Listwy>Europlast>Listwy przysufitowe Europlast

Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁListwa przysufitowa wykonana z gęstego poliuretanu - Euoplast 1.50.100 to listwa o średnim rozmiarze, którą możemy zastosować w różnych pomieszczeniach. W jej górnej części posiada niewielkie wybrzuszenie, którze daje tej listwie ciekawy wygląd. Łatwa w montażu i cięciu. Wystarczy piła i akrylowy klej montażowy.

    85,52 zł
  • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁSymetryczna listwa przysufitowa, która posiada wklęśnięcie w środkowej części i wałeczkina zewnątrz. Odpowiednia dla każdego pomieszczenia i dzięki wymiarowi, delikatnie doda szyku naszemu wnętrzu. Listwa sufitowa Europlast 1.50.102 jest pokryta farbą podkładową, ztem łatwo ją pomalujemy. Cięcie za pomocą piły o drobnych zębach.

    73,25 zł
  • DARMOWA DOSTAWA OD 300ZŁKlasyczna listwa sztukateryjna Europlast 1.50.103. Dzięki ponadczasowemu kształtowi zwanemu "esówką" prezentuje się znakomicie w każdej aranżacji. Taki kształt listwy często wybierany jest przez projektantów i architektów wnętrz. Listwy tego producenta mają standardową długość 2mb, zatem montaż może odbywać się jedoosobowo.

    73,25 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

LISTWY PRZYSUFITOWE EUROPLAST

Profile tego producenta uważane są za najlepsze na rynku. Cała gama sztukaterii produkowana jest z pianki poliuretanowej, która jest niezwykle lekka, a przy tym sztywna i twarda. Listwy produkcji Europlast pokrywa się farbą podkładową, która powoduje dobre przyleganie farby.
Listwy przysufitowe mają bardzo dużo plusów. Największym ich plusem jest bardzo gęsty poliuretan, niespotykany u innych producentów. Dzięki temu, profile są niesamowicie odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. Kolejnym ich walorem jest dostępność wersji elastycznej dla każdego wzoru. Listwy FLEX, służą do montażu na łukach, czy nierównościach, gdyż wykonane są z elastycznego poliuretanu.
Profile sufitowe Europlast montujemy na kleje akrylowe jak np. Creativa, zalecamy jednak dodatkowe stosowanie kleju na łączenia, który spowoduje trwałe połączenie listwy z listwą.
Wszystkie listwy możemy użyć jako listwy oświetleniowe, ale tutaj Europlast posiada własną linię listew, które są do tego dedykowane oraz posiadają z tyłu listwy warstwę folii aluminiowej, która dodatkowo podbija światło i daje więcej jasności.
Mnogość wzorów, kształtów i wielkości listew przysufitowych Europlast nie ma sobie równych. Dodatkowo atrakcyjna cena w stosunku do takiej jakości, nie może być niedoceniona. Polecamy!