Panele 3D

Jest 96 produktów.

Podkategorie

 • Dunes

  PANELE ŚCIENNE DEKORACYJNE 3D DUNES

      Panele ścienne Dunes produkowane są w Polsce. Wytwarzane są z gipsu ceramicznego, który zapewnia idealne odwzorowanie formy. Płyty dekoracyjne dodatkowo wzmacniane są siatką szklaną, która zapewnia dodatkowe wzmocnienie stuktury wewnętrznej. Tak zapezpieczone panele ozdobne są trudniejsze do uszkodzenia, chociażby w trakcie transportu.
      Panele ścienne 3D wytwarza się w kilku wymiarach, jednak najbardziej popularny jest 100x80cm. Taki wymiar paneli Dunes powoduje, że po przeliczeniu na m2 cena płyt ściennych jest bardzo atrakcyjna. Każdy kaseton 3D pasuje do drugiego, zatem po montażu otrzymujemy jednolite ściany 3D, które dają nam wrażenie trójwymiaru.

  PANELE GIPSOWE 3D

      Płyty na ścianę montujemy za pomocą kleju do płyt kartonowo-gipsowych, przy małej ilości paneli dekoracyjnych. Przy większej ilości, wskazane jest stosowanie gładzi gipsowej Semin CE78. Klej ten ma długo czas pracy, gdyż pozwala na godzinne jego użytkowanie. Po przyklejeniu, płyty należy poszpachlować łączenia za pomocą gładzi. Gdy łączenia wyschną, powinny zostać wyszlifowane drobnym papierem ściernym.
      Białe panele ścienne następnie gruntujemy gruntem głębokopenetrującym, który powinien być w pierwszym nałożeniu rozcieńczony, za drugim razem już nie rozcieńczamy. Kasetony 3D gipsowe możemy malować dowolnymi farbami, jdenak ciekawy efekt uzyskamy po zastosowaniu farby dekoracyjnej. Sposób montażu pokazuje także na naszym blogu.

  PANELE DEKORACYJNE

      To świetny produkt, który ożywi nasze ściany. Dzięki gipsowi, panele ozdobne są w pełni ekologiczne, z naturalnego materiału. Gips powoduje także, że płyty ścienne porawiają wilgotność pomieszczenia. Gips oczywiście jest całkowicie niepalny. Płyty możemy w kazdym rodzaju pomieszczenia jednak najlepiej według nas przezntują sie w salonie, sypialni lub przedpokoju. Gdybyśmy chcieli panele zamontować w kuchni lub łazience, należy je zagruntować w celu impregnacji na wodę i wilgoć.
      Intrygujące kształty paneli ozdobnych powodują także poprawę jakości dźwięku w pomieszczeniu, rozbijając falę dźwiękową.

  Tego typu dekoracje ścienne oferujemy w niskich cenach w naszym sklepie internetowym do którego serdecznie zapraszamy.
 • LOFT Design

  PANELE ŚCIENNE

  Panele ścienne 3D Loft Design to polski produkt o wysokiej jakości, który wytwarza panele dekoracyjne z gipsu ceramicznego. Ten rodzaj gipsu pozwala na oddanie idealnego kształtu formy. Panele 3D produkowane są w różnych rozmiarach, jednak najpopularniejszy wymiar to 50 x 50cm. Stąd sam montaż jest łatwieszy i wygodniejszy, niż u innych producentów paneli ściennych. Kasetony 3D pozwalają na osiągnięcie bardzo ciekawego efektu ściany 3D i naszym zdaniem efekt ten jest o wiele ciekawszy niż ściany pokryte cegłą dekoracyjną. Płyty gipsowe 3D są świetną alternatywą dla paneli ściennych mdf, są tańsze i pozwalają na osiągnięcie ciekawszego wyglądu, gdyż brak spoin powoduje powstanie ściany 3D.

  PANELE GIPSOWE 3D

  Płyty na ścianę montujemy za pomocą kleju gipsowego, tego samego, którego używamy do przyklejenia płyt kartonowo-gipsowych. Aby mieć pewność prawidłowego zamontowania płyty na ścianę, nalezy ją wcześniej odpowiednio przygotować. Przy ścianach pokrytych gładzią, należy ją wstępnie zadrapać, natomiast ściany pokryte wyłącznie tynkiem wystarczy jedynie zagruntować. Panel ozdobny powinno się delikatnie zwilżyć wodą przed montażem, pozwoli to prawidłow związać gipsowe panele ze ścianą. Po montażu paneli ściennych, wszelkie łączenia należy uzupełnić gładzią i wyszlifować. Takie połączenie między panelami dekoracyjnymi pozwoli nam uzyskac efekt ściany 3D. Przed samym malowaniem, należy panele 3D zagruntować wstępnie rozcieńczonym gruntem i ostatecznie nierozcieńczonym. Malujemy panele ścienne wszelkimi dostępnymi farbami do wnętrz. Warto do tego użyć farb dekoracyjnych, które wzmocnia nam efekt 3D.

  PANELE NA ŚCIANĘ

  Panele 3d na ścianę odstarczane są w kartonowych opakowaniach, które dokładnie zabezpieczają panele przed uszkodzeniem. Przy większych paczkach płyty 3D wysyłane są na palecie drewnianej. Wskazane jest po dostawie sprawdzenie stanu i jakości płyt dekoracyjnych na ścianę i ewentualne złożenie reklamacji u kuriera.
 • NMC 3D

  Panele ścienne 3D NMC

      Dekoracyjne panele ścienne to jedne z najnowszych dekoracji wnętrz, stąd dążenie każdego producenta do wprowadzenia tego rodzaju ozdób do swojej oferty. Firma NMC zaprojektowała zatem całą serię paneli 3D nazywaną Arstyl. Oczywiście oferta będzie systematycznie powiększana.
      Płyty 3D wytwarzane są w różnych wymiarach i kształtach, w przeciwieństwie do innych producentów. Oczywiście kasetony można łączyć ze sobą, gdyż dopiero wtedy tworzą prawdziwą ścianę 3D.

  Poliuretanowe panele dekoracyjne 3D

      Kasetony NMC produkowane są z lekkiej pianki poliuretanowej, która zapewnia dużą wytrzymałość na uderzenia. Dzięki swej wadze każdy dekor możemy zamontować także na suficie. Nie potrzeba wtedy kołkowania jak przy panelach gipsowych.
       Niska waga ma także duży plus, jeśli chodzi o transport, gdyż wystarczy zwykły kurier oraz standardowe ceny za tę usługę.

  Panele na ścianę – montaż

      Płyty montujemy do ściany za pomocą kleju akrylowego. Ważne jest, aby nie zawierał rozpuszczalników, które mogą uszkodzić kasetony. Do malowania paneli 3D możemy użyć każdej farby ściennej, ale również opartej na akrylach. Dekoracje nie wymagają specjalnego przygotowania powierzchni jak przy gipsowych. Również samo malowanie nie wymaga gruntowania, gdyż panele 3D NMC są już pokryte podkładem gruntującym, który powoduje, że są białe.

  Panele 3D na ścianę

      To prawdziwa dekoracja i ozdoba każdego wnętrza. Wszystkie wzory NMC mają bardzo dobre opinie zarówno jeśli chodzi o walory użytkowe jak i wizualne. Jedynym minusem jest delikatnie wyższa cena niż paneli ozdobnych wykonanych z gipsu, jednak dają większe możliwości jeśli chodzi o montaż w określonych miejscach. Spokojnie możemy je zamontować nawet w łazience, czy kuchni. Wtedy należy zastosować odpowiednią farbę.

  Wszystkie dekory są dostępne w naszym sklepie internetowym. W przypadku pojawienia się wątpliwości co do jakości czy montażu, zapraszamy na naszego bloga.
 • NordGips

  Panele ścienne Nordgips, czyli dekoracyjne płyty 3D

      Panele 3D Nordgips to najnowsza propozycja tego producenta w zakresie dekorowania naszych wnętrz. Obecnie składa się z kilkunastu wzorów, jednak katalog stale jest powiększany o autorskie wzory. Kasetony 3D wykonane są z gipsu ceramicznego, niezwykłego gipsu, który cechuje się wyjątkowymi właściwościami. Dzięki dobrej lejności gips dokładnie wypełnia formę, która zapewnia idealne odwzorowanie płyt na ścianę. Dodatkowym atutem tego materiału jest dokładność wymiarowa paneli ozdobnych. Panele ścienne 3D Nordgips są oferowane w niższych cenach niż konkurencyjne produkty.

  Panele gipsowe 3D

      Płyty gipsowe Nordgips mają standardową wielkość 50x50cm i w zależności od wzoru, różne grubości. Mniejsze wymiary niż np paneli ściennych Dunes, sprawiają, że dekory na ścianę montuje się łatwiej i wygodniej. Dostarczane są w opakowaniach kartonowych oraz na palecie, zapewniając dobre zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Dostarczane są kurierem lub własnym transportem.

  Panele dekoracyjne - montaż

      Sam proces montażu płyt ściennych 3D jest dosyć prosty, ale jednak pracochłonny. Wymagane są podstawowe umiejętności jak przy wykonywaniu gładzi. Producent zaleca produkty KleiB, jednak można korzystać także z ogólnodostępnych środków.
      Przed montażem należy przygotowac ścianę. Jeśli jest tynk, to zagruntować. Jeśli na ścianie jest jednak gładź, to należy ją zadrapać i dopiero zagruntować. Gruntujemy również tył paneli gipsowych. Zmniejszy to chłonność. Płyty na ścianę kleimy za moca kleju gipsowego, zostawiając delikatne przerwy między panelami ściennymi. Po utwardzeniu kleju, dylatacje nalezy uzupełnić np gładzią i następnie wyszlifować drobnym papierem ściernym
      Malowanie płyt gipsowych dekoracyjnych, powinno być poprzedzone zagruntowaniem. Do malowania należy użyć ogólnodostęnych farb ściennych lub farb dekoracyjnych, które wzmocnią efekt ściany 3D. Naszym zdaniem, również białe panele na ścianę wyglądają bardzo efektownie.
Pokazuje 1 - 12 z 96 elementów
 • Panele dekoracyjne Loft Design System są jak puzzle. Każdy element musi doskonale do siebie pasować, wówczas osiągnięty efekt będzie zdumiewający. Taki, wyjątkowy rezultat, zapewnia prezentowany wzór. To model, który hipnotyzuje swą formą. Wypukłości przeplatają się z wklęsłościami, tworząc przyjemny dla zmysłu wzroku i dotyku deseń.

  80,02 zł 86,04 zł -7%
 • 1 Recenzje

  Domino – gra, w której wszystko musi do siebie pasować. Panuje w niej ład, nie ma tu miejsca na chaos. Tak też jest z panelami dekoracyjnymi Loft Design System. Każdy element musi do siebie pasować. Tylko wtedy stworzą zachwycającą całość. Dowodem na to jest prezentowany wzór. Nowoczesny i nieco ekstrawagancki model skupia na sobie uwagę. .

  56,65 zł 60,91 zł -7%
 • Są jak perfekcyjna układanka. Misterna plecionka o doskonałej, dopracowanej formie. Słowa te nie są słowami na wyrost, jeśli dotyczą one prezentowanego panelu ściennego Loft Design System. Opływowe wypukłości sprawiają, że dekor ten jest przyjemny nie tylko dla oka. Działa również na zmysł dotyku. Wzór ten to zwrot ku aerodynamicznej formie.

  63,21 zł 67,97 zł -7%
 • UWAGA! WZÓR SKŁADA SIĘ Z CZĘŚCI A I B!Tylko idealnie dopasowane elementy są w stanie stworzyć zachwycającą całość. Teoria ta ma swoje uzasadnienie także w przypadku paneli ściennych. Odpowiednie ich zestawienie i ułożenie, zagwarantuje powstanie harmonijnej całości, zachwycających wnętrz.

  67,96 zł 73,07 zł -7%
 • UWAGA! WZÓR SKŁADA SIĘ Z CZĘŚCI A I B!Tylko idealnie dopasowane elementy są w stanie stworzyć zachwycającą całość. Teoria ta ma swoje uzasadnienie także w przypadku paneli ściennych. Odpowiednie ich zestawienie i ułożenie, zagwarantuje powstanie harmonijnej całości, zachwycających wnętrz.

  67,96 zł 73,07 zł -7%
 • Prawdziwą sztuką jest połączenie ze sobą pozornie niepasujących motywów. Mogłoby się wydawać, że opływowe kształty pasują do geometrycznej formy jak kwiatek do kożucha. Nic bardziej mylnego. Twórcy prezentowanego panelu ściennego, podjęli ryzyko. Połączyli wyobloną linię koła z kwadratami.

  73,28 zł 78,79 zł -7%
 • Geometryczny, symetryczny, doskonały – taki jest prezentowany wzór dekoracyjnych paneli ściennych. Model ten pozwala na tworzenie regularnych, wypukłych kwadratów. Umożliwia także puszczenie wodzy wyobraźni i stworzenie czegoś, absolutnie, abstrakcyjnego, gdzie kwadraty w formie 3D, w różnych miejscach, „wyrastają” z płaszczyzny, jaką jest ściana.

  67,02 zł 72,07 zł -7%
 • Geometryczny, symetryczny, doskonały – taki jest prezentowany wzór dekoracyjnych paneli ściennych. Model ten pozwala na tworzenie regularnych, wypukłych kwadratów. Umożliwia także puszczenie wodzy wyobraźni i stworzenie czegoś, absolutnie, abstrakcyjnego, gdzie kwadraty w formie 3D, w różnych miejscach, „wyrastają” z płaszczyzny, jaką jest ściana.

  53,91 zł 57,97 zł -7%
 • Nieoczywistość – coś, co wzbudza zainteresowanie, skłania do dłuższej refleksji, której efektem jest niepohamowany entuzjazm. Przez drogę od zdziwienia i niewiadomej do zachwytu prowadzą prezentowane panele dekoracyjne. Jeden – porusza wyobraźnię i skłania do myślenia, jaki, ostateczny rezultat, osiągniemy, a każdy kolejny sprawia, że ściana nabiera...

  67,94 zł 73,05 zł -7%
 • Każdy kolejny panel dekoracyjny sprawia, że wnętrza rozkwitają – dosłownie i w przenośni – dobrym stylem. Kwiecisty pokój napawa energią, wyzwala bezwarunkowy uśmiech i sprawia, że nawet pochmurny dzień staje się piękniejszy. Doskonałym pomysłem na zaaranżowanie prezentowanego modelu jest pomalowanie kwiatków na inny, kontrastujący, z płaską powierzchnią...

  65,91 zł 70,87 zł -7%
 • Mówi się, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty. Jak się okazuje, nie tylko panie je kochają. Ściana o diamentowym szlifie wygląda równie pięknie, jak brylant na serdecznym palcu kobiety. Płaszczyznę, jaką jest ściana, w trójwymiarową powierzchnię, można zamienić przy pomocy paneli dekoracyjnych Loft Design System. Prezentowany wzór jest...

  68,31 zł 73,46 zł -7%
 • Widoczne wklęsłości przypominają odbicia pingpongowej piłeczki. Uspokajamy! Ten zamierzony efekt osiągnięty został dzięki pracy architektów, którzy wkomponowali kuliste, wklęsłe motywy w dekoracyjny panel ścienny. W rezultacie, otrzymali zachwycający wzór, który, widziany z daleka, hipnotyzuje swą formą i zmusza do poznania go z bliska. Prezentowany,...

  59,24 zł 63,70 zł -7%
Pokazuje 1 - 12 z 96 elementów

PANELE ŚCIENNE, CZYLI EFEKT 3D NA ŚCIANIE

    Panele ścienne 3D to prawdziwy hit w dekoracji wnętrz w ostatnich latach, głównie za sprawą nietuzinkowego wyglądu i powiewu świeżości w dekoracjach wnętrz. Szczególnie upodobali je sobie architekci, projektanci wnętrz i dekoratorzy, gdyż użycie dekoracyjnych paneli ściennych daje przepiękny efekt trójwymiarowości i wskazane jest użycie odpowiedniego oświetlenia, dzięki czemu uzyskamy efekt ściany 3D. Dopiero tak ustawione światło pozwala w pełni docenić efekt światłocienia na płytach.

    Płytki produkowane są głównie z dwóch rodzajów materiału: z gipsu ceramicznego oraz z poliuretanu. W sprzedaży występują także kasetony ścienne mdf, jednak ze względu na obróbkę na maszynach CNC i w związku z tym cenę płyty mdf, nie uzyskały zbyt dużej popularności. Najczęściej klienci wybierają kasetony 3d wykonane z gipsu. Panele ścienne 3D to nowoczesny sposób na dekorację ściany.

PANELE GIPSOWE 3D TO PŁYTY DEKORACYJNE Z NATURALNEGO MATERIAŁU

    Gipsowe panele ścienne wykonywane są w formach, które następnie zalewa się płynnym materiałem. Taki sposób wykonania płyty pozwala na wierne oddanie kształtu formy, a co za tym idzie, każdy dekor ścienny odtworza nawet najbardziej skomplikowanego wzoru. Stosowany do odlewania gips to z reguły gips ceramiczny o dużej gładkości i dobrych właściwościach lejnych. Z takiego materiału kasetony 3D wykonuje Dunes, LOFT czy Nordgips. Wzory są opracowywane bezustannie, zatem oferta będzie się stale powiększać.
    Panele ścienne wykonane z gipsu mają możliwość montażu i łączenia ze sobą praktycznie bez śladu, dzięki zaszpachlowaniu fugi i wyszlifowaniu. Gipsowe panele ścienne 3D następnie należy zagruntować i pomalować na odpowiedni kolor. Płyty na ścianę montujemy za pomocą kleju gipsowego. Minusem jest ich waga, lecz przeszkadza to jedynie w transporcie i montażu. Dużym plusem jest natomiast cena, gdyż jest niższa niż wykonanych z poliuretanu. Oczywiście w naszym sklepie internetowym staramy się o jak najniższe ceny, aby zaspokoić Państwa potrzeby.

PANELE DEKORACYJNE MONTUJEMY NIE TYLKO NA ŚCIANIE, ALE I NA SUFICIE

    Panele ścienne z poliuretanu produkuje dwóch potentatów z Belgii, czyli Orac Decor oraz NMC. Podobnie jak wyroby z gipsu, wykonywane są w formach, które wypełniane są przez piankę poliuretanową. Zewnętrzna powierzchnia jest pokrywana podkładem gruntującym, który zwiększa przyczepność farby i sprawia, że otrzymujemy białe panele ścienne. Plusem tych kasetonów 3D jest niska waga i montaż na zwykły klej akrylowy, jednak sporym minusem jest cena. Niestety nie są tanie płyty dekoracyjne.
    Często do naszego sklepu internetowego trafiały pytania, czy mozna te panele montować na suficie. Oczywiście nie ma przeciwwskazań. Należy jednak pamiętać o odpowiednim przygotowaniu sufitu i zastosowaniu odpowiednich klejów. Sam montaż nie stanowi problemu.

Panele gipsowe 3D ze względu na wagę, są wysyłane na palecie.

Oferta ściennych paneli dekoracyjnych 3D stale jest powiększana zarówno o wzory jak i o nowych producentów. Wszystko dla Państwa wygody. Przy większych zamówieniach zapraszamy do negocjacji cen.