Listwy>Listwy ścienne NMC

W tej kategorii nie ma produktów.

Sztukateria ścienna NMC

To doskonały sposób na nadanie naszemu wnętrzu wyjątkowego wyglądu. Sztukateria ścienna NMC produkowana jest z trzech rodzajów materiału: z poliuretanu, z utwardzonego styropianu, który nazywany jest także spienionym polistyrenem oraz z polimeru, który w NMC nosi nazwę HDPS. Każdy z nich różni się właściwościami, ale także ceną. Różne odporności na uderzenie, czy twardość, definiuje ją do określonych zastosowań. Listwy sztukateryjne NMC stanowią doskonały kompromis jakości i ceny. W naszym sklepie internetowym zawsze najbardziej atrakcyjne oferty.

Listwy ścienne NMC poliuretanowe

Poliuretan do doskonały materiał do produkcji listew ściennych. Jest niezwykle lekki, delikatnie cięższy od styropianu, jednak jego właściwości są o wiele lepsze. Nie niszczy się przy uderzeniu, jak czasami styropian, a jego twardość jest porównywalna z drewnem. Listwy poliuretanowe NMC doskonale tną się nawet zwykłym brzeszczotem. Do montażu listew ozdobnych na ścianę, stosujemy standardowy klej akrylowy Adefix, który doskonale sie również maluje. Listwy ścienne poliuretanowe wykonane rzez NMC mają standardową długość 2m.

Listwy naścienne NMC styropianowe

Listwy styropianowe ścienne są idealnym rozwiązaniem dla budżetowego wykończenia sztukaterią naścienną naszego wnętrza. Wykonane z utwardzonego polistyrenu (styropianu) są atrakcyjne cenowo, jednak są dosyć podatne na uszkodzenia. Listwy styropianowe od NMC są niezykle popularne. My sugerujemy jednak stosowanie ich głównie na suficie, gdzie nie ma możliwości bezpośredniego ich dotknięcia. Można malować wszelkimi farbami, które nie zawierają rozpuszczalników. Listwy styropianowe ozdobne nadają się do pomieszczeń wilgotnych.

Listwy ścienne polimerowe NMC

Listwy wykończeniowe ścienne plastikowe są według nas najlepszą opcją do dekoracji ściany. Łączą wysoką jakość i walory użytkowe w stosunku do ceny.  Są zwykle tańsze niż listwy poliuretanowe, a zapewniają porównywalną jakość. Prosty montaż i malowanie. Listwy ścienne polimerowe możemy montować w pomieszczeniach wilgotnych, podobnie jak listwy przypodłogowe z tego materiału. Sztukateria na ścianie wykonana z plastiku zmienia zupełnie wygląd pomieszczenia. Polecamy do odświeżenia aranżacji.