Listwy>OracDecor>Listwy przysufitowe OracDecor

Jest 149 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 149 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 149 elementów

LISTWY PRZYSUFITOWE ORAC DECOR

Listwy sufitowe produkowane przez Orac Decor, wytwarzane są z kilku rodzajów tworzywa. Twarde listwy z poliuretanu (seria Luxxus), podobnej twardości listwy plastikowe z duropolimeru (Axxent) oraz miękkie listwy wykonane ze styropianu (Basixx). Wszystkie te listwy różnią się również w zakresie cenowym, zatem każdy znajdzie odpowiadające mu profile.
Sztukateria sufitowa produkowana przez tego europejskiego producenta jest stale powiększana o kolejne wzory, zarówno o klasyczną sztukaterię jak i modernistyczną. Listwy plastikowe ze względy na materiał, dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach wilgotnych, gdyż nie chłoną wilgoci.
Montaż listew dekoracyjnych jest bardzo prosty i łatwy, możliwy przez jedną osobę. Wystarczą podstawowe narzędzia – piła brzeszczotowa, korytko, linijka, ołówek, wyciskacz do kleju i papier ścierny. Do montażu używamy kleju akrylowego np. FDP500 oraz kleju do łączeń, który zapobiega powstawaniu spękań. Listwy dekoracyjne przysufitowe pokryte są farba podkładową i świetnie się malują.
Do ekonomicznego wykończenia wnętrz polecamy listwy styropianowe, które stanowią świetny kompromis ceny do jakości.