Listwy>Mardom Decor

W tej kategorii nie ma produktów.

Sztukateria Mardom Decor

    Mardom Decor jest polskim producentem najwyższej jakości sztukaterii, listew dekoracyjnych, przysufitowych, ściennych i przypodłogowych. W jego ofercie znajdują się także oczywiście rozety sufitowe, które wykonywane są z poliuretanu. Sztukateria Mardom Decor produkowana jest w szerokiej gamie wzorów, wielkości oraz zdobień. Pasują zarówno do nowoczesnych, ale szczególnie powinna zachwycić miłosników klasycznej sztukaterii. Warto tutaj podkreślić, że dzięki polskiej produkcji, sztukateria Mardom jest dostępna praktycznie "od ręki" i nie ma porzeby czekania na nią 1-2 tygodnie. Niezwykle dużą popularnością cieszą się szczególnie listwy przypodłogowe, które wykonywane są z twardego materiału - polimeru HD. Jeśli szukasz listew Mardom Decor zobacz ofertę sklepu, szczególnie ze względu na niskie ceny.

Listwy przysufitowe Mardom Decor

    Jak już napisano wcześniej, listwy Mardom produkowane są praktycznie tylko z dwóch rodzajów materiału - poliuretanu i polimeru HD. Zapewniają one bardzo dobre właściwości użytkowe, dużą odporność na uderzenia, są wilgocioodporne i dobrze odwzorowują detale i zdobienia. Dużym plusem listew przysufitowych Mardom jest firmowe pokrycie podkładem, który sprawia, że farba lepiej się ich trzyma. Listwy sufitowe Mardom występują zarówno jako zdobione i gładkie, które bardziej pasują do nowoczesnych aranżacji wnętrza.

    Do szczególnego rodzaju listew Mardom, należą listwy do oświetlenia LED oraz listwy karniszowe Mardom. Tego rodzaju profile, są obecnie hitem sprzedaży. Klienci bardzo sobie cenią tego rodzaju listwy, ze względu na duże możliwości aranżacyjne oraz możliwość ukrycia karnisza. Listwy Mardom wykonane z polimeru HD polecamy ze względu na niższą cenę w porównaniu do tych z polimeru, zatem mogą stanowić dobrą alternatywę dla listew styropianowych.

Listwy naścienne Mardom Decor

    Podobnie do listew sufitowych, wykonane są z tego samego materiału. Sztukateria ścienna Mardom jest dobrą alternatywą dla listew sztukateryjnych z polistyrenu. Zapewnia dużo lepsze właściwości użytkowe, gdyż jest bardzo odporna na uderzenia. Wystarczy użyć kleju montażowego (polecamy akrylowe kleje Mardom, które zapewniają nam gwarancję i bezproblemowe użytkowanie) i przykleić do ściany. Efekt murowany!

    Listwy ścienne Mardom pozwalają na dowolne zaaranżowanie ściany, dając praktycznie nieograniczone możliwości. Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Listwy dekoracyjne Mardom posiadają także często specjalne narożniki, które pozwalają efektownie wykończyć łączenie ich w rogu ramki.

Listwy przypodłogowe Mardom Decor

    Obecnie są jednymi z najpopularniejszych na polskim rynku. Co za nimi przemawia? Duża liczba wzorów i kształtów, a także wysokości. Listwy podłogowe Mardom wytwarzane są z polimeru HD - materiału, który zapewnia  bardzo  duże właściwości użytkowe. Są niezwykle twarde, porównywalne do drewna, jednak w przeciwieństwie do niego są w pełni wodoodporne, mozna stosować je nawet w łazience...

    Cokoły Mardom Decor standardowo produkowane są w odcinkach 2mb i pokryte podkładem. Obecnie jednak Mardom Decor, wyszedł klientom na przeciw i wprowadził także listwy przypodłogowe malowane, które pokrywane są natryskowo satynową powłoką. Trzeba tutaj przyznać, że białe listwy przypodłogowe Mardom prezentują się wyśmienicie w każdym wnętrzu.

    W ofercie producenta są także listwy przypodłogowe INOX oraz aluminium, w formie folii na listwie Mardom. Do niektórych wzorów listew przypodłogowych Mardom, dostępne są ich wersje elastyczne gięte, które nazywane są FLEX.

Rozety sufitowe Mardom Decor

    Wytwarzane są tylko i wyłącznie z poliuretanu. Rozety dekoracyjne Mardom oferowane są w przeróżnych kształtach oraz w różnych wersjach. Występują jako gładkie oraz mocno zdobione. Zapewnia to duże możliwości do wykończenia sufitu. Na dużą uwagę zwraca łatwość montażu rozety sufitowej Mardom Decor,  gdyż wystarczy posmarować klejem jej brzeg i docisnąć do miejsca przeznaczenia. Oczywiście należy uprzednio wykonać w rozecie otwór, przez który przeciśniemy przewody zasilania lub hak na żyrandol i lampę.
    Rozeta Mardom
może być także zamontowana na ścianie, gdzie będzie mocnym akcentem, który będzie przyciągał wzrok.

Poza wymienionymi Mardom posiada w swojej szerokiej ofercie także obudowy drzwi, biblioteczki, gzymsy, detale architektoniczne i inne elementy dekoracyjne.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty sklepu internetowego i przekonanie się, że niska cena oznacza wysoką jakość!