Listwy>Creativa>Listwy przysufitowe zdobione

Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa Creativa LGZ-01 to klasyczny profil o ciekawej stylistyce. Składa się ze schodków, przy czym jeden z nich jest poziomy. Na dole listwy znajdują się charakterystyczne kosteczki, typowe dla klasycznego wzornictwa. Listwa dzięki wielkości, znajdzie zastosowanie w małych i średnich pomieszczeniach.

  119,48 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Prosta i nieskomplikowana a zarazem ciekawa, tak można opisać listę przysufitową Creativa LPC-02. Dzieki niewielkim rozmiarom, dobrze będzie wyglądała w niedużych miejscach i pomieszczeniach. Listwa posiada na środku wgłębienie, natomiast po bokach przetłoczenie. Prosty montaż na klej.

  70,04 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa w wersji elastycznej FLEX Prosta i nieskomplikowana a zarazem ciekawa, tak można opisać listę przysufitową Creativa LPC-02. Dzieki niewielkim rozmiarom, dobrze będzie wyglądała w niedużych miejscach. Listwa posiada na środku wgłębienie, natomiast po bokach przetłoczenie. Prosty montaż na klej.

  139,94 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przysufitowa Creativa LGZ-03 to listwa o bardzo ciekawym wzorze. Na listwie znajdują się małe zworniki, które doskonale wkomponowują się z wyglądem profilu. Listwa jest pokryta farbą podkładową, a dzięki swej wadze, może ją montować nawet jedna osoba.

  117,35 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przysufitowa Creativa LGZ-04, to listwa o średnim rozmiarze, która w dolnej części posiada element dekoracyjny zwany "bawolim oczkiem". Nadaje się do klasycznych wnętrz o takim wystroju. Dzięki rozmiarówi sprawdzi się w średnich pomieszczeniach.

  84,59 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁCreativa LGZ-05 to listwa przysufitowa o większym rozmiarze, dzięki czemu dobrze sprwdzi się w większych pomieszczeniach. Pokryta jest farba podkładową, celem łatwiejsego malowania. Posiada na górze rząd kuleczek, natomiast na dolnej częsci znajdują się "bawole oczy".

  130,04 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa w wersji elastycznej FlexCreativa LGZ-05 to listwa przysufitowa o większym rozmiarze, dzięki czemu dobrze sprwdzi się w większych pomieszczeniach. Pokryta jest farba podkładową, celem łatwiejsego malowania. Posiada na górze rząd kuleczek, natomiast na dolnej częsci znajdują się "bawole oczy".

  286,52 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przysufitowa Creativa LGZ-06 to bliska kuzynka LGZ-01, jednak o większym rozmiarze, dlatego świetnie będzie się przezentować w większych pomieszczeniach. Listwa pokryta farbą podkładową. W jej dolnej części znajdują się małe kosteczki.

  147,17 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przysufitowa zdobiona Creativa LGZ-07 to listwa o większym rozmiarze, dlatego nadaje się głównie do większych pomieszczeń. dzięki dodatkowym elementom w dolnej części, idealnie prezentować się będzie we wnętrzach klasycznych. Wymaga starannego montażu dokładnego zaplanowania przed montażem, aby...

  173,71 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Profil typu gzymsowego. Listwa przysufitowa zdobiona Creativa LGZ-08 to listwa, która jest bardziej wysoka od innych listew, dlatego świetnie może sprawdzić się jako listwa karniszowa. Na swojej powierzchni posiada kwiatowe wzory, zatem powinna być dobrana do odpowiedniego wnętrza z którym będzie się...

  138,24 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Listwa przysufitowa zdobiona Creativa LGZ-09 to listwa, która może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. W jej dolnej części znajduje się wyraźny warkocz, który dodaje listwie ciekawego wyglądu. Dzięki swemu rozmiarowi, możemy zamontować ją w niewielkim pomieszczeniu. Z pewnością znajdzie uznanie...

  108,34 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁLISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJ. Listwa przysufitowa zdobiona Creativa LGZ-09 to listwa, która może zostać zamontowana w każdym pomieszczeniu. W jej dolnej części znajduje się wyraźny warkocz, który dodaje listwie ciekawego wyglądu. Dzięki swemu rozmiarowi, możemy zamontować ją w niewielkim pomieszczeniu.

  237,38 zł
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów

LISTWY PRZYSUFITOWE ZDOBIONE CREATIVA

Zdobione listwy przy suficie to klasyczne wzory sztukaterii wewnętrznej. Listwy tego rodzaju są bardzo często bogato przyozdobione różnego rodzaju motywem np. akantem, motywem roślinnym, „bawolim oczkiem”, ornamentami, kosteczkami, czy innego rodzaju kształtem. Listwy sufitowe Creativa by Cezar swoją kolekcję listew sufitowych zdobionych oparła na listwach dekoracyjnych wykonanych metodą lania żywicy poliuretanowej. Tego rodzaju listwy sufitowe mają wiele zalet: są łatwe w montażu, lekkie, dokładnie oddają kształt formy czy niższą cenę niż sztukateria gipsowa.
Obok całej linii listew przysufitowych, listwy zdobione są doskonałym uzupełnieniem i z pewnością znajdzie swoich odbiorców.
Listwy sufitowe pokryte są farbą podkładową, która zwiększa przyczepność warstwy wierzchniej.
Najlepiej malować je farbą, którą malowaliśmy sufit. Oczywiście malowanie listew dekoracyjnych na inny kolor czasami przynosi ciekawy efekt, tylko dla odważnych.
Przysufitowe listwy zdobione montujemy za pomocą kleju akrylowego np. Creativa. Wskazane jest używanie na łączenia specjalnego kleju, który zapobiega powstawaniu spękań. Dla dokładnego przycięcia listew, sugerujemy używanie piły o drobnych zębach i korytka dla cięcia pod kątem. Niezbędna jest także miara oraz ołówek, natomiast do nakładania kleju, należy używać wyciskacza (pistoletu).

Listwy dekoracyjne zdobione ze względu na swój charakter, muszą pasować do wykończenia naszego wnętrza. Sztukateria wewnętrzna to także listwy przypodłogowe, rozety czy listwy ścienne.