Panele 3D

Jest 96 produktów.

Podkategorie

 • Dunes

  PANELE ŚCIENNE DEKORACYJNE 3D DUNES

      Panele ścienne Dunes produkowane są w Polsce. Wytwarzane są z gipsu ceramicznego, który zapewnia idealne odwzorowanie formy. Płyty dekoracyjne Dunes dodatkowo wzmacniane są siatką szklaną, która zapewnia dodatkowe wzmocnienie stuktury wewnętrznej. Tak zapezpieczone panele ozdobne są trudniejsze do uszkodzenia, chociażby w trakcie transportu.
      Panele ścienne 3D DUNES wytwarza się w kilku wymiarach, jednak najbardziej popularny jest 100x80cm. Taki wymiar paneli Dunes powoduje, że po przeliczeniu na m2 cena płyt ściennych jest bardzo atrakcyjna. Każdy kaseton 3D pasuje do drugiego, zatem po montażu otrzymujemy jednolite ściany 3D, które dają nam wrażenie trójwymiaru.

  PANELE GIPSOWE 3D Dunes

      Płyty na ścianę montujemy za pomocą kleju do płyt kartonowo-gipsowych, przy małej ilości paneli dekoracyjnych Dunes. Przy większej ilości, wskazane jest stosowanie gładzi gipsowej Semin CE78. Klej ten ma długo czas pracy, gdyż pozwala na godzinne jego użytkowanie. Po przyklejeniu, płyty należy poszpachlować łączenia za pomocą gładzi. Gdy łączenia wyschną, powinny zostać wyszlifowane drobnym papierem ściernym.
      Białe panele ścienne następnie gruntujemy gruntem głębokopenetrującym, który powinien być w pierwszym nałożeniu rozcieńczony, za drugim razem już nie rozcieńczamy. Kasetony 3D gipsowe Dunes możemy malować dowolnymi farbami, jdenak ciekawy efekt uzyskamy po zastosowaniu farby dekoracyjnej. Sposób montażu pokazuje także na naszym blogu.

  PANELE DEKORACYJNE Dunes

      To świetny produkt, który ożywi nasze ściany. Dzięki gipsowi, panele ozdobne Dunes są w pełni ekologiczne, z naturalnego materiału. Gips powoduje także, że płyty ścienne Dunes poprawiają wilgotność pomieszczenia. Gips oczywiście jest całkowicie niepalny. Płyty możemy w kazdym rodzaju pomieszczenia jednak najlepiej według nas przezntują sie w salonie, sypialni lub przedpokoju. Gdybyśmy chcieli panele zamontować w kuchni lub łazience, należy je zagruntować w celu impregnacji na wodę i wilgoć.
      Intrygujące kształty paneli ozdobnych powodują także poprawę jakości dźwięku w pomieszczeniu, rozbijając falę dźwiękową.

  Tego typu dekoracje ścienne oferujemy w niskich cenach w naszym sklepie internetowym do którego serdecznie zapraszamy.
 • LOFT Design

  PANELE ŚCIENNE Loft Design System

  Panele ścienne 3D Loft Design to polski produkt o wysokiej jakości, który wytwarza panele dekoracyjne z gipsu ceramicznego. Ten rodzaj gipsu pozwala na oddanie idealnego kształtu formy. Panele 3D Loft produkowane są w różnych rozmiarach, jednak najpopularniejszy wymiar to 50 x 50cm. Stąd sam montaż jest łatwieszy i wygodniejszy, niż u innych producentów paneli ściennych. Kasetony 3D Loft Design pozwalają na osiągnięcie bardzo ciekawego efektu ściany 3D i naszym zdaniem efekt ten jest o wiele ciekawszy niż ściany pokryte cegłą dekoracyjną. Płyty gipsowe 3D LOFT są świetną alternatywą dla paneli ściennych mdf, są tańsze i pozwalają na osiągnięcie ciekawszego wyglądu, gdyż brak spoin powoduje powstanie ściany 3D.

  PANELE GIPSOWE 3D Loft Design 

  Płyty na ścianę LOFT montujemy za pomocą kleju gipsowego, tego samego, którego używamy do przyklejenia płyt kartonowo-gipsowych. Aby mieć pewność prawidłowego zamontowania płyty na ścianę, nalezy ją wcześniej odpowiednio przygotować. Przy ścianach pokrytych gładzią, należy ją wstępnie zadrapać, natomiast ściany pokryte wyłącznie tynkiem wystarczy jedynie zagruntować. Panel ozdobny LOFT powinno się delikatnie zwilżyć wodą przed montażem, pozwoli to prawidłow związać gipsowe panele ze ścianą. Po montażu paneli ściennych LOFT, wszelkie łączenia należy uzupełnić gładzią i wyszlifować. Takie połączenie między panelami dekoracyjnymi LOFT pozwoli nam uzyskac efekt ściany 3D. Przed samym malowaniem, należy panele 3D Loft Design zagruntować wstępnie rozcieńczonym gruntem i ostatecznie nierozcieńczonym. Malujemy panele ścienne wszelkimi dostępnymi farbami do wnętrz. Warto do tego użyć farb dekoracyjnych, które wzmocnia nam efekt 3D.

  PANELE NA ŚCIANĘ Loft

  Panele 3d na ścianę LOFT dostarczane są w kartonowych opakowaniach, które dokładnie zabezpieczają panele przed uszkodzeniem. Przy większych paczkach płyty 3D LOFT wysyłane są na palecie drewnianej. Wskazane jest po dostawie sprawdzenie stanu i jakości płyt dekoracyjnych na ścianę i ewentualne złożenie reklamacji u kuriera.
 • NMC 3D

  Panele ścienne 3D NMC

      Dekoracyjne panele ścienne NMC to jedne z najnowszych dekoracji wnętrz, stąd dążenie każdego producenta do wprowadzenia tego rodzaju ozdób do swojej oferty. Firma NMC zaprojektowała zatem całą serię paneli 3D nazywaną Arstyl. Oczywiście oferta będzie systematycznie powiększana.
      Płyty 3D NMC wytwarzane są w różnych wymiarach i kształtach, w przeciwieństwie do innych producentów. Oczywiście kasetony NMC można łączyć ze sobą, gdyż dopiero wtedy tworzą prawdziwą ścianę 3D.

  Poliuretanowe panele dekoracyjne 3D

      Kasetony NMC produkowane są z lekkiej pianki poliuretanowej, która zapewnia dużą wytrzymałość na uderzenia. Dzięki swej wadze każdy dekor możemy zamontować także na suficie. Nie potrzeba wtedy kołkowania jak przy panelach gipsowych.
       Niska waga ma także duży plus, jeśli chodzi o transport, gdyż wystarczy zwykły kurier oraz standardowe ceny za tę usługę.

  Panele na ścianę NMC – montaż

      Płyty NMC montujemy do ściany za pomocą kleju akrylowego. Ważne jest, aby nie zawierał rozpuszczalników, które mogą uszkodzić kasetony. Do malowania paneli 3D możemy użyć każdej farby ściennej, ale również opartej na akrylach. Dekoracje nie wymagają specjalnego przygotowania powierzchni jak przy gipsowych. Również samo malowanie nie wymaga gruntowania, gdyż panele 3D NMC są już pokryte podkładem gruntującym, który powoduje, że są białe.

  Panele 3D NMC na ścianę

      To prawdziwa dekoracja i ozdoba każdego wnętrza. Wszystkie wzory NMC mają bardzo dobre opinie zarówno jeśli chodzi o walory użytkowe jak i wizualne. Jedynym minusem jest delikatnie wyższa cena niż paneli ozdobnych wykonanych z gipsu, jednak dają większe możliwości jeśli chodzi o montaż w określonych miejscach. Spokojnie możemy je zamontować nawet w łazience, czy kuchni. Wtedy należy zastosować odpowiednią farbę.

  Wszystkie dekory są dostępne w naszym sklepie internetowym. W przypadku pojawienia się wątpliwości co do jakości czy montażu, zapraszamy na naszego bloga.
 • NordGips

  Panele ścienne Nordgips, czyli dekoracyjne płyty 3D

      Panele 3D Nordgips to najnowsza propozycja tego producenta w zakresie dekorowania naszych wnętrz. Obecnie składa się z kilkunastu wzorów, jednak katalog stale jest powiększany o autorskie wzory. Kasetony 3D Nordgpis wykonane są z gipsu ceramicznego, niezwykłego gipsu, który cechuje się wyjątkowymi właściwościami. Dzięki dobrej lejności gips dokładnie wypełnia formę, która zapewnia idealne odwzorowanie płyt na ścianę. Dodatkowym atutem tego materiału jest dokładność wymiarowa paneli ozdobnych. Panele ścienne 3D Nordgips są oferowane w niższych cenach niż konkurencyjne produkty.

  Panele gipsowe 3D

      Płyty gipsowe Nordgips mają standardową wielkość 50x50cm i w zależności od wzoru, różne grubości. Mniejsze wymiary niż np paneli ściennych Dunes, sprawiają, że dekory na ścianę montuje się łatwiej i wygodniej. Dostarczane są w opakowaniach kartonowych oraz na palecie, zapewniając dobre zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Dostarczane są kurierem lub własnym transportem.

  Panele dekoracyjne - montaż

      Sam proces montażu płyt ściennych 3D Nordgips jest dosyć prosty, ale jednak pracochłonny. Wymagane są podstawowe umiejętności jak przy wykonywaniu gładzi. Producent zaleca produkty KLEiB, jednak można korzystać także z ogólnodostępnych środków.
      Przed montażem należy przygotować ścianę. Jeśli jest tynk, to zagruntować. Jeśli na ścianie jest jednak gładź, to należy ją zadrapać i dopiero zagruntować. Gruntujemy również tył paneli gipsowych. Zmniejszy to chłonność. Płyty na ścianę Nordgips kleimy za pomocą kleju gipsowego, zostawiając delikatne przerwy między panelami ściennymi. Po utwardzeniu kleju, dylatacje należy uzupełnić np gładzią i następnie wyszlifować drobnym papierem ściernym
      Malowanie płyt gipsowych dekoracyjnych, powinno być poprzedzone zagruntowaniem. Do malowania należy użyć ogólnodostęnych farb ściennych lub farb dekoracyjnych, które wzmocnią efekt ściany 3D. Naszym zdaniem, również białe panele na ścianę Nordgips wyglądają bardzo efektownie.
Pokazuje 85 - 96 z 96 elementów
 • 2 Recenzje

  PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!Panel 3D Nordgips Blokker to doskonały wzór dekoracyjny, szczególnie dla pokoju dziecka. Przypomina duże klocki, które możemy łączyć ze sobą tworząc ciekawy efekt ściany trójwymiarowej. Kasetony ścienne przyklejamy do ściany za pomoca kleju gipsowego i malujemy dowolnymi farbami. Dla wzmocnienia efektu ozdobnego...

  38,95 zł 41,00 zł -5%
 • 1 Recenzje

  PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!Ten panel ścienny 3D Nordgips Bodo możemy zadedykować szczególnie do łazienki, głównie z powodu wzoru, który przypomina bąbelki w wodzie. Kaseton ma kształt kwadratu, gdzie każdy bok pasuje do następnej płyty, co w sumie tworzy ciekawy efekt dekoracyjny na ścianie. Dekory wykonane są z gipsu ceramicznego wysokiej jakości.

  35,15 zł 37,00 zł -5%
 • 1 Recenzje

  PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!Pikowana ściana? Czemu nie! Teraz z panelami ściennymi 3D Nordgips Helsinki jest to jak najbardziej możliwe. Mimo, że sam wzór płyt sprawia, że z chęcią byśmy się przytulili, jednak w rzeczywistości są bardzo twarde. Wszystko za sprawą gipsu ceramicznego z którego są wykonane. Kasetony łączymy ze sobą bez problemu,...

  43,70 zł 46,00 zł -5%
 • 1 Recenzje

  PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!Panel dekoracyjny ścienny 3D Nordgis Kong, to jeden z ciekawszych wzorów tego producenta. Składa się z kilkunastu sześcianów, które połączone razem tworzą jeden kaseton 3D. Same płyty ozdobne wykonane są z gipsu ceramicznego, który powoduje, że są niezwykle dobrej jakości. Panele ścienne 3D możemy malować dowolnymi...

  47,50 zł 50,00 zł -5%
 • 2 Recenzje

  PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!Panele dekoracyjne 3D Nordgips Molde przypominają swoim kształtem gotyckie łuki. Jednak w przeciwieństwie do nich nie są wykonane z czerwonej cegły, ale białego gipsu ceramicznego. Kasetony zostały tak zaprojektowane, ze każdy ich brzeg pasuje do siebie idealnie. Płyty 3D mają około 0,25m2, natomiast ich dużym plusem...

  35,15 zł 37,00 zł -5%
 • PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!Wzór paneli ściennych 3D Nordgips Oslo, znajdzie szczególne uznanie u klientów ceniących nowoczesny design. Każdy kaseton ma na swojej powierzchni wgłębne łuki, które po połaczeniu płyt dekoracyjnych tworzą finezyjne kształty. Ściana w całości przypomina trochę deskę pogryzioną przez kornika. Panele ścienne wykonane są...

  34,20 zł 36,00 zł -5%
 • PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!Jak sama nazwa wskazuje, panele ścienne 3D Nordgips Puzzle składają się jak te prawdziwe. Szczególnie polecamy do pokoju dziecka, gdzie staną się prawdziwą ozdobą ściany. Ich trójwymiarowość spowoduje, że płaska powierzchnia może stać się bardziej wyrazista. Kasetony 3D możemy zamontować także na suficie, ale wtedy...

  39,90 zł 42,00 zł -5%
 • PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!Panele ścienne 3D Nordgips Rose w kształcie kwiatów róży, czyli Nordgips Rose, świetnie nada się praktycznie do każdego pomieszczenia, ale wyjątkowo będzie prezentować się np. w salonie. Kasetony Nordgips wytwarzane są z gipsu ceramicznego, który cechuje się świetnymi właściwościami. Płyty dekoracyjne możemy zamontować...

  52,25 zł 55,00 zł -5%
 • PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!Wzór tych paneli 3D przypomina delikatnie wykonaną plecionkę, gdzie paski materiału przenikają między sobą. Taki kaseton z pewnością możemy zamontować np. w sypialni, czy przedpokoju, stanie się wtedy wyjątkową dekoracją wnętrza. Płyty NordGips Stockholm wykonane są z wysokiej jakości gipsu ceramicznego o dużej...

  34,20 zł 36,00 zł -5%
 • PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!Panel 3D Nordgips Vikerund to delikatny wzór składający się z symetrycznych fal. Co ciekawe, dzięki obróceniu płyty na bok, możemy uzyskać efekt wody spadającej niczym wodospad. Każdy panel 3D Nordgips wykonany jest z twardego gipsu ceramicznego, zatem świetnie nadaje się do zamontowania na ścianie. Możemy malować...

  31,35 zł 33,00 zł -5%
 • PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA OD 40SZT.!Bloczki 3D Tromso wykonane są z gipsu ceramicznego. Idealnie spełniają się jako ścianka oddzielająca dwa pomieszczenia lub dzieląc przestrzeń. Dzięki ażurowej konstrukcji, nie dają wrażenia ciężkości. Dzięki wielkości, są stabilną konstrukcją. Czas oczekiwania do 2 tygodni na realizację.

  46,55 zł 49,00 zł -5%
 • Semin CE 78 służy do montażu paneli 3D. Jest oparty na wysokiej jakościu gipsie, a jego długi czas wstępnego wiązania (1h) pozwala na deliktane korekty klejonych paneli. Średnie maksymalne zużycie 20kg na 5m2.

  54,72 zł 60,80 zł -10%
Pokazuje 85 - 96 z 96 elementów

PANELE ŚCIENNE, CZYLI EFEKT 3D NA ŚCIANIE

    Panele ścienne 3D to prawdziwy hit w dekoracji wnętrz w ostatnich latach, głównie za sprawą nietuzinkowego wyglądu i powiewu świeżości w dekoracjach wnętrz. Szczególnie upodobali je sobie architekci, projektanci wnętrz i dekoratorzy, gdyż użycie dekoracyjnych paneli ściennych daje przepiękny efekt trójwymiarowości i wskazane jest użycie odpowiedniego oświetlenia, dzięki czemu uzyskamy efekt ściany 3D. Dopiero tak ustawione światło pozwala w pełni docenić efekt światłocienia na płytach oraz panelach 3D.

    Płytki 3D produkowane są głównie z dwóch rodzajów materiału: z gipsu ceramicznego oraz z poliuretanu. W sprzedaży występują także kasetony ścienne mdf, jednak ze względu na obróbkę na maszynach CNC i w związku z tym cenę płyty mdf, nie uzyskały zbyt dużej popularności. Najczęściej klienci wybierają kasetony 3d wykonane z gipsu. Panele ścienne 3D to nowoczesny sposób na dekorację ściany, do tego sam montaż nie jest trudny i panele 3D może zamontować każdy.

PANELE GIPSOWE 3D. PŁYTY DEKORACYJNE Z NATURALNEGO MATERIAŁU

    Gipsowe panele ścienne wykonywane są w formach, które następnie zalewa się płynnym materiałem. Taki sposób wykonania płyty pozwala na wierne oddanie kształtu formy, a co za tym idzie, każdy dekor ścienny odtworza nawet najbardziej skomplikowanego wzoru. Stosowany do odlewania gips to z reguły gips ceramiczny o dużej gładkości i dobrych właściwościach lejnych. Z takiego materiału kasetony 3D wykonuje Dunes, LOFT czy Nordgips. Wzory są opracowywane bezustannie, zatem oferta będzie się stale powiększać.

    Panele 3D wykonane z gipsu mają możliwość montażu i łączenia ze sobą praktycznie bez śladu, dzięki zaszpachlowaniu fugi i wyszlifowaniu. Gipsowe panele ścienne 3D następnie należy zagruntować i pomalować na odpowiedni kolor. Płyty na ścianę montujemy za pomocą kleju gipsowego. Minusem jest ich waga, lecz przeszkadza to jedynie w transporcie i montażu. Dużym plusem jest natomiast cena, gdyż jest niższa niż wykonanych z poliuretanu. Oczywiście w naszym sklepie internetowym staramy się o jak najniższe ceny, aby zaspokoić Państwa potrzeby. Warto dodać, że panele ścienne, coraz częściej pokazywane są w programach TV.

PANELE DEKORACYJNE 3D

    Panele ścienne z poliuretanu produkuje dwóch potentatów z Belgii, czyli Orac Decor oraz NMC. Podobnie jak wyroby z gipsu, wykonywane są w formach, które wypełniane są przez piankę poliuretanową. Zewnętrzna powierzchnia jest pokrywana podkładem gruntującym, który zwiększa przyczepność farby i sprawia, że otrzymujemy białe panele ścienne. Plusem poliuretanowych kasetonów 3D jest niska waga i montaż na zwykły klej akrylowy, jednak sporym minusem jest cena. Niestety nie są to tanie płyty dekoracyjne.

    Często do naszego sklepu internetowego trafiały pytania, czy można te panele dekoracyjne montować na suficie. Oczywiście nie ma przeciwwskazań. Należy jednak pamiętać o odpowiednim przygotowaniu sufitu i zastosowaniu odpowiednich klejów. Sam montaż nie stanowi problemu. Panele ścienne na suficie jednak lepiej sprawdzą się wykonane z lekkiej pianki.

Panele gipsowe 3D ze względu na wagę, są wysyłane na palecie.

Oferta ściennych paneli dekoracyjnych 3D stale jest powiększana zarówno o wzory jak i o nowych producentów. Wszystko dla Państwa wygody. Przy większych zamówieniach zapraszamy do sklepu, do negocjacji ceny.