Listwy>Creativa>Listwy przysufitowe gładkie

Jest 57 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów
 • Listwa sprawia wrażenie niepozornej, jednak po przyjrzeniu się z bliższej odległości, dostrzeżemy piekno jej kształtu. W jej górnej częsci znajdują się delikatne schodki, natomiast na dole jest delikatne wybrzuszenie. Z pewnością listwa przysufitowa Creativa LGG-01 znajdzie klientów, którzy cenią nietuzinkowy wygląd.

  79,13 zł 86,01 zł -8%
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJ.Listwa sprawia wrażenie niepozornej, jednak po przyjrzeniu się z bliższej odległości, dostrzeżemy piekno jej kształtu. W jej górnej częsci znajdują się delikatne schodki, natomiast na dole jest delikatne wybrzuszenie. Z pewnością listwa przysufitowa Creativa LGG-01 znajdzie klientów, którzy cenią nietuzinkowy wygląd.

  176,77 zł 192,14 zł -8%
 • Listwa, którą projektanci wnętrz szeroko stosują przy nowoczesnych aranżacjach. Zaskakujący, prosty kształt, który jednocześnie jest zachwycającą formą. Listwa przysufitowa Creativa LGG-02 posiada w górnej i dolnej części schodki, które przełamują jej wklęsły kształt. Listwa z pewnością pięknie przezentować się będzie w wyższych i większych pomieszczeniach.

  132,87 zł 144,43 zł -8%
 • Prosta, klasyczna listwa prosto od Crativa. Dzięki niedużemu rozmiarowi przypasuje do każdego wnętrza. Stonowane kształty z pewnością dopasują się do każdego wnętrza i zachwycą domowników oraz gości. Listwa przysufitowa gładka Creativa LGG-03 jest dłuższa niż listwy innych producentów, zatem wymaga mniej pracy przy łączeniach.

  59,21 zł 64,35 zł -8%
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJ.Prosta, klasyczna listwa prosto od Crativa. Dzięki niedużemu rozmiarowi przypasuje do każdego wnętrza. Stonowane kształty z pewnością dopasują się do każdego wnętrza i zachwycą domowników oraz gości. Listwa przysufitowa gładka Creativa LGG-03 jest dłuższa niż listwy innych producentów, zatem wymaga mniej pracy przy łączeniach.

  145,73 zł 158,40 zł -8%
 • Bardzo ciekawa listwa o nietuzinkowym kształcie. Dzięki pofalowanemu profilowi, sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu. Listwa przysufitowa gładka Creativa LGG-04 to odpowiedź firmy na nowoczesne wzornictwo i design. Pianka poliuretanowa z jakiej jest wykonana, pozwala na jej łatwy montaż i cięcie nawet zwykłym brzeszczotem. Listwę montujemy na klej...

  98,58 zł 107,16 zł -8%
 • LISTWA W WESJI ELASTYCZNEJ.Bardzo ciekawa listwa o nietuzinkowym kształcie. Dzięki pofalowanemu profilowi, sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu. Listwa przysufitowa gładka Creativa LGG-04 to odpowiedź firmy na nowoczesne wzornictwo i design. Pianka poliuretanowa z jakiej jest wykonana, pozwala na jej łatwy montaż i cięcie nawet zwykłym brzeszczotem.

  209,03 zł 227,21 zł -8%
 • Idealna listwa karniszowa, którą często wykorzystują projektanci dla zakrycia szyn lub karniszy. Listwa przysufitowa Creativa LGG-05 jest listwą, którą możemy wykorzystać w każdej realizacji, czy to modernistycznej czy klasycznej. Szeroko stosowana przez projektantów, dzięki swemu kształtowi. Prawdziwy hit sprzedaży.

  97,08 zł 105,52 zł -8%
 • Listwa sufitowa gładka Creativa LGG-06 oznacza sie ciekawą stylistyką, której delikatny profil nie przytłacza, a zarazem jest doskonałą dekoracją dla wnętrza. Dzięki świetnemu materiałowi z jakiej jest zrobiona - pianka poliuretanowa, jest łatwa i prosta w montażu, dzięki czemu po zastosowaniu odpowiedniego kleju posluży wiele lat.

  41,52 zł 45,13 zł -8%
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJ.Listwa sufitowa gładka Creativa LGG-06 oznacza sie ciekawą stylistyką, której delikatny profil nie przytłacza, a zarazem jest doskonałą dekoracją dla wnętrza. Dzięki świetnemu materiałowi z jakiej jest zrobiona - pianka poliuretanowa, jest łatwa i prosta w montażu, dzięki czemu po zastosowaniu odpowiedniego kleju posluży wiele...

  103,21 zł 112,19 zł -8%
 • Listwa przysufitowa gładka Creativa LGG-07 to bardzo uniwersalny profil, który odnajdzie się w każdym wnętrzu. Listwa posiada na środku wgłębienie, natomiast na brzegach biegną dwa przetłoczenia. Dzięki swej długości (2,4mb) wymaga mniej obróbki przy łączeniach, zatem stają się one prawie niewidoczne. Listwy sa bardzo lekkie, dzięki poliuretanowi.

  37,03 zł 40,25 zł -8%
 • LISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJ.Listwa przysufitowa gładka Creativa LGG-07 to bardzo uniwersalny profil, który odnajdzie się w każdym wnętrzu. Listwa posiada na środku wgłębienie, natomiast na brzegach biegną dwa przetłoczenia. Dzięki swej długości (2,4mb) wymaga mniej obróbki przy łączeniach, zatem stają się one prawie niewidoczne. Listwy sa bardzo lekkie,...

  85,18 zł 92,58 zł -8%
Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów