Listwy>Orac Decor>Profile ścienne Orac Decor

Jest 89 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 89 elementów
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Kwadratowy element dekoracyjny w formie stylizowanego kwiata Orac Decor P21, który idealnie komponuje się z narożnikiem P201A oraz listwą ścienną P2020. Element stanowi dodatkowe wykończenie narożnika ramki ściennej, dodając jej więcej ciekawego wyglądu. Polecamy do wnętrz charakterem.

  16,65 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁProfil wielofunkcyjny narożnikowy Orac Decor CX134. Listwa słuzy głównie jako profil narożnikowy, do zabezpiecznia przed uszkodzeniem. Wiele możliwości zastosowania i korzystna cena dzięki materiałowi z jakiej jest wykonana.

  25,42 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁProfil wielofunkcyjny Orac Decor PX164 jest nowoczesnym wzorem, któy może pełnić wiele funkcji. Może służyć do ukrycia przewodów w  narożniku lub jako narożnik zabezpieczający przed uszkodzeniem. Jego dużym atutem jest niska cena oraz łatwość montażu.

  32,73 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa naścienna Orac Decor DX119-2300 to profil wielofunkcyjny, który może być wykorzystany w wieloraki sposób. Świetnie wygląda jako listwa ścienna, listwa wokół drzwi (ościeżnica), gzyms a nawet jako listwa przypodłogowa. Jej długość to 2,3mb i jest zrobiona z duropolimeru.

  72,48 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁWielofunkcyjny profil Orac Decor DX121-2300 może służyć jako listwa naścienna, listwa przypodłogowa lub profil do obudowy drzwi. Listwy naścienne Orac Decor są najwyższej jakości. Twarde i odporne na uderzenia oraz łatwo przyjmują farbę.

  72,48 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa naścienna Orac Decor P1020 z ornamentem w kształcie liści akantu i migdałów. Tego rodzaju listwa ścienna może być sama w sobie elementem dekoracyjnym, jednak w połączeniu z innymi listwami dopiero ujawnia swoje wyjątkowe piękno. Dostępna również w wersji elastycznej Flex (giętej).

  78,61 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁLISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJ FLEXListwa naścienna Orac Decor P1020 z ornamentem w kształcie liści akantu i migdałów. Tego rodzaju listwa ścienna może być sama w sobie elementem dekoracyjnym, jednak w połączeniu z innymi listwami dopiero ujawnia swoje wyjątkowe piękno.

  157,23 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁListwa naścienna Orac Decor P2020 z pięknym ornamentem krzyżowym w kształcie kwiatów i charakterystycznej, podwójnej wstążki. Listwa ścienna o takim wzorze może np. służyć do oddzielenia dwóch płaszczyzn na ścianie. Dostępny również w wersji elastycznej Flex (giętej).

  79,20 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁLISTWA WE WERSJI ELASTYCZNEJ FLEXListwa naścienna Orac Decor P2020 z pięknym ornamentem krzyżowym w kształcie kwiatów i charakterystycznej, podwójnej wstążki. Listwa ścienna o takim wzorze może np. służyć do oddzielenia dwóch płaszczyzn na ścianie.

  158,40 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Profil ścienny klasyczny, charakterystyczny dla sztukaterii klasycznej Orac Decor P3020. Jest zaokrąglony od góry z pięknym ornamentem liści akantu poniżej. Świetnie nada się do oddzielenia dwóch powierzchni na ścianie.Dostępny również w wersji elastycznej Flex (giętej).

  98,20 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁLISTWA W WERSJI ELASTYCZNEJ FLEX Profil ścienny klasyczny, charakterystyczny dla sztukaterii klasycznej Orac Decor P3020. Jest zaokrąglony od góry z pięknym ornamentem liści akantu poniżej. Świetnie nada się do oddzielenia dwóch powierzchni na ścianie.

  196,39 zł
 • Profil ścienny uniwersalny Orac Decor P3070 - Radius projektu w wykonaniu Ulfa Moritza. Prosty i wyróżniający się na tle innych. Wystarczająco odpowiedni, aby funkcjonować samodzielnie jako listwa lub w zestawieniu z nieskończoną liczbą kombinacji. Dla przykładu, jedna listwa w wielokrotnym zestawieniu obok siebie może tworzyć bardzo ciekawy rodzaj boazerii.

  125,96 zł
Pokazuje 1 - 12 z 89 elementów

LISTWY NAŚCIENNE ORAC DECOR

Listwy ścienne Orac Decor to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które chcą wykończyć swoje ściany w niesztampowy sposób. Idealnie sprawdzają się jako listwa oddzielająca ścianę na części np. między dwoma kolorami lub pomalowana ścianą, a tapetą. Listwy dekoracyjne Orac można malować dowolnymi farbami, jednak polecamy farby lepszych producentów, gdyż zapewnią nam bezproblemowe użytkowanie. Profile naścienne Orac możemy wykorzystać także na suficie, przy wykonywaniu ramki wzdłuż ścian. Listwy Orac wykonywane są dwóch rodzajów materiału – poliuretanu i duropolimeru (plastiku). Zapewnia nam to idealną odporność na uderzenia i zapobiega uszkodzeniom, co ma niemałe znaczenie, skoro listwy ścienne montujemy zwykle na wysokości 1,2m od poziomu podłogi. Listwy ścienne plastikowe mają także jeszcze jedną zaletę – są całkowicie wodoodporne, także możemy je zamontować nawet w łazience. Ich zaletą jest także świetny stosunek ceny do jakości. Ważne jest dobranie wzoru listwy nasciennej do wzoru listwy przypodłogowej, gdyż dopiero takie połaczenie będzie wizualnie pasować, a kompozycja sztukaterii ściennej będzie zachowana
Profile dekoracyjne montujemy na klej akrylowy FDP500, co zapewnia nam odpowiednie połączenie listwy ze ścianą. Po montażu listwy powinny być malowane.