Listwy>Europlast>Listwy przysufitowe Europlast

Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • 1 Recenzje

  DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa przysufitowa wykonana z gęstego poliuretanu - Euoplast 1.50.100 to listwa o średnim rozmiarze, którą możemy zastosować w różnych pomieszczeniach. W jej górnej części posiada niewielkie wybrzuszenie, którze daje tej listwie ciekawy wygląd. Łatwa w montażu i cięciu. Wystarczy piła i akrylowy klej montażowy.

  85,52 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁDelikatnie wklęsła listwa przysufitowa Europlast 1.50.101 to świetny produkt do kazdego wnętrza. Listwa posiada delikatne załamanie na dole, które przełamuje monotonię. Listwa jest lekka dzięki poliuretanowi, również łatwa w cięciu. Pokryta podkładem, świetnie przyjmuje wszelkie farby. Polecamy

  95,12 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁSymetryczna listwa przysufitowa, która posiada wklęśnięcie w środkowej części i wałeczkina zewnątrz. Odpowiednia dla każdego pomieszczenia i dzięki wymiarowi, delikatnie doda szyku naszemu wnętrzu. Listwa sufitowa Europlast 1.50.102 jest pokryta farbą podkładową, ztem łatwo ją pomalujemy. Cięcie za pomocą piły o drobnych zębach.

  73,25 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁKlasyczna listwa sztukateryjna Europlast 1.50.103. Dzięki ponadczasowemu kształtowi zwanemu "esówką" prezentuje się znakomicie w każdej aranżacji. Taki kształt listwy często wybierany jest przez projektantów i architektów wnętrz. Listwy tego producenta mają standardową długość 2mb, zatem montaż może odbywać się jedoosobowo.

  73,25 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁGzyms sufitowy Europlast 1.50.104 to klasyczny profil pod sufitem, który ma bogate zdobienie. Wykończony jest pionowymi paskami, które nadają mu bardzo dekoracyjny charakter. Listwę o takim mocnym i przykuwającym wzrok dekorze, powinniśmy dostosować do reszty aranżacji pomieszczenia. Można ją łaczyć z listwą ścienną, która posiada...

  189,92 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁTen gzyms sufitowy o małych wymiarach, świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach. Sugerujemy stosowanie listwy Europlast 1.50.105 np. w łazience lub przedpokoju, gdzie nie jest wymagana duża dekoracja. Listwy sztukateryjne o taki kształcie często określa się mianem "esówki" w związku z kształtem litery S.

  88,68 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁGładki gzyms sufitowy o srednim rozmiarze, który świetnie wygląda w każdym typie aranżacji. Również sam wygląd listwy sufitowej Europlast 1.50.106, sprawia, że jest dosyć uniwersalna. Na samym środku profilu dekoracyjnego znajduje się wklęsłość, którą na bokach uzupełniają małe frezy. Listwa sztukateryjna wykonana jest z lekkiego...

  95,37 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁKlasyczna listwa sztukateryjna o dekoracyjnym charakterze. Zaokrąglony kształt gzymsu jest jednym z częściej wybieranych, jednak w tym profilu, dolna część została dodatkowo wykończona ozdobnym warkoczem, który przeplatany jest jeszcze elementem w postaci oczka. Europlast 1.50.107 świetnie sprawdzi się jako gzyms np. w salonie lub...

  188,57 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁDystyngowany kształt tej listwy sztukateryjnej spowodował, że Europlast 1.50.108, jest jednym z częściej wybieranych gzymsów pod sufit. Profil ma wklęsły kształt, który dodatkowo uzupełniony jest wzdłużnymi frezami. Profil poliuretanowy pokryty jest warstwą gruntu, który zwiększa przyczepność farby. Montujemy na klej akrylowy.

  183,54 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁGzyms sufitowy Europlast 1.50.109 to przedstawiciel sztukaterii klasycznej, którą możemy umieścić także w nowoczesnych aranżacjach. Jej kształt powoduje, że profil zachodzi mocniej na sufit, niż na ścianę. W dolnej części listwy, znajdują się dekoracyjne ornamenty w formie kosteczek. Tak wykończone gzymsy mocno przyciągają wzrok,...

  204,11 zł
 • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁTen duży gzyms sufitowy, to prawdziwy przedstawiciel szerokiej sztukaterii. Jego wymiary to niemal 20x20cm, zatem taki profil dekoracyjny musi być zastosowany w dużych, wysokich pomieszczeniach. Europlast 1.50.110 ma kształt schodkowy, który w dolnej części posiada zdobienie w postaci kwadratów. Listwy poliuretanowe, mimo swej...

  265,15 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

LISTWY PRZYSUFITOWE EUROPLAST

    Profile tego producenta uważane są za najlepsze na rynku. Cała gama sztukaterii produkowana jest z pianki poliuretanowej, która jest niezwykle lekka, a przy tym sztywna i twarda. Listwy produkcji Europlast pokrywa się farbą podkładową, która powoduje dobre przyleganie farby.

   Listwy przysufitowe Europlast mają bardzo dużo plusów. Największym ich plusem jest bardzo gęsty poliuretan, niespotykany u innych producentów. Dzięki temu, profile są niesamowicie odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. Kolejnym ich walorem jest dostępność wersji elastycznej dla każdego wzoru. Listwy FLEX, służą do montażu na łukach, czy nierównościach, gdyż wykonane są z elastycznego poliuretanu.
   Profile sufitowe Europlast montujemy na kleje akrylowe jak np. Creativa, zalecamy jednak dodatkowe stosowanie kleju na łączenia, który spowoduje trwałe połączenie listwy z listwą.
   Wszystkie listwy możemy użyć jako listwy oświetleniowe, ale tutaj Europlast posiada własną linię listew, które są do tego dedykowane oraz posiadają z tyłu listwy warstwę folii aluminiowej, która dodatkowo podbija światło i daje więcej jasności.
   Mnogość wzorów, kształtów i wielkości gzymsów Europlast nie ma sobie równych. Dodatkowo atrakcyjna cena w stosunku do takiej jakości, nie może być niedoceniona. Polecamy!