Panele 3D>NMC 3D

Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • Wzór tego panelu ściennego jest bardzo ciekawy, gdyż nawiązuje do kształtu porowatej powierzchni koralowca czy tez gąbki. Specjalnie zaprojektowany kształt dekorów 3D NMC Coral pozwala na dowolne zastosowanie kasetonów na ścianie i ich pełną kompatybilność. Płyty ścinne 3D produkowane przez NMC wytwarzane są z poliuretanu, dzięki czemu mozemy je...

  64,63 zł 69,50 zł -7%
 • Ten panel ścienny 3D to prawdziwa dekoracja naszego wnętrza. Kaseton NMC Bump wykonany jest z lekkiej pianki poliuretanowej, która świetnie się sprawdza zamontowana na ścianie, gdyż jest odporna na uderzenia. Pofalowana powierzchnia poprzecinana jest delikatnym frezem, a każdy panel ścienny pasuje kształtem do następnego, tworząc efekt trójwymiarowej...

  184,09 zł 197,94 zł -7%
 • Kształt tych paneli ściennych 3D przypomina trójwymiarowe sześciany, które połączone są ze sobą tworząc duży kaseton 3D. Płyty połączone ze sobą tworzą pasują idealnie do siebie. W całości dekory pozwalają na dekoracyjne wykończenie ściany. Panele są wykonane z lekkiego poliuretanu, także możemy je przykleić do sufitu. Wspaniale wyglądają w pokoju,...

  157,78 zł 169,65 zł -7%
 • Domino to znana gra polegająca na pasowaniu płaskich kosteczek ze sobą. Takie właśnie są panele 3D NMC Domino, z tymże zamiast kropek posiada powierzchnie, które są nachylone pod małym kątem. Każdy kaseton składa się z trzech elementów i jako całość pasuje do sąsiadującego kasetonu. Płyty 3D wykonane są z poliuretanu, czyli są bardzo lekkie, jak styropian.

  184,09 zł 197,94 zł -7%
 • Panele 3D NMC wykonane są z poliuretanu, który zapewnia świetną jakość przy niskiej masie. Panele pokryte są białą farbą podkładową. Można malować farbami akrylowymi (NIE OPARTYMI NA ROZPUSZCZALNIKACH!). Prosty montaż na klej montażowy. Panele dają świetnuy efekt w nowocześnie urządzonych wnętrzach.

  184,09 zł 197,94 zł -7%
 • Delikatne fale tych paneli dekoracyjnych, przypominają subtelny ruch powierzchni wody pod wpływem wiatru. Kasetony 3D NMC Liquid pasują jeden do drugiego, dzięki idealnemu spasowaniu. Panele 3D wykonane są z poliuretanu, który dzięki swej lekkości, umożliwia montaz na każdej powierzchni, dla chętnych nawet na suficie. Płyty kleimy za pomoca kleju akrylowego.

  157,78 zł 169,65 zł -7%
 • Panel dekoracyjny NMC Ray ma kształt małego rombu z delikatnym motywem zdobniczym na powierzchni. Każdy jeden kaseton pasuje do drugiego, zatem razem tworzą zjawiskowy wzór na ścianie lub nawet na suficie. Dekory wykonane są z poliuretanu, zatem są bardzo lekkie i wystarczy klej montażowy akrylowy od ich przymocowania. Dekoracyjne panele ścienne możemy...

  64,63 zł 69,50 zł -7%
 • Kaseton 3D NMC Square składa się z kilku kwadratów, które tworzą jedną płytę ścienną. Same kwadraty są wypukłe. Gdy panele zostaną połączone na ścianie tworza jakby tabliczkę czekolady. Istnieje możliwość zamontowania kasetonów także na sufit, gdyż wykonane są one z lekkiego poliuretanu. Wystarczy posmarować klejem i przyłożyć w miejscu docelowym....

  157,78 zł 169,65 zł -7%
 • Kaseton ścienny w kształcie cegiełki, a właściwie łupku naturalnego. Panele 3D NMC Stone mają nieregularny kształt, jednak jeden do drugiego pasuje idealnie. Łączenia możemy wypełnić akrylem, aby były niewidoczne. Płyty ścienne wykonane są z twardego poliuretanu, także nie musimy się obawiać o ich uszkodzenie. Dużym plusem jest ich waga, która umożliwia...

  157,78 zł 169,65 zł -7%
 • Płyty 3D w kształcie poziomych pasów, które mogą przypominać amerykański siding. Kasetony dekoracyjne wykonane są z lekkiego poliuretanu, który umożliwia zamontowanie paneli 3D na praktycznie każdej powierzchni, nawet na suficie. Sam montaż odbywa się za pomocą kleju akrylowego. Wspaniale prezentują się w salonie, pokoju czy łazience.

  184,09 zł 197,94 zł -7%
 • Wave to jeden z ciekawszych wzorów paneli 3D, który pochodzi od NMC. Posiada delikatne fale na swojej powierzchni, które przenikają się między sobą. Kasetony dekoracyjne umożliwiają montaż zarówno w poziomie, jak i pionie. Także dzięki niskiej wadze poliuretanu, z którego są zrobione, możliwy jest montaż także na suficie.

  157,78 zł 169,65 zł -7%
 • Zgodnie z nazwą, kształt tego kasetonu 3D przypomina małe skrzydełka. Forma płyty pozwala na dokładne dopasowanie każdego elementu ze sobą. Istnieje możliwość montażu płytek dekoracyjnych poziomo, pionowo, a nawet pod delikatnym skosem. Montaż odbywa się dosyć prosto, gdyż wystarczy posmarować klejem tył płytki i docisnąć do ściany lub sufitu. Malujemy...

  40,04 zł 43,05 zł -7%
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Panele ścienne 3D NMC

    Dekoracyjne panele ścienne NMC to jedne z najnowszych dekoracji wnętrz, stąd dążenie każdego producenta do wprowadzenia tego rodzaju ozdób do swojej oferty. Firma NMC zaprojektowała zatem całą serię paneli 3D nazywaną Arstyl. Oczywiście oferta będzie systematycznie powiększana.
    Płyty 3D NMC wytwarzane są w różnych wymiarach i kształtach, w przeciwieństwie do innych producentów. Oczywiście kasetony NMC można łączyć ze sobą, gdyż dopiero wtedy tworzą prawdziwą ścianę 3D.

Poliuretanowe panele dekoracyjne 3D

    Kasetony NMC produkowane są z lekkiej pianki poliuretanowej, która zapewnia dużą wytrzymałość na uderzenia. Dzięki swej wadze każdy dekor możemy zamontować także na suficie. Nie potrzeba wtedy kołkowania jak przy panelach gipsowych.
     Niska waga ma także duży plus, jeśli chodzi o transport, gdyż wystarczy zwykły kurier oraz standardowe ceny za tę usługę.

Panele na ścianę NMC – montaż

    Płyty NMC montujemy do ściany za pomocą kleju akrylowego. Ważne jest, aby nie zawierał rozpuszczalników, które mogą uszkodzić kasetony. Do malowania paneli 3D możemy użyć każdej farby ściennej, ale również opartej na akrylach. Dekoracje nie wymagają specjalnego przygotowania powierzchni jak przy gipsowych. Również samo malowanie nie wymaga gruntowania, gdyż panele 3D NMC są już pokryte podkładem gruntującym, który powoduje, że są białe.

Panele 3D NMC na ścianę

    To prawdziwa dekoracja i ozdoba każdego wnętrza. Wszystkie wzory NMC mają bardzo dobre opinie zarówno jeśli chodzi o walory użytkowe jak i wizualne. Jedynym minusem jest delikatnie wyższa cena niż paneli ozdobnych wykonanych z gipsu, jednak dają większe możliwości jeśli chodzi o montaż w określonych miejscach. Spokojnie możemy je zamontować nawet w łazience, czy kuchni. Wtedy należy zastosować odpowiednią farbę.

Wszystkie dekory są dostępne w naszym sklepie internetowym. W przypadku pojawienia się wątpliwości co do jakości czy montażu, zapraszamy na naszego bloga.