Sztukateria

Jest 860 produktów.

Podkategorie

 • Listwy przypodłogowe
  Listwy przydłogowe wykonane są z twardego tworzywa (HDPS, duropolimer, polimer HD), zatem są odporne na uderzenia, przy normalnym użytkowaniu. Większość listew pokryta jes farbą podkładową do ostatecznego malowania. Obecnie oferta powiększa się o listwy już malowane (również kolory RAL).
 • Dekoracje sufitowe
  Dekoracje sufitowe to głównie listwy przysufitowe zwane także sufitowymi, gzymsem lub fasetą, ale także rozety pod oświetlenie. Szeroko stosuje się także ramki na samym suficie, w celu podkreślenia jego piękna. Dekoracje mogą być wykonane z gipsu, poliuretanu, styropianu lub twardego plastiku.
 • Dekoracje ścienne
  Dekoracje ścienne, to głównie listwy naścienne wraz z narożnikami, które pozwalają na zmianę monotonii ścian. Listwy idealnie odcinają np. tapetę lub kolory w celu podziału ściany na ramki lub podział góra-dół.
 • Elementy do dekoracji
  Elementy służą do udekorowania ścian, pozwalając na przełamanie monotonii jednokolorowego wnętrza. Bardzo ciekawym detalem są pilastry, które nawiązują do antycznych dekoracji i klasycznych wzorców.
 • Rozety dekoracyjne
  Rozety idealnie podkreślają miejsce w któym montujemy nasz żyrandol. Dodatkowo światło padając na rozetę daje wspaniałe wrażenie przestrzenności jej kształtu. Ogólną zasadą przyjętą przez architektów jest średnica rozety jako 70% średnicy żyrandola.
Pokazuje 1 - 12 z 860 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 860 elementów