie stworzona w celu zakrycia starej lub ciężkiej do demontażu listwy lub w celu ukrycia przewodów za listwą. Profil ma wysokość 10cm, a dzięki kształtowi litery L można ją wykorzystać także...

  58,15 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa przypodłogowa ukośna Orac Decor SX179 mogąca spełniać także funkcję jako listwa oświetleniowa LED. Wygląd listwy, czyli duży skos powoduje, że dobrze wygląda w nowoczesnych wnętrzach. Zastosowana jedna nad drugą, pozwala na dodanie oświetlenia któe będzie padać na dolną listwę.

  65,46 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa w wersji elastycznej FLEXListwa przypodłogowa ukośna Orac Decor SX179 mogąca spełniać także funkcję jako listwa oświetleniowa LED. Wygląd listwy, czyli duży skos powoduje, że dobrze wygląda w nowoczesnych wnętrzach. Zastosowana jedna nad drugą, pozwala na dodanie oświetlenia któe będzie padać na...

  163,66 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa przypodłogowa Orac Decor SX180 High Line - prosty schodkowy profil, który świetnie podkreśli przejście podłogi ze ścianą. Sczególnie polecana do wnętrz o surowym charakterze, pasuje do betonu na ścianie. Schodki przełamują monotonię prostej listwy. Po zastosowaniu kątowników możemy wykorzystać...

  72,47 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa w wersji elastycznej FLEXListwa przypodłogowa Orac Decor SX180 High Line - prosty schodkowy profil, który świetnie podkreśli przejście podłogi ze ścianą. Sczególnie polecana do wnętrz o surowym charakterze, pasuje do betonu na ścianie. Schodki przełamują monotonię prostej listwy. Po zastosowaniu...

  181,19 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa przypodłogowa Orac Decor SX181 High Line to świetna, nowoczesna listwa z ostrymi krawędziami i idealnymi proporcjami - dwa fundamentalne elementy modernizmu i nowoczesności. Listwa świetnie podkreśli przejście między podłogą a ścianą.

  131,22 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁProfil CX132 ćwierćwałek wykończeniowy. Może zostać użyty jako gzyms lub listwa przypodłogowa - profil osłaniający szczeliny pomiędzy ścianą, a podłogą. Element jest wodoodporny i wytrzymały na uderzenia dzięki mieszance polimerów o wysokiej gęstości. Teraz również dostępny w wersji elastycznej Flex.

  19,88 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁProfil CX132 ćwierćwałek wykończeniowy. Może zostać użyty jako gzyms lub listwa przypodłogowa - profil osłaniający szczeliny pomiędzy ścianą, a podłogą. Element jest wodoodporny i wytrzymały na uderzenia dzięki mieszance polimerów o wysokiej gęstości. Teraz również dostępny w wersji elastycznej Flex.

  72,47 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁLISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJ FLEXProsty, a zarazem nowoczesny i wielofunkcyjny profil Orac Decor DX157-2300. Profil może zostać użyty na wiele sposobów. Korzystna cena. Listwa o długości 230 cm. Obrazy przedstawiają niektóre wersje zastosowań. Wnęka profilu pozwala na umieszczenie okablowania.

  113,69 zł
Pokazuje 13 - 24 z 29 elementów

Listwy przypodłogowe Orac Decor

Cokoły podłogowe Orac Decor produkowane są z twardego na uderzenia duropolimeru, autorskiego materiału stosowanego przez firmę Orac. Listwy podłogowe wytwarzane z tego materiału są w pełni wodoodporne, zatem nie ma przeszkód do ich stosowania w łazience. Nie ma z nimi problemu, jaki posiadają listwy mdf.

Listwy podłogowe Orac Decor

Cokoły Orac Decor coraz częściej stają się nie tylko elementem zabezpieczającym dylatację podłogi, czy zabezpieczającym ścianę przed uszkodzeniem. Obecnie klienci szukają także pięknego wyglądu. Do drewnianej podłogi najzwyczajniej nie pasuje listwa przypodłogowa do paneli, czy mały cokół mdf. Orac Decor jako jeden z nielicznych producentów oferuje listwy przypodłogowe szerokie, jako idealne wykończenie ekskluzywnej podłogi. W realizacjach projektantów systematycznie pojawiają się tego typu listwy podłogowe, gdyz pasują do sztukaterii. Naszym zdaniem listwy do paneli podłogowych, powinny zostać tam gdzie najlepiej pasują, czyli w marketach ;)

Białe listwy przypodłogowe

Cokoły przypodłogowe produkowane przez Orac Decor posiadają delikatnie matowo-satynową powierzchnię, która świetnie nadaje się do malowania. Mimo, tego że listwy są białe, to warto je jednak przemalować. Listwy przypodłogowe białe są bardzo uniwersalne, stąd z reguły klienci podejmują decyzję o właśnie takim kolorze. Cokoły przypodłogowe Orac Decor najlepiej malować dobrej jakości farbą do szorownia, zabezpieczy nam to listwy przed uszkodzeniami. Listwy przypodłogowe do malowania nie muszą być specjalnie przygotowane. Wystarczy farba wierzchnia dla dobrego efektu.

Listwy mdf?

Czy cokoły mdf są alternatywą dla listew polimerowych? I tak i nie :). Listwy mdf wytwarzane ze sprasowanych wiórków są wyraźnie tańsze niż listwy przypodłogowe Orac Decor, jednak ma to swoje przełożenie na walory użytkowe. O ile białe listwy przypodłogowe opinie mają na ogół dobrą, to niestety po czasie mogą się wypaczyć ma łączeniach czy narożniku. Spowodowane to jest słabą odpornością na wilgoć czy wodę. Plusem tych listew jest trochę niższa cena.