Listwy>Orac Decor>Elementy dekoracyjne Orac Decor>Panele ścienne i sufitowe

Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa ścienna, a właściwie panel ścienny, który służy do wykonania boazerii na ścianie (lamperii). Listwa posiada pióro i wpust, dzięki czemu można je łatwo połączyć, a cała konstrukcja jest sztywna. Klasyczna forma dekoracji, która szczególnie widoczna jest w stylu angielskim czy amerykańskim.

  81,24 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa ścienna Orac Decor PX169 jest profilem, który głównie służy do zakończenia listew ściennych PX147 jako lamperii (boazerii). Od dołu posiada krawędź w którą wsuwamy listwy ścienne pionowe. Może także być użyta jako typowa listwa na ścianie lub do wykonania ramki na ścianie.

  66,05 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁPanel sufitowy, który może spełnić także rolę panelu ściennego lub drzwiowego. Wykonany z twardego duropolimeru z całą pewnością będzie długo cieszył swoim widokiem. Panel Orac Decor D503 można ciąć do porządanego ksztatu. Montaż na klej akrylowy. Panele można malować dowolną farbą. Serdecznie polecamy.

  196,98 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁELEMENT NA ZAMÓWIENIE. BRAK MOŻLIWOŚCI ZWROTU.Panel sufitowy, który może spełnić także rolę panelu ściennego lub drzwiowego. Wykonany z twardego duropolimeru z całą pewnością będzie długo cieszył swoim widokiem. Panel Orac Decor F30 można ciąć do porządanego ksztatu. Montaż na klej akrylowy. Panele można...

  187,33 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów