Listwy>Orac Decor>Listwa przysufitowa Orac Decor C321

Listwa przysufitowa Orac Decor C321

Nowy produkt

DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ
PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ

Gzyms Orac Decor C321 prosty i gładki - tak najkrócej można opisać ten profil . Ten kształt listwy przysufitowej sprawdzi się także jako listwa karniszowa.

Dostępny również w wersji elastycznej Flex (giętej).

Więcej szczegółów

105,73 zł brutto

85,96 zł netto

-7%

113,69 zł bruttoSpecyfikacja

Kolekcja/SeriaLuxxus
TworzywoPoliuretan
Wysokość9,9cm
Szerokość5,0cm
Długość2 mb
Dostępnośćod 1 do 3 dni

Więcej informacji

Gzyms Orac Decor C321 prosty i gładki - tak najkrócej można opisać ten profil . Ten kształt listwy przysufitowej sprawdzi się także jako listwa karniszowa. Dostępny również w wersji elastycznej Flex (giętej).

Sztukateria Orac Decor jest jedną z częściej wybieranych produktów, jeśli chodzi o listwy dekoracyjne. Profile tego producenta to najwyższa jakość wykonania, przy dobrze skalkulowanej cenie. Cała gama produktów obejmuje zarówno sztukaterię klasyczną jak i nowoczesne wzory. Listwy Orac Decor produkowane są różnych materiałów, jednak najbardziej popularne są listwy poliuretanowe, listwy styropianowe oraz listwy polimerowe. Profile dekoracyjne Orac produkowane są w europejskiej fabryce w Belgii, zatem o jakość nie musimy się niepokoić.

Listwy Orac Decor możemy podzielić na kilka grup:

-listwy przypodłogowe Orac Decor (listwy podłogowe Orac)

-listwy przysufitowe Orac Decor (listwy sufitowe Orac)

-listwy naścienne Orac Decor (listwy ścienne Orac)

-rozety Orac Decor

-kominki dekoracyjne Orac Decor
-listwy karniszowe Orac Decor

-biblioteki Orac Decor

-listwy oświetleniowe Orac Decor (listwy oświetleniowe sufitowe)

-panele ścienne Orac Decor

-elementy dekoracyjne Orac Decor (pilastry, kolumny)


Listwy przypodłogowe Orac Decor produkowane są z polimeru (duropolimeru). Listwy polimerowe cechują się szczególną twardością i świetnie przyjmują farbę. Wysokie listwy przypodłogowe świetnie wyglądają w wyższych pomieszczeniach, ale szczególnie wyjątkowo prezentują się białe listwy przypodłogowe. Listwy dekoracyjne wykonane z tego materiału są lepsze niż listwy przypodłogowe mdf, chociażby z powodu całkowitej odporności na wilgoć. Co ciekawe listwy przysufitowe wykonane z tego materiału sprawdzą sie jako listwy sufitowe do łazienki.


Listwy przysufitowe Orac Decor oraz listwy naścienne Orac Decor, wytwarza się zarówno jako listwy polimerowe jak i listwy poliuretanowe. Profile dekoracyjne często mają swój odpowiednik jako listwy elastyczne FLEX. Dekoracje sufitowe Orac Decor (gzymsy sufitowe) są łatwe w montażu i z pewnością każdy sobie poradzi z ich zamontowaniem, podobnie jak listwy styropianowe. Listwy ozdobne na ścianę to prosty sposób na efektowne jej wykończenie, co ma swoje odzwierciedlenie w TV, gdzie sztukateria ścienna święci triumfy. Ciekawym rozwiązaniem dekoracyjnym sa listwy oświetleniowe LED. Każda taka listwa oświetleniowa, idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz.

Listwy Orac Decor to kilka linii dekoracyjnych: Orac Decor Luxxus, Orac Decor Axxent, Orac Decor Basixx

Pliki do pobrania

Opinie o produkcie

Napisz opinię

Listwa przysufitowa Orac Decor C321

Listwa przysufitowa Orac Decor C321

DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ
PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ

Gzyms Orac Decor C321 prosty i gładki - tak najkrócej można opisać ten profil . Ten kształt listwy przysufitowej sprawdzi się także jako listwa karniszowa.

Dostępny również w wersji elastycznej Flex (giętej).

Napisz opinię

Akcesoria

30 inne produkty w tej kategorii