Panele 3D>LOFT Design

Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Panele dekoracyjne Loft Design System są jak puzzle. Każdy element musi doskonale do siebie pasować, wówczas osiągnięty efekt będzie zdumiewający. Taki, wyjątkowy rezultat, zapewnia prezentowany wzór. To model, który hipnotyzuje swą formą. Wypukłości przeplatają się z wklęsłościami, tworząc przyjemny dla zmysłu wzroku i dotyku deseń.

    86,04 zł
  • Są jak perfekcyjna układanka. Misterna plecionka o doskonałej, dopracowanej formie. Słowa te nie są słowami na wyrost, jeśli dotyczą one prezentowanego panelu ściennego Loft Design System. Opływowe wypukłości sprawiają, że dekor ten jest przyjemny nie tylko dla oka. Działa również na zmysł dotyku. Wzór ten to zwrot ku aerodynamicznej formie.

    67,97 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

PANELE ŚCIENNE Loft Design System

Panele ścienne 3D Loft Design to polski produkt o wysokiej jakości, który wytwarza panele dekoracyjne z gipsu ceramicznego. Ten rodzaj gipsu pozwala na oddanie idealnego kształtu formy. Panele 3D Loft produkowane są w różnych rozmiarach, jednak najpopularniejszy wymiar to 50 x 50cm. Stąd sam montaż jest łatwieszy i wygodniejszy, niż u innych producentów paneli ściennych. Kasetony 3D Loft Design pozwalają na osiągnięcie bardzo ciekawego efektu ściany 3D i naszym zdaniem efekt ten jest o wiele ciekawszy niż ściany pokryte cegłą dekoracyjną. Płyty gipsowe 3D LOFT są świetną alternatywą dla paneli ściennych mdf, są tańsze i pozwalają na osiągnięcie ciekawszego wyglądu, gdyż brak spoin powoduje powstanie ściany 3D.

PANELE GIPSOWE 3D Loft Design 

Płyty na ścianę LOFT montujemy za pomocą kleju gipsowego, tego samego, którego używamy do przyklejenia płyt kartonowo-gipsowych. Aby mieć pewność prawidłowego zamontowania płyty na ścianę, nalezy ją wcześniej odpowiednio przygotować. Przy ścianach pokrytych gładzią, należy ją wstępnie zadrapać, natomiast ściany pokryte wyłącznie tynkiem wystarczy jedynie zagruntować. Panel ozdobny LOFT powinno się delikatnie zwilżyć wodą przed montażem, pozwoli to prawidłow związać gipsowe panele ze ścianą. Po montażu paneli ściennych LOFT, wszelkie łączenia należy uzupełnić gładzią i wyszlifować. Takie połączenie między panelami dekoracyjnymi LOFT pozwoli nam uzyskac efekt ściany 3D. Przed samym malowaniem, należy panele 3D Loft Design zagruntować wstępnie rozcieńczonym gruntem i ostatecznie nierozcieńczonym. Malujemy panele ścienne wszelkimi dostępnymi farbami do wnętrz. Warto do tego użyć farb dekoracyjnych, które wzmocnia nam efekt 3D.

PANELE NA ŚCIANĘ Loft

Panele 3d na ścianę LOFT dostarczane są w kartonowych opakowaniach, które dokładnie zabezpieczają panele przed uszkodzeniem. Przy większych paczkach płyty 3D LOFT wysyłane są na palecie drewnianej. Wskazane jest po dostawie sprawdzenie stanu i jakości płyt dekoracyjnych na ścianę i ewentualne złożenie reklamacji u kuriera.