Panele 3D

Jest 97 produktów.

Podkategorie

 • Dunes

  PANELE ŚCIENNE DEKORACYJNE 3D DUNES

  Firma Dunes jest jedną z pierwszych, która zaczęła oferować dekoracyjne panele ścienne. Obecnie mnogość wzorów i kształtów jest imponująca, a to jeszcze nie jest ich ostatnie słowo.

  Panele 3D opracowane są cyfrowo na maszynach CNC, co zapewnia idealne odtworzenie kształtu. Na podstawie wzoru wykonuje się formy, które następnie służą o produkcji paneli 3D w gipsie. Gips służący do wytwarzania paneli jest najczęściej gipsem ceramicznym, który jest najlepszym do wytwarzania paneli. Zapewnia dokładne odlewy bez dużej ilości pęcherzy powietrza, czy skaz na powierzchni. Ten rodzaj gipsu jest także stosunkowo twardy, ale jednocześnie kruchy. Aby zapewnić odpowiednią sztywność, panele 3D Dunes są dodatkowo zbrojone siatką z włókna szklanego.

  Montaż paneli ściennych wymaga pewnego doświadczenia z obróbką np. gładzi i samego malowania. Ściana pod panele powinna być pozbawiona gładzi, jeśli jednak już jest nałożona, należy ją zadrapać. Panele montujemy na klej gipsowy Semin. Klej ten ma dużą przewagę nad innymi, gdyż jego czas pracy to około godziny, umożliwiając nam ewentualne korekty położenia paneli na ścianie. Panele dekoracyjne 3D układamy zgodnie ze wzorem i następnie szpachlujemy połączenia. Gotowe panele ścienne powinniśmy pomalować na wybrany kolor, zgodnie z upodobaniem.

  Gipsowe panele ścienne Dunes dostarczane są firmą kurierską na palecie, gdyż mają określoną wagę.
 • LOFT
  Panele LOFT są jednym z najcześciej wybieranych przez klientów paneli ściennych 3D. Bogate wzornictwo i nowoczesny styl z pewnością znajda uznanie wśród naszych przyszłych klientów. Panele wykonane są z gipsu i są zbrojone włóknem. Po montażu, należy wszelke łączenia uzupełnić i wyszlifować do gładkiej powierzchni. Ostatecznu efekt zależny jest od dokładności wykonania.
 • NMC 3D
  Poliuretanowe panele 3D firmy NMC, to idealne rozwiązanie dla osób, które obawiają się ciężkich paneli 3D wykonanych z gipsu. Panele ścienne 3D NMC wykonane są bowiem z poliuretanu - lekkiej pianki, która nastepnie pokrywana jest farbą podkładową. Panele, dzięki swej, mogą być montowane także na suficie - nie ma potrzeby stosowania kołków.
 • NordGips
  Idealna gładkość, to jest to, co zwraca uwagę przy panelach ściennych 3D NordGips, gdyż wykonane są z gipsu ceramicznego. Stylizacyjnie i w nazewnictwie zawiązują do skandynawii. Wzory paneli są niezwykle ciekawe i pozwlają osiągnąć niesamowity efekt w pomieszczeniu.
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów
 • Wzór przywołujący na myśl lekko wzburzone fale morza. Nieregularna faktura wprowadza subtelny, dekoracyjny ruch w płaszczyznę ściany. Wzór ten sprawdza się doskonale we wnętrzach zarówno klasycznych jak i nowoczesnych.

  141,00 zł 150,00 zł -6%
 • Panele dekoracyjne Loft Design System są jak puzzle. Każdy element musi doskonale do siebie pasować, wówczas osiągnięty efekt będzie zdumiewający. Taki, wyjątkowy rezultat, zapewnia prezentowany wzór. To model, który hipnotyzuje swą formą. Wypukłości przeplatają się z wklęsłościami, tworząc przyjemny dla zmysłu wzroku i dotyku deseń.

  80,02 zł 86,04 zł -7%
 • Klej NMC Adefix sluży do klejenia profili NMC zarówno wykonanych z poliuretanu, jak i styropianu. Może służyć również jako szpachlówka łączeń. Jest koloru białego i może być malowany. Klej akrylowy - usuwać gąbką lub szmatką nasączoną wodą.

  17,70 zł 19,03 zł -7%
 • Panele ścienne 3D NordGips są panelami wykonanymi z gipsu ceramicznemu wysokiej jakości. Cakowicie niepalne i ekologiczne. Są odporne na uderzenia i pozwalają na malowanie dowolną farbą do wnętrz.PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!

  34,20 zł 36,00 zł -5%
 • Panel dekoracyjny naśladujący pozaginany papier w stylu origami. Jeden z najbardziej oryginalnych wzorów Dunes czerpie swą formę bezpośrednio z asymetrii sztuki japońskiej i elegancji dalekowschodniego designu. Sprawdza się w niemal każdym otoczeniu i rozmaitych zestawieniach kolorystycznych.

  141,00 zł 150,00 zł -6%
 • Domino – gra, w której wszystko musi do siebie pasować. Panuje w niej ład, nie ma tu miejsca na chaos. Tak też jest z panelami dekoracyjnymi Loft Design System. Każdy element musi do siebie pasować. Tylko wtedy stworzą zachwycającą całość. Dowodem na to jest prezentowany wzór. Nowoczesny i nieco ekstrawagancki model skupia na sobie uwagę. .

  56,65 zł 60,91 zł -7%
 • Panele 3D NMC wykonane są z poliuretanu, który zapewnia świetną jakość przy niskiej masie. Panele pokryte są białą farbą podkładową. Można malować farbami akrylowymi (NIE OPARTYMI NA ROZPUSZCZALNIKACH!). Prosty montaż na klej montażowy. Panele dają świetnuy efekt w nowocześnie urządzonych wnętrzach.

  64,63 zł 69,50 zł -7%
 • Panele ścienne 3D NordGips są panelami wykonanymi z gipsu ceramicznemu wysokiej jakości. Cakowicie niepalne i ekologiczne. Są odporne na uderzenia i pozwalają na malowanie dowolną farbą do wnętrz.PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!

  38,95 zł 41,00 zł -5%
 • Semin CE 78 służy do montażu paneli 3D. Jest oparty na wysokiej jakościu gipsie, a jego długi czas wstępnego wiązania (1h) pozwala na deliktane korekty klejonych paneli. Średnie maksymalne zużycie 20kg na 5m2.

  60,80 zł
 • Są jak perfekcyjna układanka. Misterna plecionka o doskonałej, dopracowanej formie. Słowa te nie są słowami na wyrost, jeśli dotyczą one prezentowanego panelu ściennego Loft Design System. Opływowe wypukłości sprawiają, że dekor ten jest przyjemny nie tylko dla oka. Działa również na zmysł dotyku. Wzór ten to zwrot ku aerodynamicznej formie.

  63,21 zł 67,97 zł -7%
 • Panele 3D NMC wykonane są z poliuretanu, który zapewnia świetną jakość przy niskiej masie. Panele pokryte są białą farbą podkładową. Można malować farbami akrylowymi (NIE OPARTYMI NA ROZPUSZCZALNIKACH!). Prosty montaż na klej montażowy. Panele dają świetnuy efekt w nowocześnie urządzonych wnętrzach.

  40,04 zł 43,05 zł -7%
 • Panele ścienne 3D NordGips są panelami wykonanymi z gipsu ceramicznemu wysokiej jakości. Cakowicie niepalne i ekologiczne. Są odporne na uderzenia i pozwalają na malowanie dowolną farbą do wnętrz.PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!

  26,36 zł 27,75 zł -5%
Pokazuje 1 - 12 z 97 elementów

DEKORACYJNE PANELE 3D

Panele dekoracyjne3D to prawdziwy hit w dekoracji wnętrz w ostatnich latach, głównie za sprawą nietuzinkowego wyglądu i powiewu świeżości w dekoracjach wnętrz. Szczególnie upodobali je sobie architekci, projektanci wnętrz i dekoratorzy, gdyż użycie dekoracyjnych paneli ściennych daje przepiękny efekt trójwymiarowości i wskazane jest użycie odpowiedniego oświetlenia. Dopiero tak ustawione światło pozwala w pełni docenić efekt światłocienia na panelach dekoracyjnych 3D.

Dekoracyjne panele 3D produkowane są głównie z dwóch rodzajów materiału: gipsu ceramicznego oraz poliuretanu. W sprzedaży występują także panele ścienne mdf, jednak ze względu na obróbkę na maszynach CNC i w związku z tym cenę panele 3D mdf, nie uzyskały zbyt dużej popularności.

GIPSOWE PANELE ŚCIENNE 3d

Gipsowe panele ścienne wykonywane są w formach, które następnie zalewa się płynnym materiałem. Taki sposób wykonania paneli dekoracyjnych pozwala na wierne oddanie kształtu formy, a co za tym idzie, każdy panel ścienny odtworza nawet najbardziej skomplikowanego wzoru. Stosowany do odlewania gips to z reguły gips ceramiczny o dużej gładkości i dobrych właściwościach lejnych. Z takiego materiału panel ścienny wykonuje Dunes, LOFT czy Nordgips. Wzory są opracowywane bezustannie, zatem oferta będzie się stale powiększać.
Plusem paneli gipsowych jest ich możliwość łączenia ze sobą praktycznie bez śladu, dzięki zaszpachlowaniu fugi i wyszlifowaniu. Dekoracyjne panele 3D następnie należy zagruntować i pomalować na odpowiedni kolor. Minusem jest ich waga, lecz przeszkadza to jedynie w transporcie i montażu.

PANELE ŚCIENNE Z POLIURETANU

Panele ścienne z poliuretanu produkuje dwóch potentatów z Belgii, czyli Orac Decor oraz NMC. Podobnie jak wyroby z gipsu, wykonywane są w formach, które wypełniane są przez piankę poliuretanową. Zewnętrzna powierzchnia jest pokrywana podkładem gruntującym,który zwiększa przyczepność farby. Plusem tych paneli ściennych 3D jest niska waga i montaż na zwykły klej akrylowy, jednak sporym minusem jest cena.

Panele gipsowe 3D ze względu na wagę, są wysyłane na palecie.

Oferta ściennych paneli dekoracyjnych 3D stale jest powiększana zarówno o wzory jak i o nowych producentów. Wszystko dla Państwa wygody. Przy większych zamówieniach zapraszamy do negocjacji cen.