Sztukateria>Listwy przypodłogowe

Jest 117 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 117 elementów
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Klips montażowy Creativa LPC-17 służy do przymocowania do ściany listwy przypodłgowej Creativa LPC-16. Montaż za pomocą kołków.

  1,02 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Ćwierćwałek Creativa LPC-01 to listwa przypodłogowa, która może pełnić funkcę także listwy przysufitowej. Jej niewielki rozmiar pasuje szczególnie to małych pomieszczeń. Listwa posiada na brzegach dwa dodatkowe elemeny, które dodatkowo podkreślają jej kształt.

  20,31 zł
 • Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową! DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Ćwierćwałek Creativa LPC-01 to listwa przypodłogowa, która może pełnić funkcję także listwy przysufitowej. Jej niewielki rozmiar pasuje szczególnie to małych pomieszczeń. Listwa posiada na brzegach dwa dodatkowe elementy, które mocno podkreślają...

  29,02 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłgowa Creativa by Cezar LPC-04 jest listwą o niedużej wysokości, dzięki czemu bedzie świetnie prezentować się w mniejszych pomieszczeniach. Zaokrąglona część górna świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, gdyż będzie łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

  35,57 zł
 • 1 Recenzje

  Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową! DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłgowa Creativa by Cezar LPC-04 jest listwą o niedużej wysokości, dzięki czemu bedzie świetnie prezentować się w mniejszych pomieszczeniach. Zaokrąglona część górna świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, gdyż będzie...

  44,93 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłgowa Creativa LPC-06 to listwa typowa dla nowoczesnych aranżacji. Mimo średniej wysokości wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu. Jej przednia płaszczyzna jest złamana jednym kantem, natomiast część górna jest łatwa w utrzymaniu i czystości. Spora przestrzeń z tyłu umożliwia montaż kabli.

  46,35 zł
 • LISTWA Z POKRYCIEM ALUMNIOWYM DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłgowa Creativa LPC-06 to listwa typowa dla nowoczesnych aranżacji. Mimo średniej wysokości wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu. Jej przednia płaszczyzna jest złamana jednym kantem, natomiast część górna jest łatwa w utrzymaniu i czystości. Spora przestrzeń...

  53,59 zł
 • LISTWA Z POKRYCIEM INOX DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłogowa Creativa LPC-06 to listwa typowa dla nowoczesnych aranżacji. Mimo średniej wysokości wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu. Jej przednia płaszczyzna jest złamana jednym kantem, natomiast część górna jest łatwa w utrzymaniu i czystości. Spora przestrzeń z...

  55,19 zł
 • 1 Recenzje

  Listwa malowana na białą satynę. DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłgowa Creativa LPC-06 to listwa typowa dla nowoczesnych aranżacji. Mimo średniej wysokości wygląda świetnie w każdym pomieszczeniu. Jej przednia płaszczyzna jest złamana jednym kantem, natomiast część górna jest łatwa w utrzymaniu i czystości. Spora...

  56,78 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Klasyczna listwa przypodłogowa Creativa LPC-07. Ponadczasowy wzór, który świetnie prezentował się będzie w aranżacjach klasycznych. Listwa średniej wielkości. W górnej częsci wałeczek, który łamie płaską powierzchnię. Z tyłu listwy istnieje możliwość schowania niewielkich kabli.

  39,70 zł
 • 2 Recenzje

  Listwa malowana na biało wysokiej jakości farbą półmatową! DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Klasyczna listwa przypodłogowa Creativa LPC-07. Ponadczasowy wzór, który świetnie prezentował się będzie w aranżacjach klasycznych. Listwa średniej wielkości. W górnej częsci wałeczek, który łamie płaską powierzchnię. Z tyłu listwy istnieje...

  50,31 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przypodłogowa Creativa LPC-08 to ponadczasowy kształt, który z pewnością znajdzie wielu nabywców. Listwa ma prawie 10cm, zatem świetnie będzie wyglądała w średnich pomieszczeniach. Z tyłu znajduje się niewiele miejsca na kable. Listwa jest stosunkowo płaska i łatwa w utrzymaniu czystości.

  47,44 zł
Pokazuje 1 - 12 z 117 elementów

LISTWY PRZYPODŁOGOWE

To, że listwa przypodłogowa, przy montażu podłogi, musi zostać zamontowana jest sprawą oczywistą. Natomiast jaka listwa dekoracyjna zostanie zamontowana, to już kwestia naszego gustu i zmysłu estetycznego. My, z własnego doświadczenia, stwierdzamy, że idealnie prezentują się wysokie listwy przypodłogowe oraz białe listwy przypodłogowe.

Rozróżnić należy także materiał z jakiego obecnie wykonuje się listwy. Szeroko stosowane jest wycinanie z płyt wiórowych, dzięki czemu otrzymujemy listwy przypodłogowe mdf lub metodą wtrysku materiału w formę, jak przy listwach przypodłogowych z polimeru (duropolimer lub polimeru HD), które ogólnie można nazwać listwami przypodłogowymi plastikowymi.

LISTWY PRZYPODŁOGOWE POLIMEROWE

Listwy z tego materiału posiadają wiele zalet: są twarde, odporne na uderzenia, można je wielokrotnie malować, są odporne na wilgoć, nie puchną jak listwy mdf, pokryte gruntem i łatwe w montażu. Listwy przypodłogowe plastikowe Creativa, NMC, Orac Decor czy Mardom Decor montujemy na zwykły klej akrylowy, który służy także jako szpachlówka i jest łatwy do ewentualnego malowania. Usuwamy wodą. Cięcie następuje w korytku (przyrżni), więc nie są potrzebne narożniki i łączniki. Możemy również zamówić białe listwy przypodłogowe, które już są pokryte wysokiej jakości farbą.

LISTWY PRZYPODŁOGOWE MDF

MDF zdobył dużą popularność, ze względu na swoją cenę. Posiada zalety: jest stosunkowo twardy, ale jednocześnie giętki na długości, można mu nadać dowolny kształt, łatwo się maluje. Jednak jego wadami jest średnia odporność na wilgoć, co czasami skutkuje wypaczeniami na brzegu spowodowanymi rozdzieleniem struktury. Listwy przypodłogowe mdf nie nadają się do łazienek.

Jak widać, wybór w listwach przypodłogowych jest. Od Państwa preferencji i zasobności portfela zależy, które listwy wybiorą.

My ze swej strony polecamy bardzo mocno listwy przypodłogowe z polimeru, jako najbardziej funkcjonalne i praktyczne.