Listwy>Orac Decor>Listwy przysufitowe Orac Decor

Jest 62 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa oświetleniowa Orac Decor C371 Shade została zaprojektowana przez belgijskiego projektanta Ulfa Moritza. Idealnie pasuje do nowoczesnych aranżacji, dzięki delikatnemu wzorowi. Umożliwia montaż tylko do ściany, dzięki czemu możemy oświetlić sufit lub odwracając do góry nogami, oświetlić ścianę.

  234,27 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa oświetleniowa Orac Decor C372 Fluxus projektu Ulfa Moritza jest ciekawą listwą do oświetlenia podłogi lub odwracając do góry nogami, także do oświetlenia sufitu.  Wspaniały projekt nowoczesnej listwy dekoracyjnej.

  297,62 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁGzyms klasyczny Orac Decor C200 z kolekcji Luxxus. Jeden z najczęściej wybieranych przez naszych klientów gzymsów. Występuje również w wersji Flex (elastycznej). Ponadczasowy wzór.

  99,10 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁGzyms klasyczny Orac Decor C200 Flex z kolekcji Luxxus jest elastycznym odpowiednikiem listwy sztywnej C200. Umożliwia montaż na zakrzywieniu ściany oraz przy deliaktnym łuku. Wykonany ze specjalnego rodzaju poliuretanu. Ponadczasowa klasyka.

  198,21 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁGzyms klasyczny Orac Decor C201 z kolekcji Luxxus z ornamentalnym, głębokim zdobieniem w kształcie liści. Gzyms występuje również w wersji Flex (elastycznej). Model jest szczególnie polecany do tradycyjnego wystroju pomieszczeń.  

  166,99 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁGzyms klasyczny Orac Decor z kolekcji Luxxus z ornamentalnym, głębokim zdobieniem w kształcie liści. Tutaj listwa przysufitowa Orac Decor C201F w wersji elastycznej FLEX Model jest szczególnie polecany do tradycyjnego wystroju pomieszczeń.

  333,99 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁProfil sufitowy Orac Decor C211 z kolekcji Luxxus. Klasyczny gzyms składający z bloków schodkowych. Inspirowany stylem gregoriańskim/edwardiańskim, ma ponadczasowy charakter. Gzyms występuje również w wersji Flex (elastycznej).  

  192,15 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁGzyms Orac Decor z kolekcji Luxxus. Klasyczny gzyms z ornamentem "wole oczy" (bawole oczka). Wypukły, jajowaty kształt w stylu jońskim. Gzyms występuje także w wersji Flex (elastycznej).

  112,44 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁJeden z najczęściej wybieranych profili sztukateryjnych. Gzyms klasyczny z kolekcji Luxxus Orac Decor C213 - bez zdobień. Listwa występuje również w wersji Flex (elastycznej). Gzymsy o prostej formie idealnie pasują do wnętrz o bardziej nowoczesnym, oryginalnym charakterze.

  109,71 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁGzyms klasyczny Orac Decor z kolekcji Luxxus z rycerskim wzorem. Powtarzalne zdobienia w kształcie liści i strzałek. Gzyms występuje również w wersji Flex (elastycznej).

  98,20 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁGzyms klasyczny Orac Decor z kolekcji Luxxus bez zdobień. Linia prosta. Gzyms występuje również w wersji Flex (giętej). Gzymsy o prostej formie świetnie nadają się do wnętrz o bardziej nowoczesnym, oryginalnym charakterze.

  66,68 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁWspółczesny gzyms z tradycyjną inspiracją od Orac Decor. Zdobiony dekoracją na krawędziach listwy. Model o większej szerokości, dostępny również jako wersja Flex (elastyczna).

  190,33 zł
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów

Listwy przysufitowe Orac Decor

    Listwy Orac są jednym z pierwszych producentów oferujących listwy przysufitowe w naszym kraju. Powoduje to, że są jedynym z najbardziej dopracowanych jakościowo. Listwy przysufitowe Orac Decor wykonywane są w fabryce w Belgii, zatem są na europejskim, wysokim poziomie. Wykonywane są z trzech rodzajów materiału: z poliuretanu, który nazywany jest Purotouch, z twardego polimeru, który Orac nazwał duropolimerem oraz z twardego styropianu Durofoam. Każdy z tych materiałów posiada indywidualne właściwości, przy czym warto dodać, że różnią się także ceną.

Listwy przysufitowe poliuretanowe Orac Decor

     Listwy sufitowe Orac Decor wykonane z lekkiej pianki poliuretanowej na dobre zagościły w polskich wnętrzach. Głównie za sprawą łatwości montażu. Gzymsy  bardzo łatwo ciąć, nawet zwykłą piłą o drobnych zębach. Do zamontowania listwy Orac wystarczy standardowy klej FDP500, mający bardzo dobre właściwości klejące. Na łączenia stosujemy specjalny rodzaj kleju FX.
     Listwy sufitowe poliuretanowe występują jako gładkie i zdobione, jednak należy podkreślić, że większość klientów wybiera gzymsy pozbawione zdobień, gdyż są bardziej uniwersalne. Specjalną wersją listew poliuretanowych Orac, są profile przeznaczone do oświetlenia pośredniego. Umożliwiają wykonanie ciekawej dekoracji w postaci delikatnej poświaty tuż przy suficie. Wystarczy do środka listwy oświetleniowej włożyć taśmę lub wąż LED. Osobnym rodzajem są także listwy karniszowe Orac Decor, służące za maskownice do zabudowy karnisza lub szyn.

Listwy styropianowe Orac Decor

     Listwy styropianowe Orac Decor to świetne rozwiązanie dl budżetowego wykończenia pomieszczenia. Wykonane są z twardego styropianu, który sprawdzi się zamontowany przy suficie, gdzie nie ma możliwości jego uszkodzenia. Gzymsy styropianowe Orac dobrze się malują wszelkiego rodzaju farbami akrylowymi. Należy unikać tych opartych na rozpuszczalnikach. Listwy przysufitowe styropianowe montujemy identycznie jak te wykonane z poliuretanu.

Listwy sufitowe polimerowe Orac Decor

    Cenowo plasują się między tymi ze styropianu i poliuretanu, więc są dobrą alternatywą. W naszym sklepie internetowym mają dobre opinie, gdyż świetnie sprawdzają się przy suficie, a poza tym sama cena jest równie atrakcyjna. Z tego samego materiału wytwarzane są listwy przypodłogowe. Zatem listwy sufitowe polimerowe od Orac Decor maja takie same właściwości jak cokoły. Podobnie jak pozostałe listwy, sztukateria sufitowa Orac Decor wykonana z plastiku, świetnie nadaje się do malowania i jest łatwa do montażu.