Listwy>Creativa>Rozety Creativa

Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁDuża kopuła sufitowa o ponad metrowej średnicy. Posiada na brzegu zdobienie ornamentowe, podobnie jak na środku rozety. Aby zamontować kopułę należy wyciąć w suficie otwór o odpowiedniej średnicy. Kopuła wykonana jest z poliuretanu, więc nie ma potrzeby stosowania kołków, lecz wystarczy jedynie klej...

  1 305,51 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁŚrednica tej kopuły to 1,2m, zatem jest dużym elementem dekoracji sufitowej, który musimy dobrać do odpowiedniego pomieszczenia. Kopułę montujemy poprzez wycięcie otworu w suficie i przyklejenie samego brzegu. Poliuretanowa rozeta jest mocno zdobiona, zatem wskazane jest użycie z podobnie zdobioną...

  1 042,75 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁTa owalna rozeta sufitowa to prawdziwe bogactwo dekoracji. Zawiera w sobie motywy roślinne, kwiatowe oraz warkocza. Jej kształt jest na tyle ciekawy, że rozeta powinna być stosowana w pomieszczeniach o kształcie prostokąta lub z żyrandolem o podłużnym kształcie. Jest wykonana z pianki poliuretanowej,...

  153,43 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁKopuła sufitowa Creativa R-04 to element dekoracji sufitowej o dużym rozmiarze (680mm). Rozeta jest zdobiona elementami dekoracyjnymi. Przed montażem, należy w suficie wyciąć otwór, a następnie przypasować kopułę. Montujemy na klej montażowy, najlepiej akrylowy Creativa. Nie ma potrzeby kołkowania jak...

  245,88 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Mała rozeta dekoracyjna Creativa R-05 może byc stosowana jako rozeta sufitowa oraz jako rozeta ścienna. Bradzo mocno zdobiona w motywy roślinne. Przed przyklejeniem, należy zrobić otwór pod haczyk oraz przewody. Montujemy na klej akrylowy Creativa.

  22,20 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Rozeta z symetrycznym motywem roślinnym. Tego rodzaju element dekoracyjny powinien byc stosowany w pomieszczeniach wykończonych w podobnym stylu. Rozeta R-06 wykonana jest z poliuretanu, zatem jej lekkość sprawia, że jest łatwa do zamontowania i przyklejenia. Nie wymaga kołkowania.

  195,88 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁMała rozetka dekorcyjna Creativa R-07 służąca zarówno jako dekoracja sufitowa jak i ścienna. Zdobiona motywami roślinnymi. Można wykorzystać jak dodatkowy element np w obudowie drzwi lub w narożnikach ramek. Rozeta Creativa wykonana jest z poliuretanu i jest bardzo lekka.

  19,60 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁMałej wielkości rozeta sufitowa, której rozmiar jest na tyle uniwersalny, że będzie pasować do każdego wnętrza. Na brzegu znajduje się delikatne zdobienie w kształcie "bawolego oka", natomiast środek wypełniony jest symetrycznie ułożonym zdobieniem podobnym do długich liści. Rozeta Creativa R-08 jest...

  92,53 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁRozeta Creativa R-09 nie posiada zdobień, zatem jest bardzo uniwersalna. Również wielkość rozety, umożliwia jej stosowanie w dużej ilości realizacji. Delikatnie pofalowana powierzchnia wygląda przpięknie podświetlona przez światło żyrandola. Pokryta jest białym podkładem, który zwiększa przyczepność farby.

  75,75 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁGładka powierzchnia tej rozety sprawia, że może być zastosowana w każdej realizacji wykończenia wnętrza. Równiez jej rozmiar jest na tyle uniwersalny, że może być wykorzystana praktycznie do każdego pomieszczenia. Przed montażem w rozecie naezy wyciąć otwór przez który wyciągniemy kable i haczyk.

  109,04 zł
 • Dodaj blasku swoim wnętrzom! Listwy Creativa, to świetna propozycja dla ludzi kochających odrobinę luksusu Nadają się zaówno do wnętrz kalsycznych, jak i świetnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach.

  144,08 zł
 • Dodaj blasku swoim wnętrzom! Listwy Creativa, to świetna propozycja dla ludzi kochających odrobinę luksusu Nadają się zaówno do wnętrz kalsycznych, jak i świetnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach.

  170,20 zł
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów

ROZETY SUFITOWE CREATIVA

    Jednym z elementów sztukaterii wewnętrznej są, oczywiście rozety. Jest to niezbędny element wnętrza, które jest wykańczane zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Rozety sufitowe Creativa produkowane są z poliuretanu, który idealnie oddaje kształt formy, w którym został wlany. Następnie rozety dekoracyjne  na sufit, pokrywa się farbą podkładową, która pozwala na lepsze przyleganie farby.

ROZETY DEKORACYJNE CREATIVA MONTAŻ

    Montaż rozet dekoracyjnych Creativa jest bardzo prosty. Podstawowym działaniem jest wycięcie otworu pod przewód lub hak. Następnie należy posmarować brzeg rozety klejem montażowym. My polecamy klej montażowy Creativa, który zapewnia bardzo dobre połączenie, a jednocześnie można go łatwo usunąć za pomocą wody. Po montażu należy uzupełnić spoinę za pomocą kleju lub za pomocą akrylu. Po tych wszystkich zabiegach, rozetę malujemy najlepiej na kolor sufitu.

    Rozety sufitowe Creativa idealnie komponują się listwami przysufitowymi. Ważne, aby dobrać wzór rozety do sztukaterii w naszym wnętrzu oraz do rozmiaru żyrandola lub innego źródła światła.