Listwy>Orac Decor>Rozety sufitowe Orac Decor

Jest 33 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁELEMENT NA ZAMÓWIENIE. BRAK MOŻLIWOŚCI ZWROTU.Panel sufitowy, który może spełnić także rolę panelu ściennego lub drzwiowego. Wykonany z twardego duropolimeru z całą pewnością będzie długo cieszył swoim widokiem. Panel Orac Decor F30 można ciąć do porządanego ksztatu. Montaż na klej akrylowy. Panele można...

  187,33 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Klasyczny panel Orac Decor F31 z ornamentem "bawole oczy". Może być wykorzystany  jako dekoracja ścienna lub jako panele drzwiowe. Głównie może służyć jednak jako kwadratowa dekoracja sufitu (rozeta).  

  187,33 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Kopuła Orac Decor F10 zwana także niszą, jest typowym elementem klasycznej sztukaterii. Kopułę montujemy natynkowo, nie ma potrzeby wycinania otworu w suficie. Piekny element, który doda wiele uroku naszemu wnętrzu.

  957,11 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁKopuła klasyczna, któa jest typowym elementem sztukaterii sufitowej. Aby zamontować kopułę Orac Decor F11 należy wyciąć otwór w suficie. Łatwa do malowania, gdyz jest pokryta farbą podkładową.

  707,82 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁProsta kopuła Orac Decor F12 o klasycznym, prostym kształcie. Takiej wielkości kopuła świetnie prezentuje się w dużych, wysokich pomieszczeniach. Powierzchnia jest gładka, bez zdobień.

  2 086,36 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁNieduża rozeta Orac Decor R07, która pozbawiona jest wszelkich zdobień, dzięki czemu możemy ją wykorzystać praktycznie w każdym wnętrzu. Posiada wnękę dla schowania przewodów. Łatwa, lekki montaż na klej akrylowy.

  68,39 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁKlasyczny wzór rozety sufitowej, który składa się z kilku okręgów. Posiada w sobie przestrzeń, która umożliwia schowanie okablowania. Dzięki piance poliuretanowej, rozeta Orac jest bardzo lekka i niezwykle twarda. Polecamy ten element sztukaterii, gdyż pasuje do każdego wnętrza.

  97,03 zł
 • 1 Recenzje

  DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Rozeta o średniej wielkości, której rozmiar jest dosyć uniwersalny. Dzieki szeregu okręgówrozeta Orac Decor R09, szczególnie dobrze przezentować się będzie w klasycznych wnętrzach. Wykonana z lekkiej pianki, mozliwa jest do zamontowania za pomocą kleju akrylowego np FDP500.

  145,25 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁNiewielkich rozmiarów rozeta, która może być zamontowana nie tylko na suficie, ale także na ścianie, gdzie staje się osobnym elementem dekoracyjnym. Jej rozmiar umożliwia jednak jeszcze schowanie okablowania np od oświetlenia.

  40,91 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁZdobiona rozeta Orac Decor R11 świetnie pasuje do bardziej zdobionych wnętrz. Jej niewielki rozmiar pozwala na zastosowanie praktycznie w każdym wnętrzu. Z powodzeniem możemy ją także zamontować np. na ścianie.

  45,01 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁ PONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁKlasyczny motyw kwiatowy jest bardzo charakterystyczny dla tej rozety. Dzięki czemu wskazane jest montowanie tej rozetki w pomieszczeniach wykończonych w podobnym stylu. Jest lekka dzięki poliuretanowi z jakiego jest wykonana.

  45,01 zł
 • DARMOWA WYSYŁKA OD 300ZŁPONIŻEJ, KOSZT WYSYŁKI 30ZŁ Charakterystyczne dla tej rozety są motywy roślinne. Na samym środku znajduje się kwiat, natomiast po bokach rozpościerają się liście. Rozeta Orac Decor R13 to typowy przykład klasycznej sztukaterii. Świetnie komponuje się z kilkoma wzorami litew przysufitowych z kolekcji Luxxus.

  62,83 zł
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów

ROZETY ORAC DECOR

Dekoracyjne rozety produkowane przez Orac Decor to produkt sprawdzony na przestrzeni lat w wielu miejscach na całym świecie. Rozety wytwarzane są tylko i wyłącznie z żywicy poliuretanowej i stanowią wspaniałe uzupełnienie sztukaterii wewnętrznej. Przy wyborze tej dekoracji należy pamiętać, aby pasowała zarówno do wnętrza w jakim będzie zamontowana, ale głównie do listew dekoracyjnych jakie będą zamontowane w jej wnętrzu.
Montaż rozet Orac jest banalnie prosty. Najpierw należy w niej wykonać otwór przez który przedziejemy przewody oraz ewentualnie hak. Następnie brzeg rozety należy pokryć klejem, my polecamy klej akrylowy Orac Decor FDP500, który zapewni nam odpowiednią jakość połączenia. Po przyklejeniu brzeg rozety należy uzupełnić klejem lub zastosować akryl. Rozetę malujemy najlepiej na kolor sufitu.